Special Days Image
Sayfa 13/183 İlkİlk ... 311121314152363113 ... SonSon
Arama sonucu : 1458 madde; 97 - 104 arası.

Konu: LKMNH - Lokman Hekim Sağlık

1. Gunlukte macd cok uygun pozisyonda. Iyi bir hareketle al verecek gibi. Hadi hayirlisi diyelim....

Sent from my GT-I9500 using hisse.net mobile app

2.  Alıntı Originally Posted by bzaferb Yazıyı Oku
    Endeks bozmazsa bugun kiracagini dusunuyorum....
    Kirarsa, klasik lkmn hareketi olur...

Aslında endeks fakanda takmıyor istediği zaman.

3. Ger ger bakalım... Nereye gidecek bu ok... Her şeyin başı sağlık, diyoruz... Bunda anlaşılmayacak birşey var mı?
    Yok... Eee o zaman... Çok kastın... Üstler mal dolu... Topla git, yarın ucuz mal kalmaz böyle beklersen...

Not:#lkmhk hastagiyle arayayim dedim hiç yorum yok, üzgünüz diyorlar. Gözükmeye gerek yok, şöyle afilli bir çıkış yapsa yorumlarla dolar o sayfa da...
    Screenshot_2017-03-07-15-16-49.jpg

DipNot: 8 yaşını dolduran kızım.Lokman Hekim'e doğdu. Bizim kızın doğumu için ödediğim para çıktı. Şimdi rahmetli kayinvalidemin yıllar önce ödediğim ameliyat parasını çıkarma zamanı... Üstüne biraz da kar verirsen çok mutlu olurum... Sen biraz dediğime bakma...

Bu da, Karşıt Yatırım kitabından... Mal alıştan kazanılır...
    CAM00585-1-1.jpg
    Son düzenleme : egelim; 07-03-2017 saat: 15:41.
    Dibe vurmanın en güzel tarafı ne biliyor musun?
    Bundan sonra hep yukarı...

4.  Alıntı Originally Posted by Hisseci 16 Yazıyı Oku
    5,38 üstünde 5,55 buranın üstünde inş hedefe varırır lokmanım
     Alıntı Originally Posted by Hisseci 16 Yazıyı Oku
    Teknik olarak kendimce hedefim var. Ama malesef kimseyi yanılmamak adına paylaşım yapamam. Biliyorsunuz Birde spk bildirimi var !
    5,38 bana göre önemli üstüne kalırsak iyi olur diye düşünüyorum.
    5,48 den dönüyor 2 oldu! Artık burayı geçmeden heyecanlanmayacağım lokmancım seni sana bırakıyorum

3. Denemede de kıramassan seni boşarım haberin olsun
    Aslında endeks fakanda takmıyor istediği zaman.
    Tüh bee bi türlü yazılanları yapmıyor.

adamlar tam kayserili 38 altı iyi olmas diye 38 altı kapandı

Vay babanın şarap çanağına tükürem sipek yafff

5.  Alıntı Originally Posted by Mäzzonetto Yazıyı Oku
    Bu resimde görüldüğü gibi tam bir vizyon patlaması bütün açıklığı ile ortaya konmuş.
     Alıntı Originally Posted by bzaferb Yazıyı Oku
    Siz hala satmadinizmi
    Bir onceki 5.30 da cikmişsinizdir diyordum

Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    sn Mazzonetta aylardan beri yazar okurum ama hala hisseyi övüyomu yeriyomu anlayamadım açıkcası...
    Mazzoronotto muhalif yaa bir türlü beğenmiyor yönetiçileri

6.  Alıntı Originally Posted by egelim Yazıyı Oku
    Ger ger bakalım... Nereye gidecek bu ok... Her şeyin başı sağlık, diyoruz... Bunda anlaşılmayacak birşey var mı?
    Yok... Eee o zaman... Çok kastın... Üstler mal dolu... Topla git, yarın ucuz mal kalmaz böyle beklersen...

Not:#lkmhk hastagiyle arayayim dedim hiç yorum yok, üzgünüz diyorlar. Gözükmeye gerek yok, şöyle afilli bir çıkış yapsa yorumlarla dolar o sayfa da...
    Screenshot_2017-03-07-15-16-49.jpg

DipNot: 8 yaşını dolduran kızım.Lokman Hekim'e doğdu. Bizim kızın doğumu için ödediğim para çıktı. Şimdi rahmetli kayinvalidemin yıllar önce ödediğim ameliyat parasını çıkarma zamanı... Üstüne biraz da kar verirsen çok mutlu olurum... Sen biraz dediğime bakma...

Bu da, Karşıt Yatırım kitabından... Mal alıştan kazanılır...
    CAM00585-1-1.jpg

egelim üstat Sizim maliyet ne ayıptır sorması hane kitapı test ediyim dedim nasıl bir etki sağlıyor

7. Şu bisim menkul ne boktan bir kurum yaa sadece satıyor tmsf ye geçti adı falan değişse bari de

bitmedi bu adamlar bi tüşün spekin yakasından bee hep para hep para

hiçbir boka yaramas bir kurum almaya almaz paso satar ulan spek şu bisimçilere para kasantırma beee tabe anlaşmadıysanız

8.  Alıntı Originally Posted by Antiseptik Yazıyı Oku
    egelim üstat Sizim maliyet ne ayıptır sorması hane kitapı test ediyim dedim nasıl bir etki sağlıyor
    Maalesef... Maliyet söyleyemem, bir iki kez alip sattım, kaça denk geliyor bilemeyeceğim... Söylemem de doğru olmaz...

Kitapla olmaz zaten bu işler zaten... Kitaba uysak Bugün coşku varken Krontlari 11,60'dan verip 11'den yerine koymaliydik... Ama bşk Lokman'da kimsecikler yok, Biz erkenden yerimizi alalım, sonra pahalıya gelmesin... Kitap biraz daha disipline olabilmek için... Geçen sene Kutpo'da yaptığım hatayı yapmamak için...

Bol kazançlar... Her şeyin başı sağlık...

Not: Yukarıdaki paylaşımında isim hatası olmuş... twitter'da hisseyi #lkmhk yazdığım için sonuç çıkmıyor zaten öyle hisse de yok... #lkmnh olacakmış...
    Kusura bakmayın... Dikkatsizlik...

Sent from my LG-D802 using hisse.net mobile app
    Son düzenleme : egelim; 07-03-2017 saat: 21:04.
    Dibe vurmanın en güzel tarafı ne biliyor musun?
    Bundan sonra hep yukarı...

Sayfa 13/183 İlkİlk ... 311121314152363113 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •