Sayfa 1/183 1231151101 ... SonSon
Arama sonucu : 1458 madde; 1 - 8 arası.

Konu: LKMNH - Lokman Hekim Sağlık

1. LKMNH - Lokman Hekim Sağlık

LKMNH - Lokman Hekim Sağlık

2. Yeni forum ve topik hayirli ugurlu olsun...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Alanya
    Gönderi
    2,953
    Blog Entries
    4
    Yeni forum ve topik hayirli ugurlu olsun

4. Forum var dediler geldik hem kofuyorlar hem de tavet ediyolar.

Bakalım ne saman kofaçaklar yene

5. Lokumun reisi Mustafa başgan sankim biras gasa gelmiş

http://www.haberler.com/lokman-hekim...274167-haberi/

Lokman Hekim Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Sarıoğlu Açıklaması
    17 Şubat 2017 Cuma 10:49
    Lokman Hekim Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Sarıoğlu, bu yıl sağlık sektöründe önemli yatırımların ve iyileştirmelerin yaşanacağını belirterek, "Biz de İstanbul ve Anadolu'da yeni yatırımlar yaparak ve Lokman Hekim Üniversitesini kurarak sektörün büyümesine destek vereceğiz.

17 Şubat 2017 Cuma 10:49
    Lokman Hekim Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Sarıoğlu, bu yıl sağlık sektöründe önemli yatırımların ve iyileştirmelerin yaşanacağını belirterek, "Biz de İstanbul ve Anadolu'da yeni yatırımlar yaparak ve Lokman Hekim Üniversitesini kurarak sektörün büyümesine destek vereceğiz.

Lokman Hekim Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Sarıoğlu, bu yıl sağlık sektöründe önemli yatırımların ve iyileştirmelerin yaşanacağını belirterek, "Biz de İstanbul ve Anadolu'da yeni yatırımlar yaparak ve Lokman Hekim Üniversitesini kurarak sektörün büyümesine destek vereceğiz." ifadesini kullandı.

Sarıoğlu yaptığı yazılı açıklamada, Borsa İstanbul'da işlem gören tek sağlık kuruluşu olan şirketin 2016 yılı faaliyet raporları hakkında bilgi vererek, 2017 hedeflerine ve sektöre ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Türkiye'de son dönemde gerek sağlık turizmi, gerekse hastanecilik hizmetleri alanında önemli gelişmelerin yaşandığını, kamu ve özel sektör eliyle insan sağlığına hak ettiği değerin verildiğini belirten Sarıoğlu, "Artık ülkemizde otel konforunda odaları bulunan hastanelerle hizmet veriliyor. Ülkemizin hastaneleri yenileniyor, yoğun bakım üniteleri düzenleniyor, yatak kapasitesi ve uzman doktor kalitesi artıyor." görüşlerine yer verdi.

Sağlık sektöründeki yatırımların ve iyileştirmelerin bu yıl içerisinde artarak devam edeceğine dikkati çeken Sarıoğlu, Lokman Hekim Sağlık Grubu olarak bu dönemde büyümeye devam edeceklerini vurguladı.

Sarıoğlu, Ankara ve Van'daki hizmet ağlarını İstanbul ve Anadolu'da yapacakları yatırımlarla ülke geneline yayacaklarını da ifade ederek, şunları kaydetti:

Settöre yön veren duayen kişi Mustafa başgan sektörde önemli yatarımlar olaçek demiş

Açaba bir şifre bir ip uçu mu deyor burada

İstanbol da olaças demiş muhahaha

Nasssı olaçan başgan yaff hele bir anlat ta bilek yane

Koyden indip şehere gittim filminteki gibi ben keldim istanboldan hastana alaçam deme vallah billah atama gülerler

Var mı parası bol tanıtıklar hahaha

Başgan işini bilir yafff lokumun reisi sonuçta karışmayın önünten kaçılın

6. Kar kötü gelinçe olum şu faaiyet raporuna bir iki resim falan koyak demişler bisim yatırımçı zaten çakmaz olayı yeni hastana falan sanar mı deye tüşüntüler bilemetim.

tutmuşlar kiralık kenel mütürlük binasınıta koymuşlar

muhahaha

temekki kerçek amalıyatlat burata oluyor

uyanık yatıröçının anlaması lasım

Alem adamlar yafff bıyıklarına kurban hepsinin

7. Ünüversüte logosunu körünçe dedim başımıs belaya falan girmesin bu nee

Ülümünati şeysi gibi geldi şırınka ile kan alırlar lan tedim atamdan sonra aklıma gelti ki hastane lan herhalte alaçaklar

Enteresan bir loko olmuş.

Açapa tetim bir yerlerten mi esinlenmişler

Simgemiz (Logomuz ) ve Anlamı
    Türk İslâm Mimarî Sanatı’nın en çok sevilen ve en zengin motiflerini teşkil eden yıldız ve çokgen motifleri, Kur’an’da her an zikredilen
    “Gözünü bir daha bir daha çevir bak istersen; sonunda o göz sana dönecektir, âciz ve bitkin .Dünya semasını yıldızlarla donattık, ederim ki yemin.†(Mülk 3,4,5)
    Bu tefekkür ayetlerinin bir neticesidir.

Burada çizgiler, belli bir düzen içerisinde öyle zikzaklar çizerek devam ederler ki insanın gözü onları takip etmekte aciz kalır. Bu Allah’ın Ezelî ve Ebedî oluşunun çizgilerle ifadesinden başka bir şey değildir. Simgemiz olarak tercih ettiğimiz bu motifte yer alan on çokgen ve ortasındaki bir yıldız toplamda on bir etmekte ve bu on bir geometrik şeklin her biri de vakfımızın sahiplendiği on bir değeri simgelemektedir.

Değerlerimiz ve Simgeleri
    1. Kur’an : İslâm
    2. Kalem : Lisan
    3. Bayrak : Vatan
    4. Kütüphane : İlim
    5. Dede-nine : Aile
    6. Sadaka taşı :Yardımlaşma, zerafet
    7. Vav : Vefa,birlik
    8. Fincan : Muhabbet, sevgi, saygı
    9. Ud : Mûsiki
    10. Ebru : Sanat, Estetik,
    11. Ev : Çevre,Mimarî

Aççuk bensettim yaff lokumun ünüvürsüte lokosunu

Olduğu kater olmatığı keder böylemiydi yaff olduğu kadar işte yaaa

8. Bana sorsalar neresi hastane ahaa simit cafe derim.

Yaff atık araçı bile giremiyor nerteyse

Şu pinatekiler ne para gömdüler bee

Valla yatıp kalkım mustafa başgana dua etsinler

Simit susam kokusuntan kurtardı adamları.

Güsel bir proce yapacaklartır bencek çünkü temet fit merkezini güsel yapmışlar galiteli olmuş.

Burası birbuçuk yılta biteçekmiş onbeş 20 milyona yakın bir harçama olaçakmış.

Olum as para değil yaaa

Başgan gösünü karartmış bir de eleştiriyorlar atamı yaff

Adam aga aga

Herşeyimisi o aliy paramısı o veriy davarımızı o aliy vallahi satar bak haaa Namkör yatırımçılar muhahahaha

https://www.youtube.com/watch?v=rwfVOCZVR6I

Sayfa 1/183 1231151101 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •