Sayfa 3/183 İlkİlk 123451353103 ... SonSon
Arama sonucu : 1458 madde; 17 - 24 arası.

Konu: LKMNH - Lokman Hekim Sağlık

1.  Alıntı Originally Posted by Antiseptik Yazıyı Oku
    Rica ederim.

Kabaca hisse başı net 20 kuruş temettü verir.
    Tesekkurler

Sent from my GT-I9500 using Android mobile app

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Osmanlı Toprakları
    Gönderi
    1,211
    Hayırlı Olsun yeni forum ve topik.
    Parayı Mezara Götüren yoktur ama Paranın Mezara götürdüğü çoktur.

3. Çağırn şu mazzoreton gelsin yafff nerede acep ona bişi diçem

Diyordu ya hani teee eski forumda garanti yatırım kar tahmin ettite tutturmatı diye salladı salladı vurdu tuvara lokumu

Bakın hele ne sallamış ne sonuç pulmuş

Beklentilerin altında net kar.
    Aksa Akrilik 4Ç16'da finansal sonuçlarında 11mn TL net zarar açıklamıştır. Açıklanan zarar beklentimiz olan 79mn TL net kara göre olumsuzdur.

Atamlar 79 milyon kar beklimiş 11 milton zarar etmiş raforlarına göre muhahaha nasıl bir tahmindir yahu

Olum bu karantinin yonçasını ineklere ver yemin ederim yemes hahaha hati yeti diyelim süt yerine başka bişi verir

lokumu tutturmuş sayıyom ben

4. Sayin antiseptik lokman a guvenerek yatirim yaptim ve hala hissedeyim. Gelecegi parlak bana göre.
    Ancak son alinan hastanenin bilancoya etkisi zayif kaldi sanki. Benim ordan beklentim yuksekti.

Onun disinda sirket iyi gidiyor. Ayrica bugunki yukseliş devam ederse şirketle ilgili başka şeyler oldugunu dusunmeye basliycam. f/k aşiri yukseliyor...

5.  Alıntı Originally Posted by Antiseptik Yazıyı Oku
    Çağırn şu mazzoreton gelsin yafff nerede acep ona bişi diçem

Diyordu ya hani teee eski forumda garanti yatırım kar tahmin ettite tutturmatı diye salladı salladı vurdu tuvara lokumu

Bakın hele ne sallamış ne sonuç pulmuş

Beklentilerin altında net kar.
    Aksa Akrilik 4Ç16'da finansal sonuçlarında 11mn TL net zarar açıklamıştır. Açıklanan zarar beklentimiz olan 79mn TL net kara göre olumsuzdur.

Atamlar 79 milyon kar beklimiş 11 milton zarar etmiş raforlarına göre muhahaha nasıl bir tahmindir yahu

Olum bu karantinin yonçasını ineklere ver yemin ederim yemes hahaha hati yeti diyelim süt yerine başka bişi verir

lokumu tutturmuş sayıyom ben
    Antiseptik senin nasıl bir kafadan kontak olduğunu bildiğim için seni ciddiye alıp cevap vermem. Allah a yakın bana uzak ol.

6.  Alıntı Originally Posted by bzaferb Yazıyı Oku
    Sayin antiseptik lokman a guvenerek yatirim yaptim ve hala hissedeyim. Gelecegi parlak bana göre.
    Ancak son alinan hastanenin bilancoya etkisi zayif kaldi sanki. Benim ordan beklentim yuksekti.

Onun disinda sirket iyi gidiyor. Ayrica bugunki yukseliş devam ederse şirketle ilgili başka şeyler oldugunu dusunmeye basliycam. f/k aşiri yukseliyor...

Püyüdüğünü söyleyen ve bunu koca popolu büyük yatırımçılara inantırırsan fkya bakmazlar.

bu lokum samanınta bir hastana almıştı teee vantan

o saman ana afrat sövülüyortu şimti vandaki herkeZi muayene etiyorlar ve lokomotif oltu.

benim tediğim tabi milattan önceki seneler

üstatım isteyen istetiğini düşünür benim aklım ermes o işlere bilmim yani ne desem yalan olur

7.  Alıntı Originally Posted by Antiseptik Yazıyı Oku
    Püyüdüğünü söyleyen ve bunu koca popolu büyük yatırımçılara inantırırsan fkya bakmazlar.

bu lokum samanınta bir hastana almıştı teee vantan

o saman ana afrat sövülüyortu şimti vandaki herkeZi muayene etiyorlar ve lokomotif oltu.

benim tediğim tabi milattan önceki seneler

üstatım isteyen istetiğini düşünür benim aklım ermes o işlere bilmim yani ne desem yalan olur
    Hayirlisi artik bakicaz neler olacak.
    Iyiaksamlar...

8.  Alıntı Originally Posted by Mäzzonetto Yazıyı Oku
    Antiseptik senin nasıl bir kafadan kontak olduğunu bildiğim için seni ciddiye alıp cevap vermem. Allah a yakın bana uzak ol.
    Yaff dur Allahını seviysen iki muabbet edek

daha karpuz keseceydik muhahahaha pujhahahaha

Mazzoroneto kardaşım malesef veda mesaşını aldım.Bende bu lokum yönetime efet tiyorum sayın zafer kardeşim sende var mısın

Sayfa 3/183 İlkİlk 123451353103 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •