Sayfa 305/485 İlkİlk ... 205255295303304305306307315355405 ... SonSon
Arama sonucu : 3873 madde; 2,433 - 2,440 arası.

Konu: LINK - Link Bilgisayar

1. Takoz un çizgi merakı var günlük ler de hadi gidelim de ama haftalık daha erkennnn biraz oynasalim da, az oynas mak isterse bolll incirrr in (incir olsada yesek)altini hedefleyebilir oda en az iki hafta dir ...ama baskıya bakılır sa daha oynasacuk bumla ytd değil dir biline

Lenovo P2a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Bugün aldığı dünden sonra kalan 14bini karşısındaki oynaslari ile pres e kullanabilur biline ytd degildur o da biline

3.  Alıntı Originally Posted by çarşambi Yazıyı Oku
    Bugün aldığı dünden sonra kalan 14bini karşısındaki oynaslari ile pres e kullanabilur biline ytd degildur o da biline

Elinde bugün ki takasla 78 bin lot var. Dün 55 bin sattı kaldı 23 bin lot bugün de 5 bin artıda. Tabii bunlar gördüklerimiz ama ben CITI ye bakıyorum. Bugün 4200 lot daha ekledi ve 50 bin lota tamamladı elindekini ve neden önemli bu tür adamlar birşeylerin olabilirliğini anlamasa diye düşünüyorum böyle 50 bin lotu kolayca çıkamayacağı bir tahtaya girmez. Düşünsenize diyelim ki satış olmadı bu adam bu malı nasıl satacak ? Onun için bu adamların takası benim için önemli. eğer bir bu kadar daha veya fazlası malı almak isterse ortalık karışır. Yatırım tavsiyesi değildir.

4. Kim nereye ne virman satış yada takas yaparsa yapsın asil olan ne fiyat ,adamlar alıcı değil ler top çeviriciler citiye cokda bel bağlamayın artık bıyık li bıyıksız nerde ise herkes algıya sebep kullanır oldu iş den cikan mal adi bahsi geçen kurumlar arasında dönüp duruyor önemli olan cesaret leri bunlar dada cokda yok görün nen ama nasip ten otede köy yok

5. Gönder digim sira ile bakin cift kale mac olduğunu anlarsınız

6. Burası macin başladığı gunler

7. Macin başladığı günlerden yukarı sira ile bakar saniz cift kale maç oldu gunu görür sunuz

8. Algida seçici ler arkadaşlar ama bu onların kafalarının sadece takoz a çalıştığı ni göstermekle kalmaz ispat eder

Sayfa 305/485 İlkİlk ... 205255295303304305306307315355405 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •