Sayfa 165/183 İlkİlk ... 65115155163164165166167175 ... SonSon
Arama sonucu : 1458 madde; 1,313 - 1,320 arası.

Konu: LKMNH - Lokman Hekim Sağlık

1.  Alıntı Originally Posted by Antiseptik Yazıyı Oku
    Şirketle ortak olarak azimut üzerinden yapılıyor işlemler. Mal alamazlarsa her oyunu yaparlar. Fonet ve Lokmanın işlemleri aynı merkezden yönetiliyor. Aynı kişilerin adına yapıldığı çok belli. Gizlenmek için de bu fonları kullanıyorlar. Klasik yeşil sermaye tarikat cemaat durumu.Yeni hocaları vefat etmiş bunlar hale oyun peşinde milleti düdüklemenin derdine düşmüşler. Ülkeyi bu hale sokanların temsilcilerinden farklı bir tutum beklenemez zaten.ARDZY gibi bedelli bile patlatırlar sırf millete sattırmak için.Bunlar şeytana pabucunu ters giydirir.
     Alıntı Originally Posted by Antiseptik Yazıyı Oku
    Kayserili yeşil sermaye Erbosan gibi yani. Şirket kendi de bunların üzerinden topluyor olabilir. MIRI falan yalan yani.Paravan kurumlar. Bu işlemleride azimut elemanları yapıyor. Şirket bu duruma izin veriyor o yuzden kendileri olma ihtimali yüksek. Kimde ne lot var bilirler satmalarını beklerler. Sonra hep beraber cumaya gidip dua ederler.

Bu çok güzel bir örnekleme olmuş. Erbosan da Azimut delta serbest fonunun karşılığı Lokman Hekim de MIRI olarak sistemleştirilmiş. Bu aslında geçmişten gelen bir mantık yansıması. Kendilerinin off-shore sistemleri üzerinden Swedbank daki tuttukları hisseler gibi. Organizasyon Azimut üzerinden şekillendirilemeye başlandığı için onlarda buraya kendi off-shore sistemleri olan MIRI devreye almışlar.Daha sonra haydi çocuklar camiye diye paylaşımlar ile kimi kandıracaklarını düşünüyorlar çok merak ediyorum.

İstedikleri oyunu yapsınlar ister 10 yıl isterse 15 yıl sorun değil.

Benim ne başkana ne de diğer yönetim ekibine bir güvenim ve inancım yok. Benim tek güvencem Allah. Buyursunlar meydan onların.

8. Enfal suresi 30. ayet

Gerçeği yalanlayan nankörler, seni tutuklamak, öldürmek veya sürgün etmek için plan yapıyorlardı. Onlar plan yaparlarken, Allah da plan yapıyordu. Allah, plan yapanların en hayırlısıdır.

2. Bu gelişmeler Üniversite sonrası ortaya çıktığı için benim tahminim üniversite gelirleri ile oluşturdukları bir fon kurdular. Çünkü gizledikleri ve internete haber düştüğü için açıklamak zorunda kaldıkları İstanbul dan hastane alma süresince hisselerini bu fon arttırdığına göre çok açık şekilde bu fon kendi kurdukları fon. Yani şirket hisseleri bu fon üzerinden kendine topluyor.

3. Alan satan yok suni bir fiyatlama var.

4. Bilanço ya da başka bir durum fiyatı etkilemiyor. Tamamen keyfi bir fiyatlama var.

5. A1 aldıklarını fiyatı düşürmek için yine kendilerine zararına satıyor.

6. bgc işlemleri yine yatırım fonlarının baskı işlemleri.

7. Hissede kimse yok bütün alış satış işlemleri karşılıklı.

8. Şirket ve ortaklar hisse almayarak fiyat pahalı diyorlar.

Sayfa 165/183 İlkİlk ... 65115155163164165166167175 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •