Special Days Image
Sayfa 102/485 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202 ... SonSon
Arama sonucu : 3873 madde; 809 - 816 arası.

Konu: LINK - Link Bilgisayar

1.  Alıntı Originally Posted by desenat Yazıyı Oku
    Yine tavan yaparmı acaba

yatırım tavsiyesi değildir
    Bu kadar sığ bir tahtada, mallanmak isteyen en fazla 40 bin 50 bin mallanabiliyor. Silkele silkele silkele olabildiğince mallan, ama nihayet tavan. Böyle bir haberle sert yükselecektir. Gerel'deydim en son. Tesla ile proje haberine %60 tan fazla yükseldi. Ki ne biçim bir derinlik her kademe yüz binlerce lot.

Burada kademeler bomboş. Banvit misal satış haberi sonrasında uzun süre 10 a katladı. Ama link borsadaki en sığ tahtalardan birisi. Ha bire açığa satışla korkutma amacı olacaktır fakat tutamazlar. Çok sert 3 gün tavanı var bence. Tabi uzun solukta satış ile birlikte biraz daha yükselir.

Fakat çok sığ bir tahta olduğundan bu satış haberiyle 3 5 gün içinde olabildiğince fiyatlayacaktır. Sonrasında asıl satış ile beklenti alınıp gerçek satılır. Yine yükselerek satış olur ama şimdi olabildiğince fiyatlar bence.

ytd

2. 16.40 gördü. Zaten tavan 16.50 fakat olabildiğince 15.50 lere kadar bozdular. Bu sırada çok fazla lot el değiştirmedi. Hep satışlar dağınık. Belli ki karı yeterli bulan KY çıkıyor. Alım tarafında ilk beş aracı kurum çoğunu almış durumda. Diğer kısmı %10 larda. Satış tarafında ise diğer kısmı en büyük pasta. Üçte birinden fazlası diğer kısmı. Zaten ilk beş kurumdaki satıcılardan da A1 ve Marbaş gibi kurumlar yukarıdan açığa satıp tekrar üç beş kadame aşağıdan kapatmak kısa vade kar elde etmek isteyen kurumlar. İHLGM ve GEREL en son izlediğim tahtalardı, hep bu A1 ve Marbaş satıcıydı. Ama onlar açığı kapatıyor bir şekilde tahta devam ediyor %60 %70 lik yükseliş trendine.

Bu mesajı yazarken tahtayı 16.40 dan tam 15.50 ye indirmişlerdi. Şimdi baktım tekrar 15.80 e çıkmış. Çok sallıyorlar. Ve satışlar iyice dağılıyor. Alışlarsa toplu. Tahtayı banvt gibi süreceklerse bu ilk üç gün tavan tavan silkeleye silkeleye sonra tavana kadar toplamaları lazım. Kağıt çok çok sığ.

Bakalım...

ytd

3. ben pek anlamiyorum ama bu kağıdı ne zaman aldiysam kazandim ne zaman sattiysam altina geldi yine aldim bakalim çekirge yine sicrayacak mı

Alıntı Originally Posted by kdrhsmkb Yazıyı Oku
    Bu kadar sığ bir tahtada, mallanmak isteyen en fazla 40 bin 50 bin mallanabiliyor. Silkele silkele silkele olabildiğince mallan, ama nihayet tavan. Böyle bir haberle sert yükselecektir. Gerel'deydim en son. Tesla ile proje haberine %60 tan fazla yükseldi. Ki ne biçim bir derinlik her kademe yüz binlerce lot.

Burada kademeler bomboş. Banvit misal satış haberi sonrasında uzun süre 10 a katladı. Ama link borsadaki en sığ tahtalardan birisi. Ha bire açığa satışla korkutma amacı olacaktır fakat tutamazlar. Çok sert 3 gün tavanı var bence. Tabi uzun solukta satış ile birlikte biraz daha yükselir.

Fakat çok sığ bir tahta olduğundan bu satış haberiyle 3 5 gün içinde olabildiğince fiyatlayacaktır. Sonrasında asıl satış ile beklenti alınıp gerçek satılır. Yine yükselerek satış olur ama şimdi olabildiğince fiyatlar bence.

ytd
    Gazlamayin hisseyi. Daha 2 ay once 5'lerdeydi.

5.  Alıntı Originally Posted by qwerre Yazıyı Oku
    ben pek anlamiyorum ama bu kağıdı ne zaman aldiysam kazandim ne zaman sattiysam altina geldi yine aldim bakalim çekirge yine sicrayacak mı
    O tamamen şans usta. Şansınız yaver gitmiş. Ben de bir trade yaptım tuttu. Yukarıdan sattım aşağıdan aldım. Ama sonra bi sattım alttan alayım diye, hop 16.40 a kadar gitti. Çok yukarıdan tekrar almak zorunda kaldım bu defa tekrar aşağı saldı.

Şimdi tak diye tavana erkenden yapışsaydı kaçırırdım. Ya da tam tersine şans eseri 1,40 dan satsaydım tekrar saldığında aşağıdan alabilirdim. Ama yüzde yüz şans.

6.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Gazlamayin hisseyi. Daha 2 ay once 5'lerdeydi.
    BANVT

ağustos 2016 - 2,40 tl
    ağustos 2017 - 24,00 tl

Borsada bir bedelsiz bir de satış aşırı aşırı fiyatlar. Hele de bu kadar sığ bir tahtada.
    Satışı olup sığ olan ve böyle potansiyelli hisselere bak istersen banvt son örneği.
    Bedelsiz veren hisselere de bak yine, egeen vb. daha iki ay önce 9 du diyorlardı zamanında şimdi 300.

Ha tabi burası borsa ne olacağı belli olmaz. Fakat teknoloji hissesi her zaman aşırı fiyatlamaya caziptir. Yine sığ tahta sert harekete caziptir ve satış çok büyük bir haber borsada.

Bakalım. Her şey olabilir.
    ytd

Evet bilenler ortaya çıktı.

15.60 yataya bağladı...ilk seans ao fiyatına yakın kapatcağa benziyor..2. Seans allah kerim..
    Yatırım Tavsiyesi Değildir...

Sayfa 102/485 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •