Sayfa 177/183 İlkİlk ... 77127167175176177178179 ... SonSon
Arama sonucu : 1458 madde; 1,409 - 1,416 arası.

Konu: LKMNH - Lokman Hekim Sağlık

1.  Alıntı Originally Posted by capari Yazıyı Oku
    10 kuruş 20 kuruş hesabı yapmakla o malı toplayamazsın o geri alımı amacı milleti bezdirip toplamaksa unutma sabrederek hem mallanma imkanı da vermiş oluyorsun kuruşa tenezzül eden şirket bu malı nasıl geri alım yapacak sabır eden olacacağıma yemin içtim asla yatırım tavsiyesi değildir
    Geri alım programının başarısız ve kurumsal olmadığını söyledim şirkete. Ortada spek gibi mal toplamaya çalışan bir şirket olduğunu söyleyerek.Yatırımcı ilişkileri yerine alakasız bir personel saldırıya geçti. İster al ister sat ister şikâyet et tarzında bir yaklaşımla ve öfkeyle. O yüzden şirketten olumlu bir davranış beklenmemesi lazım. Açıkça yatırımcıların mallarını satmaları için uğraşıyorlar. Daha çok uğraşmaları lazım.

2. Yeşil sermaye pişmanlıktır.

3.  Alıntı Originally Posted by capari Yazıyı Oku
    10 kuruş 20 kuruş hesabı yapmakla o malı toplayamazsın o geri alımı amacı milleti bezdirip toplamaksa unutma sabrederek hem mallanma imkanı da vermiş oluyorsun kuruşa tenezzül eden şirket bu malı nasıl geri alım yapacak sabır eden olacacağıma yemin içtim asla yatırım tavsiyesi değildir
    10 kuruş değil 1 kuruşun bile hesabını yaparlar.Şirketle spek bir olmuş her türlü tezgahı hazırlıyorlar.

4. Kurumsal geri alım MLP Sağlık gibi yapılır. Her gün istikrarlı bir şekilde yapılır. Kişilerin bilinçsiz inisiyatifine bırakılmaz. Bırakılırsa program değil manipülasyon oluşur.

5.  Alıntı Originally Posted by Rick Guerin Yazıyı Oku
    Kurumsal geri alım MLP Sağlık gibi yapılır. Her gün istikrarlı bir şekilde yapılır. Kişilerin bilinçsiz inisiyatifine bırakılmaz. Bırakılırsa program değil manipülasyon oluşur.
    Telegram gruplarını bile takip eden yönetim zihniyeti var neden acaba? Şirketin geri alımlarının zamanı bile belli. Kapanışa 5 10 dk kala yapıyorlar. Bu bile başlı başına bir anlaşmanın sonucu ve manipülasyon. Rektörlerle resim çektirince adam olduğunu sanan ezik bir guruh tarafından yapılanlar ülkenin özeti şeklinde.

6.  Alıntı Originally Posted by Antiseptik Yazıyı Oku
    Telegram gruplarını bile takip eden yönetim zihniyeti var neden acaba? Şirketin geri alımlarının zamanı bile belli. Kapanışa 5 10 dk kala yapıyorlar. Bu bile başlı başına bir anlaşmanın sonucu ve manipülasyon. Rektörlerle resim çektirince adam olduğunu sanan ezik bir guruh tarafından yapılanlar ülkenin özeti şeklinde.
    Siyasi yalakaliktan kalan bir alışkanlıktır.Batıp yok oldukları gunleri görmek dileğiyle.

7. Günü gelince 31 lot 31 lot verecek bu gariban onlara o gün de gelir birgün asla yt değildir

8. 75 yatak kapasiteli hastane fiyatı 8,5 milyon dolar. Lokman Hekimin yatak kapasitesi bu oranın 10 katı. Toplam değeri 34 milyon dolar. Olması gereken değer 85 milyon dolar.

Lokman Hekim kapasite olarak Egepol hastanesinden daha büyük. Egepolun piyasa değeri 74 milyon dolar. Lokman Hekim hastanelerinin piyasa değeri 34 milyon dolar.

Hesap kitap bilmeden utanmadan o koltukları işgal edenler, Allah tan utanın.

Sayfa 177/183 İlkİlk ... 77127167175176177178179 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •