Special Days Image
Sayfa 215/485 İlkİlk ... 115165205213214215216217225265315 ... SonSon
Arama sonucu : 3873 madde; 1,713 - 1,720 arası.

Konu: LINK - Link Bilgisayar

1. Kap haberi ile ilgili gelişme olsa 10 gün önce tavan serileri başlardı beklenti alınır gerçekleşince satılır...

Dikkatli olmak lazım özellikle link adı geçiyorsa

Ytd

Alıntı Originally Posted by reanimasyon Yazıyı Oku
    Bu iki ayda bir yollamak zorunda olduğu bilgilendirme haberi ...belki bunda bi hafta sonra anlaştık diyebilir... yatırım tavsiyesi degildir
    Arkadas bu olay bitti. 2010'da da aynisini yapmis. Gidip baktin mi? Hala ne yabanci ortakligi. Gereksiz beklentilerinin icine girmeyin.

Bu arada burda damlali diye bir uye vardi….

Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Bak damlali kardesim, senin yazdigin bu: "her sene asparagas haber yapiyor"

Yani sen burda sirketin seceresi bozuk demek istiyorsun. Bunu demen yanlis buraya ispatini koymadan (ben boyle birsey bilmiyorum mesela). Halka acik bir sirketin yaptirimcilarini manipule etmis oluyorsun.

Bu haber dogru mu, degil mi bilemeyiz. Sirket acikladiysa, baska bir kuruma yetki verdiyse, boyle bir niyet var diye dusunmek mantikli (ama temkinli de olunmali).
    11. ayda bunlar yaziliyor. Kendisinden de ozur dilerim.
    Harbiden 2010'da yapmis bunlari (Ben 5 senelik geriye dogru haberlere bakmistim).
    Ben olaya birkac ay sonra futbolcu yazinca uyandim.
    Forum arastirmaci bir forum olsa, haberi koyar beni duzeltirdi. Ama ona yaptigimiz ithamla kaldik, kendim adima ozur dilerim.

4.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Arkadas bu olay bitti. 2010'da da aynisini yapmis. Gidip baktin mi? Hala ne yabanci ortakligi. Gereksiz beklentilerinin icine girmeyin.

Bu arada burda damlali diye bir uye vardi….
    Baktım inceledim hatta 2010 patron satış yapmış ve hepsiniz kap açıklamış.. ama durum bu kez farklı bence takaslarda ben bi satış görmedim sadece ufak lotlarda değişim var... sadece deniz yatırım satışı biraz fazla
    .... yatırım tavsiyesi degildir

5. Sonuçta bu kâğıtta heran herşey olabilir satış işi oldu diyebilirde... yok satış işleminden vazgeçtik diyebilirde.. herkes kendi bildiği gibi hareket etsin sonuçta patron 2010 böyle birşey yapıp vaz geçmiş... yatırım tavsiyesi değildir. Şahsi görüşün olup kimseyi baglamaz

6. Eğer döküp almaya çalışıyorsa çok güzel fırsattır burada herşey yalanla işler yarın da açar görüşmeler başladı der hangi şirketten borsa yazı istedi de şirket tamam kusura bakmayın görüşmeler var dedi.

Sayfa 215/485 İlkİlk ... 115165205213214215216217225265315 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •