Sayfa 86/183 İlkİlk ... 3676848586878896136 ... SonSon
Arama sonucu : 1458 madde; 681 - 688 arası.

Konu: LKMNH - Lokman Hekim Sağlık

1. monte carlo anladıgım kadarıyla şirket sahibinin milletvekilligi aday adaylıgı kabul edilmemiş...siz buna adalet demişsiniz ama bence seçilseydi şirket açısından daha parlak olurdu...katmerciler zamanında iktidarı arkasna alıp çok büyümüştü...bizim hastane içinde bence olumlu etkisi daha fazla olurdu teşvik saglık anlaşmaları vb...hayırlısı olsun yapacak birşey yok beklemeye devam...

http://www.hisse.net/topluluk/showth...43#post2216943

Haftalık Hisse Yarışmamızda Final Haftası
    Son hafta tahminlerinizi alalım.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

3.  Alıntı Originally Posted by konkasor34 Yazıyı Oku
    monte carlo anladıgım kadarıyla şirket sahibinin milletvekilligi aday adaylıgı kabul edilmemiş...siz buna adalet demişsiniz ama bence seçilseydi şirket açısından daha parlak olurdu...katmerciler zamanında iktidarı arkasna alıp çok büyümüştü...bizim hastane içinde bence olumlu etkisi daha fazla olurdu teşvik saglık anlaşmaları vb...hayırlısı olsun yapacak birşey yok beklemeye devam...
    Öyle bir ihtimal hiçbir zaman olmadı.

Teşvikler kanunlarla belirleniyor yandaş yoldaş bağlarıyla değil.

Yalakalık ve yandaşlık ile büyüme sürdürülebilir olmaz, bu düşünce çok yanlış.

Hükümet değişince ne olacak doğal küçülme olarak mı kabul edilecek. Kast ettiğin şehir hastaneleri ise işletmesi devlette değil özel kuruluşlarda.

Ahmet Davutoğlu desteği ile ve döneminde geldi aynı şekilde aynı dönemde görevi bitti. Başarı ile bu göreve gelmedi bir nevi atandı. Sonuca bakarsanız durum açıkça ortada zaten.

Kendi şirketine ne katmış da halka ne verecekler.

Borsa 1 ayda yüzde 9 değer kaybederken Lokman Yüzde 18 değer kaybetmiş.

Fiyat istikrarı için hisse geri alım programı açıklamalarına istikrar anlamında bir sonuç yok. Çünkü tahtada satılan hisseler şirkete aldırılıyordu. Fon ayırdık diyen sinsilerden geri alımı neden durdurdu. Çünkü üst akıl buradan alma dedi, küçük yatırımcı zihniyetli bir yönetim. Sence böyle birileri milleti temsil edebilir mi bence edemez ve gereği yapıldı.10 lot ile kademe değişmesine izin verenler utansın. İradesiz ve pısırık yönetim üniversiteye yaptığı bağışlar gibi neden hisse almaz, çünkü bunu yapacak ne cesareti var ne de iradesi.

Önemli olan üniversite ve vakıfa ne kadar para aktarılacak.

Halka arz olduğu 2011 yılından beri ödediği temettü kadar 2 yılda üniversiteye para aktaran bir yönetime kim inanır kim güvenir. Satın aldığı hastane ücretinin yarısı kadar yatırım yapıyorsan aldığın hastane çöp durumdadır demek. Hem iş hem fiyat bilmezler toplanmış yöneticiyim diye huzur hakkı alıyor. Bu hastaneleri satın alsalar ilk yapacakları iş üst yönetimi kovmak olur. Onlar da asli işleri olan particilik kovalamaya devam ederler.

Akay hastanesine 50 milyon para harcamışlardır. Piyasa değerine bak 135 milyon. Neden piyasa almıyor CFO su siyasetçi yöneticisi siyasetçi patronu olmayan imtiyazların arkasına saklanmış fiyat artsa ben hisselerimi satar yine yönetebilirim güvencesi olan bir şirketi kim neden alsın. Yönetim kurulu başkanı desen memur zihniyetli vizyonu olmayan olsa da kimsenin haberi olmadığı eski Sovyetler birliği gibi içine kapanmış dünya ile bağlarını koparmış emekli öğretmen gibi takılıyor.

Hem başkan hem genel müdür vekili. Saçmalığa bak bir genel müdür bile atayamadılar Güvendi den sonra. Kardeşim hiç bir şey bilmiyorsan git Van daki Süslü yü müdür yap. Hepinizden iyi yöneticilik yapar en azından sizin gibi içi geçmemiş enerjisi var. Memur zihniyeti işte, sabah evden çıkaren sefer tasına yemek koyar indirimli otobüs biletiyle işe gelip yöneticilik yapsan işte bu kadar olur.

Tamam siyaset yapacaksan yap ver istifanı sat hisselerini ne yaparsan yap. En azından enerjisini hastaneler için harcayacak birine bırak. Bir de kul hakkından bahsederler Hem şirket için emek harcama hemde şirketten maaş al. Bunlarıda ahiret gününe havale ediyorum.Burası yan gelip yatma yeri değil.

Kendi yandaş çevresi dahil çapraz kuyumcusu dahil van daki ortakları dahil bu yönetimi başarılı bulan bir kişi var mı? Yok. Bir tane ödül bir tane başarı bir tane panele davet var mı? Yok.

Kendilerine sorsan uzay başarılıyız derler. Bir tane batan özel hastane var mı?

O zaman başarılı olan sektör, yönetenler değil.

Ayrıca İrfan Güvendi diye bir yönetici vardı. Şirketi koşarak bıraktı ve başka görevlerde bulundu. Daha sonra şirket yönetimine tekrar alınmadı da Celil Göçer neden görev alıyor.

Sanki bir üst akıl var da bunlar iradesiz birer piyon gibiler.

4.  Alıntı Originally Posted by Mäzzonetto Yazıyı Oku
    Lokman Hekim sağlık turizmi konusunu oldukça ciddi adımlar atıyor.

Sardar Israr Arbab Abbasi bence bu konuda dehşet bir adam. Adamı görünce anlıyorsun Pakistan benden sorulur, bana güvenin gerisini merak etmeyin demekte olan bir imajı var.

Pakistan Türkiye iş konseyinde de aktif rol oynayan Sardar bence Lokman Hekim için değerli biri olmuş.

https://www.youtube.com/watch?v=W0hk...ature=youtu.be

Adam işi biliyor, Pakistan dan getirdiklerini önce acil servise sokup sonra yatış aldırmanın peşinde galiba

Kısaca Sardar adamın dibi
    Lokman Hekim yönetiminin neden bu kadar çok eleştirildiğini anlamıyorum. Düşük profilli dini bütün ama yenilikçi olmayan muhâfazakar birkaç kişinin bir araya gelip kurdukları bu gruptan ne bekleniyor anlamakta zorluk çekiyorum. Üniversite kurup karlılıktan ziyade orada okuyan öğrencilerin sevabına nail olmayı amaç edinmiş dindar bir topluluk bu. Çok kar etmek günah olduğunu düşünüp hayır hasenat yapmak onlar için daha uhrevi bir amaç gibi. Pamuğu tıkadıklarında ama biz şu kadar kâr ediyorduk demenin ne anlamı kalacak.

135 milyon piyasa değeri onlar için çok bile olmuş olabilir yani.

O yüzden çok sinir harbine gerek yok. Bakın adamlar çalışıyor işte. Bir drone tutup video çektirmişler daha ne bekliyorsunuz, daha ne istiyorsunuz.

https://tr-tr.facebook.com/lokmanhek...3791219172272/

http://www.hisse.net/topluluk/showth...43#post2216943

Haftalık Hisse Yarışmamızda Final Haftası
    Son hafta tahminlerinizi alalım.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

6. Hedef 4.20-3.70 araya gelecek bu alti var ustu yok. Bu fiatlar bile pahali bu hisse için her cikis kurtuluş her dusus beklemek care yok YTD.

GT-I8190 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Bayram ve seçim öncesi 4,60'lara gelirse 10.000 lot alıp portföye katacağım.

8. 4 altina inmesini bekleyecegim ben sans artik

GT-I8190 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 86/183 İlkİlk ... 3676848586878896136 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •