Sayfa 355/485 İlkİlk ... 255305345353354355356357365405455 ... SonSon
Arama sonucu : 3873 madde; 2,833 - 2,840 arası.

Konu: LINK - Link Bilgisayar

1. QNB yine bastı tahta 9.76 ken 9.50 e kadar taradı bölle satış mı olur arkadaş

2.  Alıntı Originally Posted by mühendis ankara Yazıyı Oku
    size katılıyorum; haber ve yiğit olursa daha güçlü bir hareket olur.

ancak, habersiz de giden bir sürü çöp var. millet "niye hareketlendi ki bu şimdi?" diye birbirine soruyor.

yiğit meselesine gelince, dışarıdan mecnur gibi birine gerek yok, tahtacının gücü yeter.

haydi tahtacı gücünü göster, senin o çöplerden eksiğin yok, fazlan var....
    Maalesef göremiyoruz o tahtacının gücünü bir türlü ! Kuyruğu kısmış sinmiş olmalı..gördüğümüz leş kargaları ve çakallarla sinekten yağ çıkarmaya çalışan zavallılar...ytd

3.  Alıntı Originally Posted by cimşit Yazıyı Oku
    Maalesef göremiyoruz o tahtacının gücünü bir türlü ! Kuyruğu kısmış sinmiş olmalı..gördüğümüz leş kargaları ve çakallarla sinekten yağ çıkarmaya çalışan zavallılar...ytd
    Biraz sert konuşmuşsun ben sinekten yağ çıkarmaya çalışan zavallılardanım. Alıp satmayınca bu hissede gün yüzü görmek zor

4.  Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    Biraz sert konuşmuşsun ben sinekten yağ çıkarmaya çalışan zavallılardanım. Alıp satmayınca bu hissede gün yüzü görmek zor
    Tahtacı falan da hikaye yok öyle biri. Sadece benim daha güçlü versiyonlarım var.

5. Günlükte RSİ düşeni kırmış. Ama onay İçin geri gelmesini bekliyorum. YTD....

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

6.  Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    Alım satım yapmak bir haktır ve piyasanin geregidir.. ilkeler çerçevesinde olduğu sürece de bir sözümuz olamaz..
    Sözüm hissede 10 - 20 kuruş için koca koca adamların küçük yatırımcının sırtina binen kanını emmeye çalışan boğazlayan ...tepelerine yığınca mal yıkan ..umut tacirlerine..Delikanlilik bu mu ? Çorba parasına bu kadar insani sömurmek..küçük insanlar küçük yatırimci üzerinden ancak..Evet zavallı denir böylelerine...Yigitlerse ve değillerse güçlerini bir kez de büyüklere göstersinler..ytd

7.  Alıntı Originally Posted by cimşit Yazıyı Oku
    Alım satım yapmak bir haktır ve piyasanin geregidir.. ilkeler çerçevesinde olduğu sürece de bir sözümuz olamaz..
    Sözüm hissede 10 - 20 kuruş için koca koca adamların küçük yatırımcının sırtina binen kanını emmeye çalışan boğazlayan ...tepelerine yığınca mal yıkan ..umut tacirlerine..Delikanlilik bu mu ? Çorba parasına bu kadar insani sömurmek..küçük insanlar küçük yatırimci üzerinden ancak..Evet zavallı denir böylelerine...Yigitlerse ve değillerse güçlerini bir kez de büyüklere göstersinler..ytd
    Tabiki sömüreni savunmuyorum ama k. Yatırımcı da boş durmamalı aldım zarar ettim deyip kenara çekilmemeli. En azından tuzak kuranın tuzağını bozmaya çalışmalı. K. Yatırımcının en kötü alışkanlığı zarara düşünce işlem yapmayı bırakmak yada düşen hisseye sürekli para basmak. Tam tersi zarardayken yapılan al satlarla kara geçilebilir ancak. Yoksa 15 den link i kakaladılarsa 9. 5 lara düşürdülerse hadi sıkıldık tekrar 15 e gidelim de adam zararını kurtarsın demezler. Yapılması gereken bence kar için bir hisseye giriyorsan, zarara girdiğinde ne yapacağını planlamak hatta en kötü olasılıkta ne yapacağını planlamak. Tabi kara geçişte de ne kadar kar alacağını planlamak. Bu tarz planlı işlemler yapana link acımasız bir hisse değildir. Ben 19 dan 8 e kadar düşen her topladığım malı da karla satma fırsatı veren bir link deneyimledim son iki yılda. Ama ben aldım %50 - 100 kar hedefliyorum derseniz, çok şanslı olmanız lazım. Her düşüş trendi yaklaşık ara ara gelen %3-15 arası yükseliş tepkileri ile pozisyon alanı rahatlatır. Temelde düşüncem link güzel hissedir sevenini çok yormaz. Hissenizi sevin.

8. Faydalı düşünceleriniz ve bilgilendirmeniz içın teşekkürler...Dikkate alıriz elbetteki..Herkese bol kazançlar..ytd

Sayfa 355/485 İlkİlk ... 255305345353354355356357365405455 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •