Sayfa 156/183 İlkİlk ... 56106146154155156157158166 ... SonSon
Arama sonucu : 1458 madde; 1,241 - 1,248 arası.

Konu: LKMNH - Lokman Hekim Sağlık

1. Borsa ortaklarını yok etmeye yemin etmişler.

2. Üniversite Akademik yıl açılışını izleyerek belki bir fikir edinme şansı olabilir mi diye düşündüm. Rektör eleştirilere açık olduklarını ifade etti. Bu vesile ile bazı eleştirilerde bulunmak istedim.

Balık baştan kokar misali konuya en tepeden bakıp orada da sonlandıracağım.

Toplantı, sunum başlamış herkes pür dikkat takip ediyor, bilin bakalım kim geliyor.

Lokman Hekim Başkanı Mustafa Sarıoğlu.

Kendisine artık sayın ya da başkan gibi tanımlamalar yapmayı gereksiz buluyorum.

Çünkü önemli bir davete geç kalmak plansız programsız ve öngörüsüzlük demektir. Bu gelişme yönettiği firmanın ortak özelliklerini yansıtıyor.Borçlanarak yüksek miktarda paralar verdiğin üniversite de bile itibar göremedin. Sahneye davet edilip görmezden gelindin. Bir yanım üzülürken bir yanımda hak ediyor bunu dedim.

Aile fotoğrafında bile yer bulamadın, belki de gördüğün muameleden dolayı o kareye giremedin. Bir yanım üzülürken bir yanımda hak ediyor bunu dedim. Bu cümleyi defalarca tekrarladım.Bir yönetim kurulu başkanının itibarı bu olamaz, olmamalı dedim.Rektör durumu kurtarmak için nezaketen ısrarla davet edip gönül almaya çalışsa da nafile. İtibar etkisi çok net algılanmıştı.

Gelişimden, üzerine koyarak yükselmekten bahsedip birbirlerini gazlayan bir toplantı gerçekleşti. Ben size işin özetini ifade edeyim. Sağlık Grubu olarak hiçbir vizyon ve gelişim kazanmadınız. Sadece para vererek akademisyen ve kaliteli insan kaynağı ile bağ kurabildiniz. Tek fark bu. Siz yine aynı yerde aynı noktada duruyorsunuz.

İlaç geliştirme, yapay zekâ medikal teknoloji ARGE’si gibi konular ise koca bir hayal dünyası. Ancak ortaklarının hakkını hukukunu savunmayanların kendi çıkarları uğruna kullanılabilecek bir alan olabilir.

Mustafa Sarıoğlu bu görünüm ve imaj ile başarılı başkanlık yapamadığı görülebiliyor. Etki ve karizma oranı çok yetersiz.Yatırımcı olarak beni temsil edemiyor. Şahsen bu görevi daha layıkıyla yerine getirecek bireyleri tercih ederim. Çık şu kürsüden iki kelam et değil mi, dinleyelim, feyz alalım, heyecan duyalım, gelecek adına ümit kar olalım.Toplu resim karesinde yer bulamayacak bir yönetim kurulu başkanı olamaz.

Asla kabul edilemez.

3. Nazım Bilgen denen kişi yüzde 2 hisse almış hissede tık yok.Kimin hissesini aldı acaba.Hisselerle kendileri oynadığının açık göstergesi.

4.  Alıntı Originally Posted by Ahmetmutlu Yazıyı Oku
    Nazım Bilgen denen kişi yüzde 2 hisse almış hissede tık yok.Kimin hissesini aldı acaba.Hisselerle kendileri oynadığının açık göstergesi.

Ak parti yöneticisiymiş...

5.  Alıntı Originally Posted by Ahmetmutlu Yazıyı Oku
    Nazım Bilgen denen kişi yüzde 2 hisse almış hissede tık yok.Kimin hissesini aldı acaba.Hisselerle kendileri oynadığının açık göstergesi.
    İşte bu il teşkilatlarından AKP İl Teşkilatında bir isim yaptığı yoğun çalışmalar ile dikkat çekmektedir. Bu isim AKP Ankara İl Başkan Yardımcısı Nazım Bilgen’dir. Bilgen referandum çalışmalarında Seçim Koordinasyon Merkezlerinin yönetimi gibi çok zorlu bir görevi yürütmektedir.

Aynı Nazım Bilgen’in tek göre vi AKP Ankara İl Başkan Yardımcılığı değildir. Zira Nazım Bilgen de aynı zamanda Sevgi Vakfı’nın mütevelli heyeti üyesidir.

SEVGİ VAKFI’nın arkasındaki şirket az önce de belirttiğimiz gibi Dr.Mustafa Sarıoğlu’nun sahibi olduğu LOKMAN HEKİM ENGÜRÜSAĞ SAĞLIK, TURİZM, EĞİTİM HİZMETLERİ VE İNŞAAT TAAHHÜT A.Ş….

Bu şirketin en üst düzey yöneticilerinden birisi olarak CFO görevini yürüten isim ise Süleyman Alper İnceöz…Süleyman Alper İnceöz AKP’nin uzun yıllar Ankara Yenimahalle İlçe Başkanlığı görevini yürütmüş bir isim…

Ha tabii bu arada mutlaka vurgulayalım, vakıf işinden rant elde edecekseniz öyle sıradan bir AKP’li olmanız yetmiyor vakıf mutlaka bir tarikata yakın olacak… Hele bir de İskenderpaşa Cemaat yahut orijinal ismi ile Gümüşhanevi Tekkesi’ne yakın isimlerden teşekkül eden bir vakıf kurduysanız bakı siz o zaman kapılar nasıl teker teker açılıyor,işleriniz nasıl “Ballı kaymaklı” yürümeye başlıyor…

Gazeteci Celal Eren Çelik bu konuları yazmıştı. Arkalarındaki güç sayesinde şimdilik herşeyi yapabilirler.

6. Akp lilerin birleşmesi onaylanmış.

1. Lokman Hekim Engürüsağ Sağlık Turizm Eğitim Hizmetleri ve İnşaat Taahhüt A.Ş.’nin, sermayesinin %100'üne sahip
    olduğu Hay Süt ve Süt Ürünleri Tarım Hayvancılık Gıda İnşaat İthalat İhracat ve Ticaret A.Ş.’yi devralması suretiyle
    gerçekleştireceği kolaylaştırılmış usulde birleşme işlemine ilişkin olarak hazırlanan duyuru metnine Kurulumuzca onay verilmesi
    talebinin olumlu karşılanmasına karar verilmiştir

7. Ky dusmanlari haber gizlemeye oyle alismislar ki spk bulteni haberini bile yeni paylasiyorlar.Bu kotu niyetli insanlara Allah yedirmesin.

8. Bu hisse işlemlerinde manipülasyon var. Böyle işlem olmaz.Her yere emir yazılıyor sonra bütün emirler yok oluyor.1 lot ile kademeler değişiyor.Allah belalarını versin bu durumu yapanların.Vatan hainliği bu.Cimere yazıcam bu durumu.

Sayfa 156/183 İlkİlk ... 56106146154155156157158166 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •