Sayfa 250/485 İlkİlk ... 150200240248249250251252260300350 ... SonSon
Arama sonucu : 3873 madde; 1,993 - 2,000 arası.

Konu: LINK - Link Bilgisayar

1.  Alıntı Originally Posted by marv Yazıyı Oku
    8,43 e kadar bastı garanti yuhhhhh
    Bastı dediğin 8.5 altında aşağı yukarı 400 lot hemen de 8.55 üstüne toplanıyor. Bassa da doğru dürüst destekten ıvmelenebılsek

2. Artık hareket zamanı !!!

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by polatalemdar Yazıyı Oku
    Artık hareket zamanı !!!

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdın yine düşürdün hisseyi azıcık ses çıkarma bakalım ne yapacak iyi olacak inşallah, döviz pozisyonundan ciddi kar gelecek, birde her sene olduğu gibi 3. Çeyrekte kendi faaliyetinden kar yazarsa algı tamamen değişir. 666 dostum sen de bir ses ver. Özlettin kendini

4. Firma satılana kadar burdayım. Spek silkeliyor. Yemezler artık. Ytd

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. 5 milyon kar beklentisinden bahsetmişti bi arkadaş geçen seneki 9 aylık karı 800 milyon 5 civarı bi kar gelirse bomba olur yıllık karda 7-8 olursa psdtc vari bir hareket çizebilir marta kadar tabi endeksde bi aksilik olmaz ise, sonuçta kaıtta beklenti çok satış beklentisi ve de arnavutköydeki arsa satışı beklentissi artı döviz pozisyonundan gelen kambiyo karları.... kağıdı baskılayan iş , city yabancı geçen hafta alım yaptıydı dün de bi miktar satış gerçekleşmiş eğer alımlarına devam ederse geçen seneki 6-18 hareketindede söz sahibi kurumdu yatırım finansman yanne city yabancı, daha önce hsbc den finansa virman yapıldıdı o lotlar duruyor finansta, bakalım iş neyapcak bugün tahtaya baskı yapıp aşaği çekebilir çok da dert etmeyin ortaklar sonuçtapapaaz duruşmasındada 8.40 küsüra kadar bastıydılar, nesse kar geldiğinde bakalım neolcak merakla beklioruz kalın sağlıcakla ha bi de 7 milyonluk arsa mevzusu var ona girmeğim sayın 666 kızıyor

Cover, bir vukuat yok. Ben onceden dedigim gibi 9 ayliklardan sonra azaltmaya baslayacagim butun tech hisselerimi. Umarim senin keyfin yerindedir.

Yav marv, yine bir arsa ile mi geldin? Arnavutkoydeki arsaya ne olmus arkadasim? Emlakci misin?

7. Arsa nerden çıktı ...... Ben Mars'a gidecek araç için yazılım yapacak diye biliyorum..... Daha ortak olan yok arsa nerden çıktı

Alıntı Originally Posted by Nabız Yazıyı Oku
    Arsa nerden çıktı ...... Ben Mars'a gidecek araç için yazılım yapacak diye biliyorum..... Daha ortak olan yok arsa nerden çıktı
    marv yazmissa vardir. Onceki dedigini acip 20 sene onceden buldum. Dogruymus!

Ortak olayimiz biteli cok oldu Nabiz. 3 ayda operasyon yapidli is bitti. 1 sene gecti, hala orda misiniz?

Sayfa 250/485 İlkİlk ... 150200240248249250251252260300350 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •