Sayfa 125/183 İlkİlk ... 2575115123124125126127135175 ... SonSon
Arama sonucu : 1458 madde; 993 - 1,000 arası.

Konu: LKMNH - Lokman Hekim Sağlık

günlük takas

4. Tur Assist, OYAK ile iş birliği yaparak OYAK ve grup şirketleri çalışanları ve onların ailelerine "Dijital Sağlık Platformu" ile OYAK Doktorum üzerinden online tıbbi danışmanlık, online psikolog, diyetisyen ve yenidoğan bakım hizmeti vermeye başladı.

''OYAK ile Dijital Sağlık Platformu kapsamında gerçekleştirdiğimiz iş birliğimiz için çok mutluyum. Tur Assist ailesi olarak OYAK ile iş birliği yaparak OYAK üyeleri, üye aileleri, OYAK ve grup şirketleri çalışanları ve onların ailelerine olmak üzere ‘Dijital Sağlık Platformu’ ile Online Tıbbi Danışmanlık, Online Psikolog, Online Diyetisyen ve Yenidoğan Bakım hizmeti vermeye başladık. Hizmetten yararlanmak isteyen kişiler telefon, web sitesi veya uygulama üzerinden kolayca randevu alabiliyor ve seçtikleri doktorlarımızla görüşebiliyorlar. Ayrıca, yeni anne olmuş kişiler Yenidoğan Bakım Hizmetimiz ile akıllarına takılan soruları veya yaşadıkları problemleri hızlıca çözüme kavuşturabiliyor. Hizmetimizi Medipol Hastanesi’nin çok kıymetli uzman hekim ve danışmanları ile profesyonel bir şekilde sağlıyoruz.''

Şirkete, bu tür firmaların dijital sağlık anlamındaki etkilerinden yararlanmak Lokman Hekim'e güç katacağını ifade etmiştim.Sağlık hizmetlerinde Medipol Hastanesi ile çalışıyorlarmış.Bu tür iş birliktelikleri geliştirilebiliyor olması bizim için örnek teşkil etmeli.Yine de ümit var olmak gerekir ama işleyiş çok yavaş maalesef.Alternatif ve yenilikçilik açısından daha gayterli olarak mevcut performansın daha yukarıya çekilmesi gerekiyor.Dijital dönüşüm için ciddi bir planlama yapılmasını ısrarla talep ediyorum sağolsunlar 4,5 G hızında etkiler ortaya koyuyorlar.

Görüldüğü gibi teknoloji ve tıp hızla birbirine entegre olarak tamamlayıcı ve hızlandırıcı bir hizmet doğuruyor.Şirketin bu noktada ''Lokman Online Hekim'' ile yaptığı ataklar var fakat neredeyse bütün sağlık sunucuları tarafından yapılmaya başlandığı için bu durum tek başına büyük farklar oluşturmaz fakat yine de buna şükür diyelim.Seneler önce mobil aplikasyon yapılsa etki sağlar düşüncemi aktarmıştım ama etkin bir çözüm olmadığına karar verildi belki.

Sağlık ve İlaç Sektörü 2020 Öngörüleri

2020 sağlık ve ilaç sektörü için dijital ilaç çağı olacak
    Deloitte’un 2020’ye doğru Sağlık ve İlaç sektörü ile ilgili öngörüleri analiz ettiği raporuna göre, sektör dinamikleri değişecek ve yeni iş modelleri gelişecek. Giyilebilir teknolojiler ve mobil sağlık uygulamalarının yaygınlaşması hastalıkların önlenmesine, teşhisine ve tedavisine yönelik gerçek zamanlı veriler sağlayacak, evde sağlık hizmetleri alınması yaygınlaşacak ve kâğıtsız ortama geçilecek. Başta akademik kurumlarla olmak üzere çeşitli kuruluşlarla işbirlikleri üzerine kurulu Ar-Ge modeli ön plana çıkacak.

https://www2.deloitte.com/tr/tr/page...ions-2020.html

“Akıllı telefon gibi teknolojiler, tek başına, sağlık hizmetleri için sihirli bir değnek değildir.Aslında başarı, dijital sağlıkla insan etkileşiminin doğru noktada buluşturulmasında yatar. Güvene dayalı ve hasta odaklı hizmetler sağlanırken, teknolojiyi kullanan işbirliklerinin geliştirilmesi ve teknolojinin sağladığı verimlilik ile birebir etkileşim arasındaki dengenin doğru kurulması önemlidir.”

Özetle uzmanlar ''Lokman Online Hekim'' ile WhatsApp üzerinden iletişim kurmanın fark yaratmayacağını işbirlikleri ile etkileşim oluşturulmalı demekte. Haklı olarak bireysel bir yatırımcının talepleri etki ve güven sağlaması zor olduğu için bunları tekrar buradan ifade etmek istedim.Zırt pırt yazıp herşeye burnunu sokan haddini aşan bir izlenim insanı rahatsız ettiği için buraya yazayım dedim, belki gören okuyan olur böylece çalışma motivasyonları da zarar görmez

Bu noktada sektör liderlerinin yapay zeka çalışmalarını es geçmemek lazım.Bu durum kesinlikle örnek alınmalı ve bu dönüşüme ayak uydurulmalı.Zaten üniversite online panellerinde yapay zekanın önemine değinildi.Üniversite bu konuya önderlik etmeli ki işleyiş ve etkinlik açısından sürdürülebelirlik sağlanmalı.Yapılacak çok şey var ama maalesef nakit yok ve kaynak yaratılamadığı için işte sorun tam olarak burada.

Şirket kurumsallık ile şeffaflığı bence birbirine karıştırıyor.Kurumsallığı sır küpü olarak algılamamak lazım.Eskiden çok daha etkin, enerjik, girişimci ve yatırımcı dostu bir profilden uzaklaşarak daha ulaşılmaz bir duruma dönüştü.İkili görüşmeler, güç dengeleri ve danışmanların yönlendirmelerinin etkileri olsa gerek.Elbette kurumsallık açısından hala kızı kayınço emiminin torunu çalışanlarıdan, morg cenaze işleri kap açıklamalarından bu günlere gelinice insan farkı net olarak görebiliyor ve bir tebessüm oluşturabiliyor.

''Yine de bence en başarılı, efsane ve tatliş yatırımcı birimi görevlisi Hatice Hanımdır ''

Acaba Üniversite Hastanesi için ne kadar kira bedeli ödenecek.Değişken kira bedeli ne demek ben çözemedim.Diğer halka açık şirketin fiyat tespit raporunda yatak sayıları kısmen yakın hastane kira bedelleri açıkça ifade edilmiş.Kurumsallığı gizlemek değil şeffaflık olarak algılamak ve uygulamak daha önemli.Üniversitenin kurulumu ve gelişimi için ödenen avanslar bu şekilde geri alınacak diye düşünürken baktım bir rakam yok değişken deniyor.Sanırım ruh haline göre bir ödeme planı yapımış.

Bir de büyüyen Etlik Hastane Projesi için gerçekten üzüntü duyduğum süreci ifade etmek isterim.Resmi açıklama ile ifade edilen 20.09.2017 itibariyle ek binanın yapımına başlamış ve 24 ayda tamamlamayı planlıyoruz deyip nasıl bu kadar süre sapması olabilir gerçekten inanamıyorum.Bu nasıl bir planlamadır anlamlandırmak gerçekten zor.Bu durum yönetime yakışmadı gerçekten.Aynı imkanlar dahilinde farkı bir yönetim daha değerli bir şirket yaratabilirmiydi diye düşünürsek, bu plansızlıkları görünce sanırım evet demek zorunda kalıyoruz.

Bu zor dönemde gösterdikleri üstün başarı ve gayret için tüm sağlık ordumuza şükranlarımı sunar, hayırlı ramazanlar dilerin.

5. Yobazların tahta yapıcısı tam bir malmış.Kendi alıyor kendi satıyor.Sonuç olarak bir bok olduğuda yok komik duruma düşmekten başka.Kendi malını alıp satınca ne oluyor acaba. Brüt takasta bu kadar işlem mi olur tam bir mal yaa

Bugün için 7,27 üzerine atıp kalabilirse belki...
    1) Yazılarım, analizlerim yatırım tavsiyesi değildir ve hiçbir şekilde öyle algılanmamalıdır !...2) Teknik içerikli forumları SANAL KAHVEHANE'ye çevirenleri kınıyorum ve bu forumların birgün amacına uygun bir şekilde kullanılmasını umuyorum...

7. Testislerinin heykelini yapmak için beton yetmeyeceği paralı ama zeka seviyesi düşük yerli ve milli tahta sahibi yabancı fonlara tıpkı haçlı seferlerinde olduğu gibi Osmanlı'nın gücünü gösteriyor. Ölüyü diriyi bitirdikten sonra gözünü Swedbank Robur mallarına diken yerli tahta yapıcı yüzde 5 hisse aldında başın göğe mi erdi ******** gel tahtada cenk edelim dese de ecnebiler şimdilik er meydanından kaçıyor. Şirketin tek hakim gücü olan yerli ve milli tahta yapıcı her türlü karar verme ve uygulama yetkisi ile alayına isyan ediyor ve bekleme maliyetim problem değil hepinizin hissesini almadan bana rahat yok diyerek yatırımcı değil kumarbaz olun sonuçta masa kazanır diyerek er meydanına davet ediyor. Ayı ile yatağa girilmeyeceğini bilerek kendini korumaya çalışan küçük yatırımcı ise çalı arkasına saklanarak gelişmeleri izliyor.

8. kağıt gibi ta aq senin

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 125/183 İlkİlk ... 2575115123124125126127135175 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •