Sayfa 171/183 İlkİlk ... 71121161169170171172173181 ... SonSon
Arama sonucu : 1458 madde; 1,361 - 1,368 arası.

Konu: LKMNH - Lokman Hekim Sağlık

Adamlar fiyat yükseltmeden mal topluyorsa bizde alırız bütün parayla değil 16 15.50 arasında az az bizde toplarız maliyet zaten 12.40 karda kaldı istediği kadar bekletsin önümüzdeki sene ist de bilancoya girecek

2.  Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    Adamlar fiyat yükseltmeden mal topluyorsa bizde alırız bütün parayla değil 16 15.50 arasında az az bizde toplarız maliyet zaten 12.40 karda kaldı istediği kadar bekletsin önümüzdeki sene ist de bilancoya girecek
    Üstad tarikatçilerde para yok tahtayı götüremiyorlar.Bu hissenin speği kendileri.

3.  Alıntı Originally Posted by Barbaros Hayreddin Yazıyı Oku
    An itibariyle tavana kadar olan hisse adedi yaklaşık 40 bin. Mehmet Altuğ 160 bin adet hisseyi tahtadan almadı. Hisseyi virman yoluyla toplam fark + Alnus Yatırımdan alması hisseler üzerindeki hakimiyet ve ilişkiyi açıkça ortaya koyuyor. Mütevelli heyet başkanı bile böyle bir yol izliyorsa biz yanmışız. Allah yardımcımız olsun.

Toplam fark takasın kara kutusudur, herkes buraya müdahale edip elini kolunu sallayarak bu havuzdan hisse alamaz. Toplam farktan hisse alabilmek için fonlarla tahta yapıcı ile ilişkiniz olması gerekir. Zaten bu ilişki genel olarak herkes tarafından bilinen bir durum.

Suni piyasa ve suni baskının bir parçası olmak hayırlı sonuçlar ortaya çıkartmaz.

Gizli Başkan Mehmet şirket ve sahte yabancı hisse toplamaya başladığına göre yatırımcının bilmediği bazı gelişmeler oluyor demektir. Önce kendileri heybelerini doldursun sonra açıklama yaparlar.

4. Toplamda 30-40 bin lot satış olan bir tahtada nasıl 160 bin lot hisse almışlar. Hisseleriyle hiç ilgilenmiyor gibi yapıp her türlü gizli ittifakı kuranlar bu ülkede öğrenci yetiştiriyor. Allah ıslah etsin kötü zihniyetli şer odaklarını.

Ne olacak onda yuzbinler bekletiyor ben onbinler benim 10 100 katım bekleriz para geçtikçe elimize alırız sonuçta ucuz değil çok çok ucuz hisse 35 TL ederi var sermaye düşük mal yok

Son flama bence roket öncesi son oyalama

7. 2017 yılından beri Swedbank Robur takasında görünen ama şirkete ait olduğu bilinen hisseler özel emir ile satıldı. Yatırımcıya hisse sattırmaya çalışanlar bir hafta içinde patrona 400 bin tl kazandırıyorlar. Burada eşitlik açısından haksızlık söz konusu. Kul hakkı ile girilen Ramazan Bayramı kutlu olsun.

8. LOKMAN HEKİM SAĞLIK GRUBU "TURQUALITY PROGRAMI"NA KABUL EDİLDİ

LOKMAN HEKİM SAĞLIK GRUBU, TÜRK FİRMALARININ YURT DIŞINDA MARKALAŞMASI VE TÜRK MALI İMAJININ YERLEŞTİRİLMESİ AMACIYLA HAYATA GEÇİRİLEN TURQUALITY PROGRAMI'NA ALINDI.

ŞİRKETTEN YAPILAN AÇIKLAMADA, GLOBAL TÜRK MARKALARI OLUŞTURMAK AMACIYLA KURULAN SÖZ KONUSU PROGRAMA BAŞVURU SÜRECİNİN OLUMLU SONUÇLANDIĞI BİLDİRİLDİ.

AÇIKLAMADA GÖRÜŞLERİNE YER VERİLEN LOKMAN HEKİM SAĞLIK GRUBU MALİ İŞLER DİREKTÖRÜ SÜLEYMAN ALPER İNCEÖZ, "MARKALAŞMA ALANINDAKİ HEDEFLERİMİZİ BU PROGRAMA KABUL EDİLMEMİZLE YENİ BİR AŞAMAYA TAŞIYORUZ. PROGRAMDA YER ALARAK KALİTE VE YÖNETİM SİSTEMLERİMİZİ DAHA DA İYİLEŞTİRECEĞİMİZ BİR DÖNEMİ YAŞAYACAĞIZ." İFADELERİNİ KULLANDI.

İNCEÖZ, TURQUALITY PROGRAMI'YLA TÜRKİYE'YE ÖZELLİKLE SAĞLIK TURİZMİ ALANINDA DEĞER KATMAYI HEDEFLEDİKLERİNİ BELİRTEREK, "MARKAMIZI YURT DIŞINDA DAHA ÇOK TANITACAK VE ÜLKEMİZE SAĞLIK ALANINDA ÇOK DAHA FAZLA KATKI SUNACAK YENİ BİR DÖNEME GİRİYORUZ." DEĞERLENDİRMESİNDE BULUNDU.

- SAĞLIK TURİZMİ İÇİN ÖNEMLİ BİR ADIM

TÜRKİYE'NİN SAĞLIK SİSTEMİYLE, SON YILLARDA DÜNYANIN ÇEKİM MERKEZİ HALİNE GELDİĞİNİ AKTARAN İNCEÖZ, YURT DIŞINDAKİ HASTALARIN ÖNCELİKLİ TERCİHİ OLMAYI HEDEFLEDİKLERİNİ KAYDETTİ.

İNCEÖZ, PROGRAMIN LOKMAN HEKİM SAĞLIK GRUBUNA YENİ FIRSATLAR SUNACAĞINI BELİRTEREK, "PROGRAM, LOKMAN HEKİM MARKASININ YURT DIŞINDA YAYGINLAŞMASINI SAĞLAYACAKTIR. SAĞLIK TURİZMİNDEN ALDIĞIMIZ PAYIN DA ARTMASINA VESİLE OLACAKTIR. BU GELİŞMEYİ SAĞLIK TURİZMİMİZ AÇISINDAN ÖNEMLİ BİR ADIM OLARAK GÖRÜYORUM." İFADELERİNİ KULLANDI.

- EN PRESTİJLİ PROGRAM

TURQUALITY'NİN ÜLKENİN EN PRESTİJLİ PROGRAMLARINDAN BİRİ OLDUĞUNU VURGULAYAN İNCEÖZ, ŞUNLARI KAYDETTİ:

"UZUN SÜREDİR EMEK VERDİĞİMİZ BİR SÜRECİ NOKTALAMIŞ OLDUK. BU PROGRAM DÜNYA MARKALARININ EN ÇOK VERİM ALINAN UYGULAMALARININ İNCELENMESİ SONCU ELDE EDİLEN VERİLERLE HAZIRLANIYOR. LOKMAN HEKİM MARKASINI HER ANLAMDA ÇOK DAHA YUKARILARA TAŞIYACAK BİR PROGRAMA DAHİL OLMUŞ OLDUK. PROGRAM SAYESİNDE FİNANSAL VE KURUMSAL YÖNDEN GELİŞME FIRSATI BULACAĞIZ. GLOBAL ANLAMDA ELİMİZ DAHA GÜÇLÜ OLACAK. SAĞLIK TURİZMİNDE, YÜKSEK KATMA DEĞER ELDE ETMEDE, GELİŞİMDE VE SÜRDÜRÜLEBİLİRLİKTE PROGRAM ÇOK BÜYÜK AVANTAJLAR SAĞLAYACAKTIR."

Lokman Hekim markasını büyütmek adına muhlis bir şekilde emek veren başta Süleyman Alper İnceöz ve tüm ekibine sonsuz teşekkür ederim. Samimi ve dürüst olan herkes yatırımcı için baş tacıdır. Uygunsuz davranışta olanlar ise istismarcı ve alçaktır.

Sayfa 171/183 İlkİlk ... 71121161169170171172173181 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •