Sayfa 178/183 İlkİlk ... 78128168176177178179180 ... SonSon
Arama sonucu : 1458 madde; 1,417 - 1,424 arası.

Konu: LKMNH - Lokman Hekim Sağlık

1. Mal bir speği var aşağıdan aldırıp yukarıdan sattırıyor. Tarikatçilerden galiba

2. Bu sirket yatirimcisi kadar (hissenet te yazanlar icin söylüyorum) yatirim yaptigi sirketten memnun olmayan ve surekli şikayet eden baska yatırımcı grubu görmedim.

Hissenin son 1 yillik performansi %100 un uzerinde.Faliyetlerine bakiyorum surekli artan ciro ve karlılık istakrarli bir şekilde devam ediyor. Daha ne bekliyorsunuz ki bir yatirim urununden. Coinler gibi 2 ayda x5, x10 yapmasını mi? ( sonrasi kacinilmaz final)

O zaman borsa size gore degil kusura bakmayin.

SM-M515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Bu sirket yatirimcisi kadar (hissenet te yazanlar icin söylüyorum) yatirim yaptigi sirketten memnun olmayan ve surekli şikayet eden baska yatırımcı grubu görmedim.

Hissenin son 1 yillik performansi %100 un uzerinde.Faliyetlerine bakiyorum surekli artan ciro ve karlılık istakrarli bir şekilde devam ediyor. Daha ne bekliyorsunuz ki bir yatirim urununden. Coinler gibi 2 ayda x5, x10 yapmasını mi? ( sonrasi kacinilmaz final)

O zaman borsa size gore degil kusura bakmayin.

SM-M515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Bu durumun sorumlusu yatırımcılar değil gerçek değerinde işlem görmesini sağlayamayan yönetimin suçudur. Neden piyasa bu ıskontoyu sağlıyor. Burada bu duruma isyan eden birçok yatırımcı var. Hisse toplamak için hastane alım haberini saklayan bu haberi internetten öğrenen yine bu yatırımcılar. Bir yıllık getirisi hiçbir anlam ifade etmez. Bir malın ederi vardır. Üzerinde işlem görürse yönetimin başarısıdır, altında işlem görürse yönetimin başarısızlığıdır. Bu durumu gerçekleştiremiyorsan ya gereğini yaparsın ya da defolur gidersin. Nasıl ki aksatmadan huzur hakkı almasını bildiğin gibi.

4. Son BDDK kararı bizi etkilemiyor.cok baskı yaratmaz umarım.Bir de herkesin dilinde resesyon,herkesin hemfikir olduğu en az etkilenecek sektörler gıda perakende ve sağlık deniyor.Birsey yaklaşıyor ama bakalım ne )

Bugün 50 lot daha attim heybeye

6. Sayın balıkadam Borsa bize göre sizin düşünceniz o neyin ne olduğunu bilecek kadar elbette herkesin biraz olsada bir bilgisi var kendince siz başka yorum sitelerine de bakmanızı tavsiye ederim bakın neler söylüyorlar neler diyorlar biz bu hisseye yatırım yapmazdım eğer dolara yatırım yapsa idik oranlar yaklaşık aynı asla asla yatırım tavsiyesi değildir

7. Bizim ehli deve çok çıktı çok yoruldu her halde geviş getiriyor gibi asla yt değildir

Bu daha fragman yaw

Sayfa 178/183 İlkİlk ... 78128168176177178179180 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •