Sayfa 75/183 İlkİlk ... 2565737475767785125175 ... SonSon
Arama sonucu : 1458 madde; 593 - 600 arası.

Konu: LKMNH - Lokman Hekim Sağlık

1.  Alıntı Originally Posted by ADIMCA Yazıyı Oku
    28 temmuz 1993 yılında ilk senedimi karaköyde tahtaların üzerine yazılıp çizlip üçgenlerin
    atıldığı günler ilk aidığım hisse senedi o günkü adı ile alarko sanayi bu günkü alarko carrıer
    şu anda kot da kayıtlı olan şirketlerin 25% si yoktu o gün doğan çocuklar şu an 25 yaşında
    ve dikkat ederseniz belge sunuyorum kap taki bildirimler ve sonraki trendler üzerinden tahmin yürüttüm
    7 tl nin 30%si 9 tl yi geçer
    zaten iddiam yok sadece tahminim
    saygı ve sevgi ile
    Umarim hakli cikarsiniz...
    Benim düşüncem biraz farkli sizden...
    Bi süre dinlenip güç toplamasi gerekecektir...

Saygilar....

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by bzaferb Yazıyı Oku
    Umarim hakli cikarsiniz...
    Benim düşüncem biraz farkli sizden...
    Bi süre dinlenip güç toplamasi gerekecektir...

Saygilar....

eyvallah bende size katılıyorum güç toplama konusunda;
    fakat ben de şöyle düşünüyorum pay alımları gereken gücü pompalayacaktır diye tahmin ediyorum
    nacizane fikrim zaman zarfı konusunda yanılabilirim orda da haklı çıkabilirsiniz ama dediğiniz gibi inşallah
    tüm ortaklar adına yanılmam
    saygılarımla

3. Günlük borsa iniş çıkışlarına çok da takılarak gerekir,bence bu hisse bugüne kadar 4 ilâ 8 arasında oturarak zaten yeterince güç topladı.Benzeri şirketlerin borsaya giriyor olması ve 8000 öğrenci kapasiteli üniversitenin ilk öğretim yılında açılacak olması toplanan gücün gösterilmeden zamanının gelmiş olduğuna işaret olsun diliyorum.Bildiğim kadarıyla üniversite de 1 adet de tıp fakültesi hastanesi daha hizmete girmiş olacak.Vakıf Üniversitesi ve 8000 öğrenci,bunların 1000 civarının burslu olduğunu düşünün ve geriye kalan, olabilecek ciroyu tahminen hesap etmeye çalışın.Güzelliklerle kalın.

4.  Alıntı Originally Posted by serkan1862 Yazıyı Oku
    Halka arz bugün yapılıyor sanki

Halka arz bugün tamamladılar gibi.donus başlayabilir.

5.  Alıntı Originally Posted by serkan1862 Yazıyı Oku
    Halka arz bugün tamamladılar gibi.donus başlayabilir.

Dönüş derken? Yani yükselir mi iner mi

G7-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Sirket iyi sagliyor maşaallah fiyat istikrarini hic alim yapmadi aciklama yapip fiyati yükseltip millete verdiler

SM-A710F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Borsa'da hava biraz durulursa Lokman kendine fazlasıyla gelir diye umuyorum.

8. Adına borsa denilen kumarhanede debelenip duruyoruz.Türkiye de borsa sahtekarların elinde ve onlardan artan 3 ün 5 in peşinde de binlerce k.y.Lokman hekim in piyasa değerine bakın ve şirket bile diyemeyeceğimiz pek çok diğerlerinin piyasa değerine.Adam eline bir sözleşme almış,devletle bir işletme hakkı sözleşmesi ve şirketin değeri yüzlerce milyon dolar.Peki 10 sene bitip sözleşmenin geçerliliği sona edince şirketin piyasa değeri kaç? Yanıt çöp.Bakın USA bir zamanlar 500 tl temettü dağıtan bir şirkette çünkü THY ile sözleşmesi vardı,bitince ne oldu ,çöp.Siz siz olun hisse seçerken dikkatli olun.Bir de SPK diye bir kurum varsa ayrıca vatan haini aramaya gerek yoktur.Bu kurum bundan yanılmıyorsam 4 sene önce Acsel gibi küçük ölçekli bir şirketin 20 tl bedel ile bedelli bölünmesi onay verdi.Daha çok sayarım da hissetme dair yazmak lazım.Ben Lokman Hekim hissesinin iyi olacağına inanıyorum.Iyi tatiller,güzelliklerle kalın.

Sayfa 75/183 İlkİlk ... 2565737475767785125175 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •