Sayfa 304/485 İlkİlk ... 204254294302303304305306314354404 ... SonSon
Arama sonucu : 3873 madde; 2,425 - 2,432 arası.

Konu: LINK - Link Bilgisayar

1. seans başladı, başladı yine çakmaya, bugünün çakıcı kurumu hangisi acaba ? YTD

2.  Alıntı Originally Posted by oncetemel Yazıyı Oku
    Meksa dün sattıklarını bugün alıyor. Spek in ana kurumu burası o yön veriyor her şeye YTD.
    spek kuruma çalışıyor gibi
    YTD

3. Adam baskı için her türlü zararı göze alıyor. 13.29 dan tek kalemde 5 bin lot aldı şimdide aşağı basmak için kullanıyor aldıklarını. Şeref yoksunu bakalım hangimiz inat göreceğiz sen mi biz mi ? YTD

4. Bunların mor çizgi takıntısı var o yüzden takoz diyorum ben onlara

Lenovo P2a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Tek kalemde yine 13.29 dan 7 bin lot aldı meksa ata dan alıyor. Ama o kadar yukarılar dolu mal almak olsa derdi orayıda toplar ama orada bırakıyor. Alt kademelere 1 er lot koyuyor yine meksa öyle sallayıp duruyor hisseyi. Bu şirketin sahipleri kafalarını kuma mı gömmüş acaba hiç mi bakmıyorlar ne oluyor diye.

Ben iyice amacının bizim algımıza oynamak olduğuna inandım beklenti büyük ki bu kadar uğraşıyor bu algı için bu alım satımdan kar falan ettiğide yok tam aksine zarara rağmen buna devam ediyor. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

6. Atí alanlar Üsküdar i geçiyor bu hala çizgi ve pres derdinde

Lenovo P2a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. sıradan bir tahta olsa bu yapılanlar anlaşılabilir belki de, satış beklentisi olan bir kağıtta bu operasyonlar çok tehlikeli, elin oğlu alır götürür kağıdı sen operasyon yapacağım derken, ardından el sallarsın, aynen 10x lerden 13x lere gelirken olduğu gibi YTD.

8. hareket zamanı yaklaştı daha bu fiyatlarda en fazla 2 hafta tutarlar ondan sonra mutlaka bir hareket olması lazım ya da bklentinin bitip tekrar aşağılara gelmesi

Sayfa 304/485 İlkİlk ... 204254294302303304305306314354404 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •