Sayfa 151/485 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201251 ... SonSon
Arama sonucu : 3873 madde; 1,201 - 1,208 arası.

Konu: LINK - Link Bilgisayar

1. Kişisel görüşlerim dışında alıntı alınan yazılarım benim görüşlerimi yansıtmaz. Forumdaki Hiç bir yazım yatırım önerisi değildir.

2. Sabah yüksek açıp sonra akşama kadar kademeli olarak düşen kağıt kendinden nefret ettiriyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. 15 DK ÖNCEKİDİR.
    Kişisel görüşlerim dışında alıntı alınan yazılarım benim görüşlerimi yansıtmaz. Forumdaki Hiç bir yazım yatırım önerisi değildir.

4. ink Bilgisayar birkaç aya satılabilir.

Link Bilgisyar Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kasaroğlu, Bloomberg'e yaptığı açıklamada şirketin birkaç aya satılabileceğini söyledi.

Öncesinde şirket, KAP'a Kanal İstanbul'un geçtiği dört ilçeden biri olan Arnavutköy'de bulunan tarlasının değerleme sonuçlarını göndermiş ve bu deüer defterdekinden 34,3 kat fazla çıkmıştı.

Şirketin yatırım amaçlı gayrimenkulleri arasında bulunan İstanbul Arnavutköy'deki 6 bin 543 metrekarelik tarla vasfındaki taşınmazın değeri 12 Aralık tarihli değerleme raporuna göre 2 milyon 225 bin lira olarak belirlendi.

Bilançoda bu değer 64 bin 810 lira olarak görünüyordu. Bu da metrekare için daha önce 9,9 lira olan değerlemenin 340 liraya çıkması anlamına geliyor.

http://www.businessht.com.tr/piyasal...at-fazla-cikti

Değerleme çalışması Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) kayıtlı listesinde yer alan Emek Taşınmaz Değerleme tarafından yapıldı.
    Kişisel görüşlerim dışında alıntı alınan yazılarım benim görüşlerimi yansıtmaz. Forumdaki Hiç bir yazım yatırım önerisi değildir.

5. Bu 14.930 daki 11 bin lotu kim satabildiyse ve insanda kim aldıysa bu tahtanın sahibidir.

6. Bu günden sonra çık yoksa ben bir satmaya baslarsam seni çıktığın yere geri sokarım ey spek

7.  Alıntı Originally Posted by Fast Yazıyı Oku
    ink Bilgisayar birkaç aya satılabilir.

Link Bilgisyar Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kasaroğlu, Bloomberg'e yaptığı açıklamada şirketin birkaç aya satılabileceğini söyledi.

Öncesinde şirket, KAP'a Kanal İstanbul'un geçtiği dört ilçeden biri olan Arnavutköy'de bulunan tarlasının değerleme sonuçlarını göndermiş ve bu deüer defterdekinden 34,3 kat fazla çıkmıştı.

Şirketin yatırım amaçlı gayrimenkulleri arasında bulunan İstanbul Arnavutköy'deki 6 bin 543 metrekarelik tarla vasfındaki taşınmazın değeri 12 Aralık tarihli değerleme raporuna göre 2 milyon 225 bin lira olarak belirlendi.

Bilançoda bu değer 64 bin 810 lira olarak görünüyordu. Bu da metrekare için daha önce 9,9 lira olan değerlemenin 340 liraya çıkması anlamına geliyor.

http://www.businessht.com.tr/piyasal...at-fazla-cikti

Değerleme çalışması Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) kayıtlı listesinde yer alan Emek Taşınmaz Değerleme tarafından yapıldı.
    yav bu haberi okumaktan gına geldi yeni haber yokmu arkadaş

8.  Alıntı Originally Posted by kagan_44 Yazıyı Oku
    yav bu haberi okumaktan gına geldi yeni haber yokmu arkadaş
    Olsa dükkan senin. Milletin tek umudu kaldı. Bilanço danda bi fayda gelmedi.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 151/485 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201251 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •