Sayfa 148/183 İlkİlk ... 4898138146147148149150158 ... SonSon
Arama sonucu : 1458 madde; 1,177 - 1,184 arası.

Konu: LKMNH - Lokman Hekim Sağlık

4. 5000 satışla devre kesiyor.maliyeden sorumlu eleman çıkmış bizim hisselerimiz likit diyor.Utanmadan vizyondan bahsediyor.İnsanlara hisselerini sattırmak için 11 liradan hisse satıyorlar.Bu vebali nasıl ödeyecekler acaba..Sizin yüzünüzden sattım hisselerimi.Allah a havale ediyorum. Allah yedirmeyi nasip etmesn.

5. Sağ cepten sol cebe işlemler. Amaç borsa düşerken milletten mal toplamak. bunu yaparken maliyeti de artıyor tabi.

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

6.  Alıntı Originally Posted by Lotan Yazıyı Oku
    5000 satışla devre kesiyor.maliyeden sorumlu eleman çıkmış bizim hisselerimiz likit diyor.Utanmadan vizyondan bahsediyor.İnsanlara hisselerini sattırmak için 11 liradan hisse satıyorlar.Bu vebali nasıl ödeyecekler acaba..Sizin yüzünüzden sattım hisselerimi.Allah a havale ediyorum. Allah yedirmeyi nasip etmesn.
    Hangi cahil nerede demiş bu hisse likit diye

7. Sonra da 40 Lara 10'ar bin alış girdi. Sürekli karşılıklı işlem yapıyorlar,maliyetleri yükseliyor. Son çeyrekte 12 milyon kar etti, devamı gelecektir. Bu yıl 45-50 milyon arası kar açıklar. Seneye ise en 80-90 arası gelme ihtimali yüksek. Sabırlı olmak lazım.
    Yatırım tavsiyesi değildir.
     Alıntı Originally Posted by Monte Carlo Yazıyı Oku
    Hangi cahil nerede demiş bu hisse likit diye

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Sayfa 148/183 İlkİlk ... 4898138146147148149150158 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •