Sayfa 141/183 İlkİlk ... 4191131139140141142143151 ... SonSon
Arama sonucu : 1458 madde; 1,121 - 1,128 arası.

Konu: LKMNH - Lokman Hekim Sağlık

1. Al diyorlar alıyorlar sat diyorlar satıyorlar. Bütün işleri algı operasyonu kendileri alıyor kendileri satıyor. Şirket satmış ceo almış bunların hepsi algı operasyonu.Yetkisizlerin yönettiği çok belli.ceo aldı yükselir şirket sattı düşer diye bir şey yok. Tek amaçları kimsede hisse kalmasın oyunu. Spek kendileri olduğu için her karara şüphe ile bakılmalı.İşin aslı öyle değil arka planda farklıdır.

2. 24.40 daki 35000 lot bi anda çekildi 24,52 yi vurdu tekrar 24,4 e indi toplam 5 dk...

3. https://www.youtube.com/watch?v=rvqrNnNCT8o

Yayınlanan yeni yıl videosunda dikkatimi çeken bazı durumlar var. Şirketin liyakat odaklı dinamik ve alanında ihtisas sahibi, akrabalık etkilerinden uzak, yeni bir kadro ile dönüşüm çabaları olduğu görülüyor.

Konfeksiyon atölyesi görünümlü eski genel merkezden içinde yaşanılan çağa uygun, modern, temsil etkisi yüksek bir yapıya geçmek fark yaratma konusunda çeyrek asırlık geçmişi nedeniyle geç kalınmış olsa da majör bir adım.

Geliştirilen stratejik mali planla adeta son ütücülükten uzaklaşan mali işler veri terminalindeki grafik ile geri alım seviyelerini dikkatle takip ediyoruz mesajını ayrıca takdir etmek lazım.

Sayın Sarıoğlu pay alımından ettiği zarar nedeniyle biraz mutsuz görünüyor olsa da sıkıntı yok olaya hakimiz duruşu ile güven veriyor.

Her şeye rağmen emeklerine sağlık.

Alıntı Originally Posted by zafzaf00 Yazıyı Oku
    KAP da temettü ile ilgili bir bilgiye rastlamadım. Siz nereden öğrendiniz 4 ocakta temettü vereceğini? birkaç sitede yazıyor sadece...
    https://www.halkaarz.net/borsada-ilk...etten-temettu/

yatırım tavsiyesi değildir

5.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    Teşekkürler, yatmış hesaba...

6. Bende hala gözükmüyor.

7. s.a arkadaşlar
    lkmnh temettüsü hala yatmamış. işbank ı aradım firma hala hesaba geçmemiş diyor. bu ne demek bir fikri olan varmı

8. Covid-19 testini AKP’linin hastanesine yaptıracaklar

Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı (TPAO), genel müdürlük binasında üç ay boyunca Covid-19 testi yaptırmak için eski AKP Milletvekili Celil Göçer’in yönetim kurulu üyesi olduğu Lokman Hekim Hastanesi’yle anlaştı. Hastaneye, üç ayda 840 bin TL ödenecek.
    İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü’nün kentteki birçok hastanenin Covid-19 PCR testi işini Menzil Cemaati’ne yakınlığıyla bilinen bir şirkete vermesinin ardından bir skandal daha ortaya çıktı.
    Türkiye Varlık Fonu’na (TVF) bağlanan Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı'nın (TPAO) eski AKP Milletvekili Celil Göçer’in hastanesine, binlerce lira karşılığında Covid-19 testi yaptıracağı açıklandı.

Kamu İhale Bülteni’nde yer alan bilgilere göre, TPAO Genel Müdürlüğü 2 Aralık 2020 tarihinde “Covid-19 PCR Testi Hizmet Alımı” adı altında bir ihale düzenlendi. İhale kapsamında, üç ay boyunca TPAO Genel Müdürlüğü’nde Covid-19 PCR testi yapılacağı belirtildi. İhalede “Tek geçerli teklifi veren” Lokman Hekim Hastaneleri ile 10 Aralık 2020 tarihinde 840 bin TL’lik sözleşme imzalandı.

Yüz binlerce liralık Covid-19 PCR testi ihalesini alan Lokman Hekim Hastaneleri’nin yönetim kurulu üyesi de AKP’li çıktı. Hastanenin internet sitesinde yer alan bilgilere göre, 25’inci ve 26’ncı dönem AKP’den Tokat milletvekilliği yapan Celil Göçer, aynı zamanda Özel Lokman Hekim Hastaneleri’nin kurucu ortağı ve yönetim kurulu üyesi. Göçer aynı zamanda da eski Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun da doktoruydu.

YİNE PAZARLIK USULÜ

Dikkatleri çeken ihale, yine Kamu İhale Kanunu’nun 21\B maddesinde yer alan pazarlık usulüyle yapıldı. İhale yöntemi, “Doğal afetler, salgın hastalıklar, can veya mal kaybı tehlikesi gibi önceden öngörülemeyen olayların ortaya çıkması üzerine ihalenin ivedi olarak yapılmasının zorunlu olması durumunda” kullanılabiliyor.

https://www.birgun.net/haber/covid-1...acaklar-329272

Sayfa 141/183 İlkİlk ... 4191131139140141142143151 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •