Sayfa 20/183 İlkİlk ... 1018192021223070120 ... SonSon
Arama sonucu : 1458 madde; 153 - 160 arası.

Konu: LKMNH - Lokman Hekim Sağlık

1. O 40K niye orada duruyor... Ya da şöyle sorayım... Kalelerin surları neden yüksek ve kalın olur... Yıkılmasın diye... Peki o duvar yıkılırsa ne olur... Kale ele geçirilir yada kaybedilir...

Lokman Hekim bize kuvvet macunu yap...
    Dibe vurmanın en güzel tarafı ne biliyor musun?
    Bundan sonra hep yukarı...

2.  Alıntı Originally Posted by egelim Yazıyı Oku
    O 40K niye orada duruyor... Ya da şöyle sorayım... Kalelerin surları neden yüksek ve kalın olur... Yıkılmasın diye... Peki o duvar yıkılırsa ne olur... Kale ele geçirilir yada kaybedilir...

Lokman Hekim bize kuvvet macunu yap...
    Yokkkk. Karanlik odada alinsin diye duruyor

LG-D802TR cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Ben olsam karanlığa bırakmadan hallederdim. Adı üzerinde karanlık oda... Ne olur ne olmaz...

Adam tam profesyonel... 5,48'e dokununca hemen aşağı basıp 5,45'e hendek kazdı... Ayakta alkışlamak lazım...
    Sent from my LG-D802 using Android mobile app
    Son düzenleme : egelim; 10-03-2017 saat: 15:17.
    Dibe vurmanın en güzel tarafı ne biliyor musun?
    Bundan sonra hep yukarı...

4. 48 altında hiç heyecan vermiyor

5. Alicinin isteksiz oldugunu anlayip, 28 binini 2,45 tende verebilirim yiyosa gel al dedi.... yemiyosa geri bas diyor

LG-D802TR cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. hacmin en yüksek oldugu dönemlere bakın: 2013 temmuz.

burdan benim anladığım, yani görebildiğim, kadarıyla, bu hissede kagitlar 3,3 seviyelerinden toplanmaya baslandi.

bu seviyelerden ilk alımı yaptıktan sonra yani hisseyi oynatacak kadarini ele gecirdikten sonra maliyet düşürmek için saldılar.

ben tahta yapıcı olsam böyle yapardim.. aşağıdan ne kadar mal alıp ortalamayı ne kadar düşürebildiler önemli olan o.

ortalamayı 2,5 yaptılar diyelim, yaklaşık 3 yıl gecti, 3 yılda yüzde yüz kazanç ideal mi yeterli mi önemli olan o.

şu siralar kağıdın bana göre en riskli oldugu donemler.. bence iki üç kez yüzde 3-4 lük artış, finaldede bir tavan yaptırırlar.

bunlar tamamen şahsi düşüncemdir, tavsiye değildir. belki bir iki yüzde 3 yaptırıp komple de salabilirler.

7.  Alıntı Originally Posted by epokhe Yazıyı Oku
    hacmin en yüksek oldugu dönemlere bakın: 2013 temmuz.

burdan benim anladığım, yani görebildiğim, kadarıyla, bu hissede kagitlar 3,3 seviyelerinden toplanmaya baslandi.

bu seviyelerden ilk alımı yaptıktan sonra yani hisseyi oynatacak kadarini ele gecirdikten sonra maliyet düşürmek için saldılar.

ben tahta yapıcı olsam böyle yapardim.. aşağıdan ne kadar mal alıp ortalamayı ne kadar düşürebildiler önemli olan o.

ortalamayı 2,5 yaptılar diyelim, yaklaşık 3 yıl gecti, 3 yılda yüzde yüz kazanç ideal mi yeterli mi önemli olan o.

şu siralar kağıdın bana göre en riskli oldugu donemler.. bence iki üç kez yüzde 3-4 lük artış, finaldede bir tavan yaptırırlar.

bunlar tamamen şahsi düşüncemdir, tavsiye değildir. belki bir iki yüzde 3 yaptırıp komple de salabilirler.
    Epokhe nin bahsettiği ve vurguladığı dönemin gerçeklerini sorgulamak gerekirse bir vicdan muhasebesi yapmak ile birlikte her yasal olan helal değildir.

Ne yapıldı peki ?

2013 yılında 5.4 milyon kar edip verimsiz yatırımlar ile yapılan yatırımlar yasal olarak suçsuzluk doğrudur ama yapılan helal değildir.

Aslolan yasal olanı helal ile örtüştürmektir.

Lokman hekim yönetilir bu bir sorumlulıuktur.Fakat bu kuruluşu halka açtıktan sonra ortaklarına ortak katıp yönetmek daha büyük bir sorumluluktur.

Burada önemli olan unsur yapılan yanlış yatırımlar ile hiç tanımadığın kişilerin kul hakkına girildi mi girilmedi mi ?

Bu inşaat ve hayvancılık yatırımları ile şirketin karlılığını minumum seviyelere düşürerek hiç tanımadığınız insanların kul hakkına girildi mi ?

Bu yatırımlar doğru ise neden yeni bir inşaat ve yeni hayvan alımları yapılmamıştır.Verdiğiniz kararlar doğru ise neden Akay hastanesi alındı.

Yapılan yatırımlar yanlış ise neden bu hatalardan dönülmedi.

Alev Alatlıyı izleyin, Cumhurun başkanı dinliyor ve taktir ediyor, Sayın Göçer, Sayın Sarıoğlu Sayın Altuğ, Sayın Güvendi.

Yaptığınız kararlar yasal ama helal mi ?

İnşaat ve hayvancılık kararları doğru mu ?

Doğru ise neden yeni bir hastane harici inşaat projesi olmadı ?

Bu yatırımlar yerine İstanbul da bir hastane alınmış olsaydı bu topluluk 10 milyon TL üzerinde kar rakamına ulaşmış olurmuydu olmazmıydı ?

Bu kul hakkı değil midir ?

Sonuç olarak hak helal midir ? Aslolan helalleşebiliyor muyuz ?

Her yasal hak helal değildir ve olamaz.

Şimdi siz düşünün...

Nokta...

https://www.youtube.com/watch?v=LqmLvYczdg0
    https://www.youtube.com/watch?v=B6-il-HqBko

8. Ehhh hadi bakalım lokman kırdın kıracağını bu hafta senin haftan olması dileğiyle...

Sayfa 20/183 İlkİlk ... 1018192021223070120 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •