Sayfa 66/183 İlkİlk ... 1656646566676876116166 ... SonSon
Arama sonucu : 1458 madde; 521 - 528 arası.

Konu: LKMNH - Lokman Hekim Sağlık

http://www.hisse.net/topluluk/showth...40#post1612740

Haftlık hisse yarışmamızda kurallara uygun 3 hise seçin
    1 hafta yarışalım.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2. Mlp ye talep dusuk gelirse bence buna da satis gelir ama ne kadar gelir onu kestirmek zor..bence yuksek talep gelecek ama..ytdegildir

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

3.  Alıntı Originally Posted by pmngr Yazıyı Oku
    Mlp ye talep dusuk gelirse bence buna da satis gelir ama ne kadar gelir onu kestirmek zor..bence yuksek talep gelecek ama..ytdegildir

Benim ilk halka arzlarda tecrubem yok. Zarar eden bir sirketin halka arzinda nasil talep geliyor bilmiyorum.
    Şu sorunun cevabini merak ediyorum.
    Zarar eden bir şirketi ky veya kurumsal yatirimci neden alsin?

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Birde ulaşabilen varsa ocak ayi takas degisimini paylaşan olursa sevinirim. Yabanci ne yapmis acaba ?

5. Zarar etmesi cok erkilemez cunku zarar bir sure sonra kara gecebilir..yabanci uzun vadeli alir..sirket onemli ama saglik sektorunun buyumesi daha onemli..genc ama yaslanan nufus var..ustelik bazi alanlarda saglik turizmi cok gelisiyor..uzun vadeli yuklu alimlarda yabanci icin halka arzlar onemli..ytdegildir

6.  Alıntı Originally Posted by pmngr Yazıyı Oku
    Zarar etmesi cok erkilemez cunku zarar bir sure sonra kara gecebilir..yabanci uzun vadeli alir..sirket onemli ama saglik sektorunun buyumesi daha onemli..genc ama yaslanan nufus var..ustelik bazi alanlarda saglik turizmi cok gelisiyor..uzun vadeli yuklu alimlarda yabanci icin halka arzlar onemli..ytdegildir

Hadi hayirlisi bakalim. Teknik olarak da biraz yukarlarda geziyor lkmnh... ters bi durumda iyi duzeltme yiyebiliriz..

7. 8.50 üstünü hak ediyor.kop artık.

8. Önce Medikal Park ın daha sonra da Memorial in halka arz edilecek olması Lokman a ilgiyi artıracaktır.Geçen okuduğum bir uzman yorumu bu fiyata Mpark almaktansa Lokman ın çok daha uygun olduğunu yazmıştı.Üstelik Lokman ın sermayesi sadece 24 milyon ve inşaat ve eğitim sektöründe de çok ciddi yatırımları var.Güzelliklerle kalın.

Sayfa 66/183 İlkİlk ... 1656646566676876116166 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •