Sayfa 205/485 İlkİlk ... 105155195203204205206207215255305 ... SonSon
Arama sonucu : 3873 madde; 1,633 - 1,640 arası.

Konu: LINK - Link Bilgisayar

1. Yamak kokusu aliyorum grafiginede bakinca nicin geldiklerini goruyorum demekki az kaldi ..

8.65 Altinda kalmadigi surece hedef belli
    Hisse yatayda devam ediyor ne kadar cok sıkışma okadar sert yukselis demek.. ÜSTÜNDE KALICI OLDUĞU SÜRECE DÜŞEN KANAL HEDEFİNDE olmasi mumkun bir onceki zirve ? Neden olmasin ..En kotumu ? 19 dan 9 a dusmus 7 olsa ne yazar ..

Kendime yatirim tavsiyesidir baskasina degil..

2. Evet uzun bir aradan sonra geldik ve beklemeye başladık.

3. Yahu arkadaşlar hepiniz basima psikolog kesildiniz.Ne rasyosu bu hissede ne grafik,ne temel,nede teknik sokmez ben sloganimin olacağı konusunda kendimce inançlıyım siz değerli ortaklarim inanır veya inanmazsınız zaten öyle bir gayretimde yok evvel Allah.
    Ben bu şirketin bir logo seviyesine geleceğine inanıyorum hepsi bu
    Saygılarımla
    Al,sat, turşusunu kur tavsiyesi değildir.

4. Bu işle A1 aynı kişi değilse ben hiçbişi bilmiorum bi 5000 çektik diye basabildiğince aşağı bastı işin satış maliyetine bak hahahha bas bas asağıda beklior alışlarım bi 5 daha çekerim bana saTtırabilceğinimi sandın aldıklarımı hahahahha YTD

5. Dün geldim korkum yok daha verirse daha alırım dursun bakalım.Daha ne olsun 18.50den verdiklerimi bana iade etti.

6. Evet arkadaslar sabirla bekliyorum. Ayda bir gelirim yazdiklarimin dogrulugunu saglamak icin. Bazi arkadaslar olumsuz yazilara dayanamiyor ama malesef gercekler boyle. Bol kazanclar.

7.  Alıntı Originally Posted by Atalay32 Yazıyı Oku
    Evet arkadaslar sabirla bekliyorum. Ayda bir gelirim yazdiklarimin dogrulugunu saglamak icin. Bazi arkadaslar olumsuz yazilara dayanamiyor ama malesef gercekler boyle. Bol kazanclar.
    sen 9 un üstünde satabildin mi onu söyle boşver. kimse kızmadı merak etme 666 sadece senin yaptığının ne olduğunu söyledi benim en tatlı işlem yaptığım hisse "19 dan buraya kadar düşmüş elimdeki malı her zaman karla vermeme izin vermiş daha ne olsun bundan sonra isterse 3 e düşsün taşırım boynumun borcu

8. takasları incelerseniz 40-50 bin lotlar sürekli el değiştiriyor bir mal çıkmada göremedim ben cepten cebe gitmiş hep.madem mal çıktılar bıraksınlar kağıdı o zaman hala aylardır sıkıntı neden çektiriyorlar düşünmeden edemiyor insan.döviz kurları yükselince yabancılar türk şirketlerine gözünü dikmiş vaziyette ve onlara artık sudan ucuz geliyor linkin müthiş bir müşteri potansiyeli var logodan daha çok.şirketin sayfasına girin bi inceleyin.ayrıca düzgün bir satış olursa logodan daha çok gider çünkü sermayesi küçük.yabancı alıcı amerikanın faiz artırımları sonucu bizim gibi piyasalarda doların yükseleceğini bildiği için bu satış sürecini uzatmış olabilir.ama genel olarak beklentili ve böyle sürekli sancılı senetlerde hedef büyük olur ama dengeli davranmak lazım.

Sayfa 205/485 İlkİlk ... 105155195203204205206207215255305 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •