Sayfa 344/485 İlkİlk ... 244294334342343344345346354394444 ... SonSon
Arama sonucu : 3873 madde; 2,745 - 2,752 arası.

Konu: LINK - Link Bilgisayar

1. Boyle bir planli manupilasyona izin veren etkisiz ve haysiyetsiz spk,.. Hirsizlara mihmandar olmus imkb, bunu planlayan ve uygulayan Link Bilgisayar Sistemleri sirketinin sahipleri ve yoneticileri,.. buna alet olmus, ve icinde olan araci kurumlar ve yoneticileri, ucacak kacacak diyerek kucuk yatirimcinin kanina giren "ustad" denen serefsizler.... Bu ah li paralari goturecek yer bulamayin,.. Bu borsayi batakhaneye cevirenler ve buna izin verenler,.. Allah hepinizin bin turlu belasini versin... Kefen paraniz olsun...
    Akıl, akıl olduğundandır ki işlerin sonunu görür; sonu görmeyen akıl, nefis kesilir.

2. Allah karışmıyor.Allah bunca mahsus tecavüz ederken karıştı mi ki borsaya karissin.Alpocino,nun filminde bir sahne var. Onu seyret ve cehennemin ezeli ve edebi olduğunu gör

3. Bılınclı yapılan harami kazanca Allah karısır.emegı gecen herkesin A B V.

4. Spek ne kadar rahat güle oynaya aşağı çekiyor. Dünya skme minare gtume diyor. Nasıl olsa devlet demiyor ki yap boz gibi kap a haber gönderme

5. bulaştığımız güne lanet olsun...

Alıntı Originally Posted by acemkara Yazıyı Oku
    Tabana satis yazdim. Gunahi da sevabi da senin boynuna

Artık bi hayır duası edersin...!Kazanınca ALLAH dan, kaybedince sen den ) her neyse...
    İlk hedefine geldi 9,60 dedik yedire yedire getirdiler... Şirketten ''ortaklık, satış'' gibi haberler gelmezse
    7,92 lere gelirmi izleyip göreceğiz...

7. 11 den kol kesmiştim.sonra kaşındım 10.30 ortalama çeşitli kademelerden yine aldım.sonra10.15 ortalama ile kol kestim.yine kaşınıyorum kaşıyacaklar.

Toparlanması gerekir düşüşü fazlasıyla abarttı

Sayfa 344/485 İlkİlk ... 244294334342343344345346354394444 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •