Special Days Image
Sayfa 122/183 İlkİlk ... 2272112120121122123124132172 ... SonSon
Arama sonucu : 1458 madde; 969 - 976 arası.

Konu: LKMNH - Lokman Hekim Sağlık

1. Şu virüs ortamında ammada baskiladilar enguruyu. Adı sağlık kendi yok

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Yobazların hisselerinde operasyon yapıldığı olduğu için verinin pek önemi yok ama yine de paylaşayım.

3.  Alıntı Originally Posted by Ahmetmutlu Yazıyı Oku
    Bunun tek sorumlusu itibarsız yönetimindir. İmtiyazlı hisseleri olmasa kimsenin yüzüne bakmayacağı insanlar şirketin sahibiyim diye kasım kasım kasılıyorlar.Bunun üstüne şirketin parasıyla öğrenci yurdu yapıyor sonra yıllar sonra tarikata hizmet ediyor haberleri çıkıyor.Aynı KOZA İPEK şirketleri gibi.Yönetim kurulu başkanıyım diyen kişi halen hasta bakıyorsa bu şirketi kim yönetiyor.
    Hisse senetlerinde yapılan operasyon tek elden yapılıyor..
    Diğer kısımlar önemli ama alttaki hususu genisletmeniz gerekir:::
    Hisse senetlerinde yapılan operasyon tek elden yapılıyor.

4.  Alıntı Originally Posted by Kenan06. Yazıyı Oku
    Şu virüs ortamında ammada baskiladilar enguruyu. Adı sağlık kendi yok

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Türkiye'de namuslu iş adamı arıyosanız Koç Grubuna bakın. Küçük yatırımcı dostu arıyosanız Koç Holding şirketlerine bakın.Otokar'a siyasi olarak tank ihalesini vermedikleri halde 150 TL den 60 TL ye kadar düşen hisse senetleri tank ihalesiz tekrar 160 TL oldu.Eğer tank işi olsaydı şuan bu mesajı ben değil sekreterim yazıyor olurdu.Ne çektiyse bunlar gibilerden çekti bu ülke. Koç'un adını çıkarttılar yok yahudi yok mason.bunlar iyi müslüman ya sonuç ortada. Mustafa Koç'un cenazesindeki sancağı görmeyenler utanmadan laf saydı.Bunlar böyledir para kazandırmazlar kendilerine müslümanlardır.Borsada önce patrona bakacaksın sonra ortak olacaksın.Yaksa forum sayfalarında ağlar durursunuz.Geçen yıl yatırımcı ilişkilerini aradım nasıl bir firma diye ukala birisi çıkıp üst perdeden ahkam kesmeye başlayınca tamam dedim.İşin özeti patron iyiyse güvenilirse yatırım yapılır yoksa forumlarda ağlanır.

5.  Alıntı Originally Posted by Temettücü Yazıyı Oku
    .Geçen yıl yatırımcı ilişkilerini aradım nasıl bir firma diye ukala birisi çıkıp üst perdeden ahkam kesmeye başlayınca tamam dedim.
    Herkes aynı şeyi diyor. Şikayet ediyor ve durum degsimiyorsa bilinçli bir tercih .

6. İçişleri bakanı gibi Lokman Hekimin başkanı da erdem gösterip istifa etmesi lazım.Bu işi beceremiyorum karizmam itibarım yöneticilik vasıflarım bu işi yapmaya yeterli değil diyerek istifa etmesi lazım.Verdiğim sözleri tutamadım zamanında yerine getiremedim diyerek istifa etmesi lazım.Bize güvenenlere mahcup olduk deyip istifa etmesi gerekir.Bu şirketi daha iyi yöneteceklere görevi bırakması en doğru karar olur.Operasyon hissesi olmaya mani olamadım diyerek istifa etmesi lazım.

7.  Alıntı Originally Posted by Monte Carlo Yazıyı Oku
    İçişleri bakanı gibi Lokman Hekimin başkanı da erdem gösterip istifa etmesi lazım.Bu işi beceremiyorum karizmam itibarım yöneticilik vasıflarım bu işi yapmaya yeterli değil diyerek istifa etmesi lazım.Verdiğim sözleri tutamadım zamanında yerine getiremedim diyerek istifa etmesi lazım.Bize güvenenlere mahcup olduk deyip istifa etmesi gerekir.Bu şirketi daha iyi yöneteceklere görevi bırakması en doğru karar olur.Operasyon hissesi olmaya mani olamadım diyerek istifa etmesi lazım.
    Üstteki konudaki gibi
    Herkes aynı şeyi diyor, Şikayet ediliyor ve durum degsimiyorsa bilinçli bir tercih olsa gerek .

Alıntı Originally Posted by birdost21 Yazıyı Oku
    7,27 üzeri AYLIK KAPANIŞ önemli...Üzerinde kapatabilir ve bu trendin Nisana yansıyacak değeri olan 7,32 üzerinde tutunmaya başlayabilirse. kağıdı çok farklı seviyelerde görmek mümkün olabilir...
    7,19 ve özellikle 7,32 üzeri AYLIK kapanış çok önemli... 7,32 nin Mayıs'a yansıyacak değeri 7,37 olacaktır...
    1) Yazılarım, analizlerim yatırım tavsiyesi değildir ve hiçbir şekilde öyle algılanmamalıdır !...2) Teknik içerikli forumları SANAL KAHVEHANE'ye çevirenleri kınıyorum ve bu forumların birgün amacına uygun bir şekilde kullanılmasını umuyorum...

Sayfa 122/183 İlkİlk ... 2272112120121122123124132172 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •