Sayfa 277/485 İlkİlk ... 177227267275276277278279287327377 ... SonSon
Arama sonucu : 3873 madde; 2,209 - 2,216 arası.

Konu: LINK - Link Bilgisayar

1.  Alıntı Originally Posted by kazankazan Yazıyı Oku
    Alacak şirket yerli ve yerli linki kaçtan alacak ? Şuanki piyasa fiyatının altından alırsa ???

Ya alan şirket yabancı ve fiyat da oldukça yüksekse???

2. Alıcı dst teknoloji olsa bile, bünyesine daha önce mikro yazılım ve zirve yazılımı da dahil edip satın alan dst teknoloji bu şirketleri link ile birleştirip bist de işlem görür hala getirebilirmi??? Getirirse büyük bir yazılım şirketi doğarmı? Doğarsa linkde hikaye büyürrrmü? Aklımda deli sorular...

3.  Alıntı Originally Posted by Hisseci 16 Yazıyı Oku
    Alıcı dst teknoloji olsa bile, bünyesine daha önce mikro yazılım ve zirve yazılımı da dahil edip satın alan dst teknoloji bu şirketleri link ile birleştirip bist de işlem görür hala getirebilirmi??? Getirirse büyük bir yazılım şirketi doğarmı? Doğarsa linkde hikaye büyürrrmü? Aklımda deli sorular...
    Mantıklı. Ben olsam öyle yaparım mesela. Hazır borsada işlem gören bir hisse varken birleşir ve büyük bir şirket olarak işlem görmeye baslar. Ben de düşündüm.

4. Habertürkte dün haber vardı görüşme yapılan şirket yerliymiş ve kalan hisselere de çağrı yapmayı düşünüyor diyor. Yani olursa amaçları kottan çıkmak.

Alıntı Originally Posted by Hisseci 16 Yazıyı Oku
    Ya alan şirket yabancı ve fiyat da oldukça yüksekse???
    Asla yatırım tavsiyesi olamaz

5. https://www.rekabet.gov.tr/Karar?kar...0-6d3894639a1c
    Mikro ve zirvenin birleşme işlemini buldum.alan dts ama dtsnin sahibi yabancı yanılıyormuyum

6.  Alıntı Originally Posted by fuat09 Yazıyı Oku
    https://www.rekabet.gov.tr/Karar?kar...0-6d3894639a1c
    Mikro ve zirvenin birleşme işlemini buldum.alan dts ama dtsnin sahibi yabancı yanılıyormuyum
    Kesinlikle haklısın alan şirket dts ve yabancıya ait (hollanda merkezli)

7. Ne olacak şimdi . Satsak 40 olursa. Satmazsak 10.80 e dönerse . Yok mu tecrübeli arkadaşlar yorum atacak .

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yatırım tavsiyesi değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by polatalemdar Yazıyı Oku
    Ne olacak şimdi . Satsak 40 olursa. Satmazsak 10.80 e dönerse . Yok mu tecrübeli arkadaşlar yorum atacak .

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu kadar beklemişsin be kardeşim satış haberi hiç bu kadar yakın olmamışken burada satmak mantıklı geliyor ise sat... ama değermi bu risk alınmazmı? Karar senin ben 2 aydan fazladır bekliyorum ve sonunu göreceğim. Kar zarar razıyım...

Sayfa 277/485 İlkİlk ... 177227267275276277278279287327377 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •