Sayfa 100/485 İlkİlk ... 50909899100101102110150200 ... SonSon
Arama sonucu : 3873 madde; 793 - 800 arası.

Konu: LINK - Link Bilgisayar

1.  Alıntı Originally Posted by borsaci34 Yazıyı Oku
    Gecen hafta Sali gunu, eger bir haber gelirse sert yukari gideriz demistim. Bir hafta gecmeden haber geldi, ve tavan olduk. ve tavanda 231bin lot bekliyor. Bakalim yarin da tavan olacak mi?
    Sayın Borsacı benim hedef 14.97 idi komik ama 15 in 3 kademe altı oraya gelsin satacağım.sonrada tavan olsun yola devam etsin el sallarim size bol kazançlar.sanki yarın yukari hareketten sonra bir cekilme olacak gibi.Belki ben satacagım diye oyledüşünüyor olabilirim ama bugün seans sonu sağlam oldugünu göstermek için 70 -80 bin lot koydular diye düsunuyorüm

2. evet güzel kapanış,zamanındada haberi beklemekten başka yapacak bir şeyimiz yok demiştik.haberin uydurma olduğunu iddaa edenlere rağmen önceki haberden daha ciddi bir haberle yönümüz yukarı oldu.

daha nereye kadar gidebilir bilinmez ama şu satın alınma işinin ciddiyete binmesini bekleyip görelim derim.
    eğer şirket satılacaksa güzel bir blançoyla karşılaşabiliriz,zaten Kaşaroğluda buna dikkat çekmiş.

3. an itirbariyle eslesme 1525

%10

SM-G532F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

eşleşme ne durumda

SM-G532F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

6. Eşleşme 15.37 yükseliyor

yatırım tavsiyesi değildir

7. an 15.05 suan

8.  Alıntı Originally Posted by desenat Yazıyı Oku
    Eşleşme 15.37 yükseliyor

yatırım tavsiyesi değildir
    yukarıya bakmışlardır ne kadar lot var satışda diye
    Bir topic de hisse toplanıyor mu, uçacakmış, yukarıda asla şu olmadan vermem, spek eline vercem gibi mesajlar yazılıyorsa o hisseden uzak durma vakti gelmiştir

Sayfa 100/485 İlkİlk ... 50909899100101102110150200 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •