Sayfa 330/485 İlkİlk ... 230280320328329330331332340380430 ... SonSon
Arama sonucu : 3873 madde; 2,633 - 2,640 arası.

Konu: LINK - Link Bilgisayar

1. "gençler eğleniyor muyuz" mesajı gelebilir her an

2. teknik olarak bu kez 12'yi aşmalı, yoksa görünüm zayıflayacak. YTD.

3.  Alıntı Originally Posted by svobe Yazıyı Oku
    "gençler eğleniyor muyuz" mesajı gelebilir her an
    Asıl eğlence yarın geçmiş olsun kap haberiyle dst ile görüşmelerin durdurulduğunu bildirildi. Elinizi korkak alıştırmayın bence bu haber tahtayı yıkar geçer.

4. Belki bu da bir oyundur. Sonra tekrar görüştük, anlaştık da diyebilirler. Ya da başka firmalarla da görüşebilirler.

Bugün (17.06.2019) gerçekleşen görüşmeler neticesinde, Taraflar (Link Bilgisayar - DST Teknoloji) yukarıdaki kapsamda devam etmekte olan müzakerelerin durdurulması hususunda sözlü olarak mutabakata varmışlardır. Müzakerelerin yeniden başlaması ya da bu konuda diğer herhangi bir gelişme olması halinde ilgili mevzuat hükümlerine uygun olarak kamuoyu yeniden bilgilendirilecektir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    Asıl eğlence yarın geçmiş olsun kap haberiyle dst ile görüşmelerin durdurulduğunu bildirildi. Elinizi korkak alıştırmayın bence bu haber tahtayı yıkar geçer.
    Asla yatırım tavsiyesi olamaz

5.  Alıntı Originally Posted by kazankazan Yazıyı Oku
    Belki bu da bir oyundur. Sonra tekrar görüştük, anlaştık da diyebilirler. Ya da başka firmalarla da görüşebilirler.

Bugün (17.06.2019) gerçekleşen görüşmeler neticesinde, Taraflar (Link Bilgisayar - DST Teknoloji) yukarıdaki kapsamda devam etmekte olan müzakerelerin durdurulması hususunda sözlü olarak mutabakata varmışlardır. Müzakerelerin yeniden başlaması ya da bu konuda diğer herhangi bir gelişme olması halinde ilgili mevzuat hükümlerine uygun olarak kamuoyu yeniden bilgilendirilecektir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
    Ben bu tahtada sürekliyim polyanacı olmaya gerek yok birileri sırtlamaya kalkmazsa satışları derin düşer. Ha ben ne yapacağım yarın sürpriz çok yüklü yakalanmadım dmsas ta yüklüyüm. Ama yarın sert düşerse ki muhtemelen düşecek buraya ağırlığı tekrar kaydırabilirim. Bugün daha fazla satabilirdik kısmet yarın çok çalışmam lazım

6. 2011 yılında 12 tl yi görmüş hisse. Daha önce de 20 tl yi görmüş. Linkte hikaye bitmez. Zaten hisse pahalı da değil. Ayrıca satış görüşme haberi bu fiyatlarda geldi. Ben beklerim, düştükçe elimdeki hisseyi 4-5 katına çıkaracak nakitim var.
    Asla yatırım tavsiyesi olamaz

7. Herkes kendi kararını verecektir,çok şahit oldum tahtayı çakacak haberlere...
    Arka arkaya 3 taban yedim günler oldu,sonra aq çocukları 6 ayda %400 yukarı aldılar aynı kaadı...

Panikle iş yapmayın taban açabilirler,borcun kredili malın yoksa kapa ekranı işine gücüne bak...
    Bir portföy %20 de stop olur ama %50-60 stop yapılmaz,zira bu şirket borç içinde yüzen bir şirket değil,tek kötü yanı patron trade etmeyi seviyor sanırım,yada tahtasının kullanılmasına göz yumuyor...

Namuslu insan yatırımcılarını korumak için belli bir süre için kapanış fiyatının civarında hisse alım programı açıklar ve yatırımcıyı madur etmez.

Merak etmeyin bu işleri yapan kötü insanlar muhakkak bedelini öderler kendileri ödemesse bile nesilleri öder...

Dilerim en kısa zamanda iyi şeyler olur.

Bir pozitif senaryom var bu ipneler artık her kimse bi ihtimal oynamayan malları oynatmak için böyle bi habere sebeb oldular ve bir de bakıcaz bu sefer "sattık" diyecekler...

Dediğim gibi şirket finansal açıdan çöp değil,daha mantıklı işlem yapmanız sanırım daha doğru olacaktır...

8.  Alıntı Originally Posted by Hamsi Yazıyı Oku
    Herkes kendi kararını verecektir,çok şahit oldum tahtayı çakacak haberlere...
    Arka arkaya 3 taban yedim günler oldu,sonra aq çocukları 6 ayda %400 yukarı aldılar aynı kaadı...

Panikle iş yapmayın taban açabilirler,borcun kredili malın yoksa kapa ekranı işine gücüne bak...
    Bir portföy %20 de stop olur ama %50-60 stop yapılmaz,zira bu şirket borç içinde yüzen bir şirket değil,tek kötü yanı patron trade etmeyi seviyor sanırım,yada tahtasının kullanılmasına göz yumuyor...

Namuslu insan yatırımcılarını korumak için belli bir süre için kapanış fiyatının civarında hisse alım programı açıklar ve yatırımcıyı madur etmez.

Merak etmeyin bu işleri yapan kötü insanlar muhakkak bedelini öderler kendileri ödemesse bile nesilleri öder...

Dilerim en kısa zamanda iyi şeyler olur.

Bir pozitif senaryom var bu ipneler artık her kimse bi ihtimal oynamayan malları oynatmak için böyle bi habere sebeb oldular ve bir de bakıcaz bu sefer "sattık" diyecekler...

Dediğim gibi şirket finansal açıdan çöp değil,daha mantıklı işlem yapmanız sanırım daha doğru olacaktır...
    buram buram tecrübe kokuyor.

Sayfa 330/485 İlkİlk ... 230280320328329330331332340380430 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •