Sayfa 133/183 İlkİlk ... 3383123131132133134135143 ... SonSon
Arama sonucu : 1458 madde; 1,057 - 1,064 arası.

Konu: LKMNH - Lokman Hekim Sağlık

1. 10.00,54 de tavan... 2 gündür açılışda tavan olması 1. Dakikayı geçmiyor.. inşaallah güzel bir haber gelir. Etlik 2. Hastane açıldı.. hasta alıyorlar denemelik. Güzel de yaptılar. Herhalde bir 60-70 milyon harcamişlardır.. Maşaallah...

SM-N975F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. tavanı bozdular... 10,07 ile devre kesti aşağı yönlü.. bakalım düzeltme mi, kar satışları mı yoksa hareketin bitimi mi.. inşaallah kıytırık hisselerin 5 e katladığı bu saçma sapan bir dönemde değerini bulur, yoluna devam eder...

3. Ne oldu ya kıt
    mi buldu
    Aşıyı mı buldu bu kadar spekülatif birisi olmaz

4. tavandaki lot sayısı az tavandan verip açılış fiyatına alım yazdım bakalım dünkü gibi olcakmı

5.  Alıntı Originally Posted by mahal Yazıyı Oku
    iyi bir tespit çok net ve vurucu.
    3 tavan bile yapsa milletin maliyetini karşılamıyor .ahlaksızlık.

al-sat değildir.
    1 eylül de yazdıgıma pişman etti maliyeti karşıladı üstüne kar yazdı...ahlaksızlık kelimesi olmadı ahlaklı çıktı ... dürüst çıktı biraz , oyaladı ama ben elimde kalan son lotları 2. tavandan verdim...bravo güzel ve dürüstçe gitti helal olsun...
    pandemile birlikte sırasıyla teknoloji, sağlık ve en sonunda gıda diyip mükemmel üçlüyü yakaladım sanırım herkese bol kazançlar.
    elimde artık teknoloji ve sağlık yok, bu ara gıda sını almalı insan, bagışıklık için.

al-sat değildir.

6. Hisse sosyal medyada pazarlanıyor.Yok aşı yapıyor yok dünya sağlık örgütünden ödül aldı.pandemi dolayısıyla yükseliyor diyen var.Medicalpark neden tepki vermiyor sanki oda hastane değil.Bu anlamsız yükselişin çöküşüde aynı hızda olacaktır bence.Borsayı kumarhaneye çevirdiler resmen.spk görevini yapmıyor iş işten geçtikten sonra küçük yatırımcı koruyorum der.ben ciktim kalanlara bol sans...

7. Nereden döner veya düzeltme yaparmı bilemem.tavanda 2 küsur milyon lot vardı. Yeni Rtalb diyorlar. Elimde fazla yok ama az paraya çok ümit aldım. Ytd

8. İyi bir karla sattım.Herkezin azında Lokman.Twitirda 10 saniyede bir otomatik twit atıyorlar.Aşı bulmuş patetn almış diye insanları kandırıyorlar.Bu borsa çok değişti.Amerika dah aşı bulamadı lokman bulmuş.İnsanların üç kuruşunun peşine düşmüş oçları.

Sayfa 133/183 İlkİlk ... 3383123131132133134135143 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •