Sayfa 124/183 İlkİlk ... 2474114122123124125126134174 ... SonSon
Arama sonucu : 1458 madde; 985 - 992 arası.

Konu: LKMNH - Lokman Hekim Sağlık

Yarın ayın son işlem günü... 7,32 ve tercihan 7,55 üstü bir kapanış çok olumlu olacaktır...
    Bugünkü atraksiyonda biraz bu hedeflerin yarattığı önemden kaynaklanıyor diye düşünüyorum...

Bol kazançlar,
    1) Yazılarım, analizlerim yatırım tavsiyesi değildir ve hiçbir şekilde öyle algılanmamalıdır !...2) Teknik içerikli forumları SANAL KAHVEHANE'ye çevirenleri kınıyorum ve bu forumların birgün amacına uygun bir şekilde kullanılmasını umuyorum...

Alıntı Originally Posted by birdost21 Yazıyı Oku
    7,50 - 55 - 62 -74..... Ara dirençler

Bugün için,

7,07 ve altında kapanışlar gelmedikçe. hedefe doğru gitme ihtimali daha kuvvetli...
    7,78 civarına erişir ve tutunabilirse, ikinci hedef bugün görülen en yüksek değer olan 8,34 civarı olabilir...
    7,50 ao olduğu için 7,43 olarak güncellenmiştir...!
    1) Yazılarım, analizlerim yatırım tavsiyesi değildir ve hiçbir şekilde öyle algılanmamalıdır !...2) Teknik içerikli forumları SANAL KAHVEHANE'ye çevirenleri kınıyorum ve bu forumların birgün amacına uygun bir şekilde kullanılmasını umuyorum...

3. Hisse senedi paylarında yapılan ve tekrarlanan uygunsuz işlemlere seyirci kalan Lokman Hekim Sağlık Grubunun yöneticileri güvenilir ve yatırım yapılabilir görünümün yok olmasına seyirci kalarak pasif ve etkisiz bir model oluşturmuştur.

Faaliyet raporlarında belirtilen güçlü ortaklık yapısı ifadesi tamamen hayal ürünü olduğu ve liderlik gösteremeyen,adaletin tesisini sağlayamayan başta yönetim kurulu başkanı olmak üzere sorumlu kişiler ilgili süreçte tekrar hayal kırıklığı yaratmıştır.

Etkinliğini kaybetmiş,hiç bir şey yapmama durumunu şiar edinmiş sorumluları şiddetle kınıyorum.Tepki ve icraat ortaya koyamayan yönetim kurulunun tavırları, içinde bulundukları çaresizliğin ifadesidir. Bu çaresizlik temelleri ise hatalı mali ve idari yapılanmanın sonucudur.

4.  Alıntı Originally Posted by Dr. Jekyll Yazıyı Oku
    Hisse senedi paylarında yapılan ve tekrarlanan uygunsuz işlemlere seyirci kalan Lokman Hekim Sağlık Grubunun yöneticileri güvenilir ve yatırım yapılabilir görünümün yok olmasına seyirci kalarak pasif ve etkisiz bir model oluşturmuştur.

Faaliyet raporlarında belirtilen güçlü ortaklık yapısı ifadesi tamamen hayal ürünü olduğu ve liderlik gösteremeyen,adaletin tesisini sağlayamayan başta yönetim kurulu başkanı olmak üzere sorumlu kişiler ilgili süreçte tekrar hayal kırıklığı yaratmıştır.

Etkinliğini kaybetmiş,hiç bir şey yapmama durumunu şiar edinmiş sorumluları şiddetle kınıyorum.Tepki ve icraat ortaya koyamayan yönetim kurulunun tavırları, içinde bulundukları çaresizliğin ifadesidir. Bu çaresizlik temelleri ise hatalı mali ve idari yapılanmanın sonucudur.
    Seyirci kalarak ?

LKMNH_Ay.png

Grafik Hissenin Lineer Aylık TL bazında grafiğidir... 6,94 üzeri bir kapanışı bile olumlu algılayacaktım... Bu direnç de grafikten de görüleceği üzere üç aydır deneniyor...

Ancak, tahtanın 'Sahibi' buna dahi izin vermedi... 7,32 üzeri kapanış ise çok daha olumlu olacaktı...
    Artık umutlar Mayıs a taşındı...

6,82-84 üzerinde tutunabilirse, hedef 7,55 civarı olur...
    Anlık fiyat: 6,86

Grafik Hissenin Lineer Aylık TL bazında grafiğidir... 6,94 üzeri bir kapanışı bile olumlu algılayacaktım... Bu direnç de grafikten de görüleceği üzere üç aydır deneniyor...

Ancak, tahtanın 'Sahibi' buna dahi izin vermedi... 7,32 üzeri kapanış ise çok daha olumlu olacaktı...
    Artık umutlar Mayıs a taşındı...
    6,94 yükselen trend direnci MAYIS ayı için 6,97 olarak revize edilmiştir...

günlük pasta

Sayfa 124/183 İlkİlk ... 2474114122123124125126134174 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •