Sayfa 251/485 İlkİlk ... 151201241249250251252253261301351 ... SonSon
Arama sonucu : 3873 madde; 2,001 - 2,008 arası.

Konu: LINK - Link Bilgisayar

1. Link le ilgili keyfim yerinde sorun yok ta diğer hisselerim de istediğimi yapamadım. Çok güzel incelemeler yapıp, sürpriz primler yapar diye kenara koyduğumuz bütün hisseler olduğu yerde sayıyor. Tek teselli eksi yazmamak. Hakikaten bu sene borsada yatırım yapmak çok zordu

2. sayın 666 sayın marv yazısında ortak bekelnitisi devam ediyor gibi yazmış şimdi sizin dediğiniz gibi ortaklık bittimi yoksa sayın marv dediği gibi devam mı ediyor ikilimde kaldım ayrıca arsa olayı ?.....

yazdıklarım yatırım tavsiyesi değil hayal ürünüdür

3.  Alıntı Originally Posted by Nabız Yazıyı Oku
    sayın 666 sayın marv yazısında ortak bekelnitisi devam ediyor gibi yazmış şimdi sizin dediğiniz gibi ortaklık bittimi yoksa sayın marv dediği gibi devam mı ediyor ikilimde kaldım ayrıca arsa olayı ?.....

yazdıklarım yatırım tavsiyesi değil hayal ürünüdür
    bittiğine dair bir paylaşım kapta olmadı aksine devam ettiği paylaşıldı arnavutköyde arsaları var satış için görüşmeler yapılıyordu onunla la akalı kapta yayınlanan bişi henüz yok yatırım tavsiyesi olmamakla beraber ortaklık beklentisini es geçerek yıl sonuna kadar arsanın 3 milyon gibi rakama satılması beklentisini ve de senelik 7 milyon kar beklentisini katarak tabiki arsa satışı gerçekleşirse yıl sonu karı 10 milyon gelecektir ki bu da 5.5 milyon sermayeli ve de 47 milyon piyasa değerli bir hisse için müthiş bi rakam demek olur YTD

Yahu ne ortakligi. 6 ay once de koyduk buraya. Adamlar ayni zamazingoyu 2010 senesinde de yapmislar mallarini basmak icin. Is bitti gitti 3 ayda. Hissenin fiyatini gormuyor musunuz?

Yani artik sasiriyorum. marv kardesim, yok oyle birsey.

5. sayın marv değerli yorumlarınız için tşk

6.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Yahu ne ortakligi. 6 ay once de koyduk buraya. Adamlar ayni zamazingoyu 2010 senesinde de yapmislar mallarini basmak icin. Is bitti gitti 3 ayda. Hissenin fiyatini gormuyor musunuz?

Yani artik sasiriyorum. marv kardesim, yok oyle birsey.
    zaten bende o kısmı es geçmiştim görünürde olmayabilir de resmi bi açıklama gelmedi neticede sonlandırdıklarına dair bizi gelecek olan kar rakamı ilgilendirecek kısa vadede. Merakla bekliyoruz 9 aylık karı

Alıntı Originally Posted by marv Yazıyı Oku
    zaten bende o kısmı es geçmiştim görünürde olmayabilir de resmi bi açıklama gelmedi neticede sonlandırdıklarına dair bizi gelecek olan kar rakamı ilgilendirecek kısa vadede. Merakla bekliyoruz 9 aylık karı
    Kaynagi var mi bu arsalarin? Sen cok iyi yakaliyorsun onlari!

9 aylik kurdan yazacak iyi. Sene sonuna da oyle birsey olursa guzel bilanco aciklar.

8. Geçen senenin haberidir: ozaman satışı için karar alındıydı ger.ek değerinin tespiti de değerlemeye yüzde 30 eklenince olur o da : 2,9 milyon

Sayfa 251/485 İlkİlk ... 151201241249250251252253261301351 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •