Sayfa 15/485 İlkİlk ... 513141516172565115 ... SonSon
Arama sonucu : 3873 madde; 113 - 120 arası.

Konu: LINK - Link Bilgisayar

1. teşekkür ederim emeğine sağlık

2. Bildigin doldur bosalt hissesi

3. Yine ne oldu burda neyi kaçırdım

haftalık

7. Takası hiç beğenmedim ytd

Alıntı Originally Posted by M21r1t1 Yazıyı Oku
    Yine ne oldu burda neyi kaçırdım
    Birsey kacirmadin. Bizimkisi ortaligi velveleye verdi derinlik atmak yasak niye atmisim diye. Coluk cocuk borsaya dolustu iste. Yeni IM jenerasyonu, bir satirdan fazla dusunceyi bir araya getirecek kapasite yok artik. Soylersin anlamazlar, moderator uyarir anlamazlar. Konuya hicbir katkilari olmaz, forumu babalarinin mali zannederler, herkesin saygisizliklarina katlanmasini beklerler. Para kaybederler her tarafa saldirirlar.

Alıntı Originally Posted by M21r1t1 Yazıyı Oku
    Takası hiç beğenmedim ytd
    Boyle sig hisselerde takastan birsey anlasilmasi zor. Aslinda genelde takasdan alicidan saticidan birsey anlasilmasi zor. Cunku sonucunda zero-sum game. Birisin aldigin kadarini otekisi satmis demektir. Minareyi calan kilifini uydurur. Gerektiginde o takaslari gostermek istedikleri sekilde duzenlerler.

Konunun ilk mesajinda belirttim 9 aylikta zarardan kara gectik diye. Ilk ceyrekte de karda sirket. Yani fena gitmiyor.

15 senedir alir satarim. Sevdigim bir sirkettir. Ben kendi adima 3.00'den beri yatirim yapiyorum. Buralardan satmam. Benim isim uzun vade.

Kisa vadeye kumar icin gelenlerin kazanmasi zordur boyle hisselerde. Cok sig tahta yuklu aldigin zaman aninda verirler. Atagi yaptigi ilk gun ATA'daki biri 36 bin lot aldi 6.85 ortalama ile %8 artmis hissede. Aninda yukselis durdu. 6.52'ye satip gitti 7 bin 500 lira zararla.

Herkesin kazanci bol olsun.

Sayfa 15/485 İlkİlk ... 513141516172565115 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •