Special Days Image
Sayfa 363/485 İlkİlk ... 263313353361362363364365373413463 ... SonSon
Arama sonucu : 3873 madde; 2,897 - 2,904 arası.

Konu: LINK - Link Bilgisayar

1. Tahtayı kim yönetiyorsa sıkan varsa gelsin mesajı veriyor. Mesajı alan geri dursun

https://invst.ly/c6v7l
    tahtada ahlatçı var onun satmasını bekliyor 15993 lot var 11.40 ortalama ile
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

3. Ahlatçı 26 bin lot verdi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

11.05 gibi hareket başlat belki

*Çok iyi bir firmanın hisse senedini iyi fiyata almak, iyi bir firmanın hisse senedini ucuza almaktan çok daha iyidir.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

11.00 5500 olmadı geri sardı

*Çok iyi bir firmanın hisse senedini iyi fiyata almak, iyi bir firmanın hisse senedini ucuza almaktan çok daha iyidir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,373
     Alıntı Originally Posted by mühendis ankara Yazıyı Oku
    bu operasyonun basit bir operasyon olmadığına inandığım için, eksi açma hareketlerini milleti dökmeye çalışma olarak yorumluyorum.

eğer doğru düşünüyorsam ve aşağıya doğru bu hareketlerle milletin ümidini kesip dökmeyi başarırsa, bugün tavana bile yönelebilir.
    çok sıkıcı izlemek istemiyorum saat 11 de 11 üzerine 11 saniyeliğine çıktık geri düştük tam bir deli adam )
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,373
    investing te bir emre ts diye biri yazmış holdin ile ilgili

Holdingin pek bir satışı yok. Analadığım kadarıyla bazı mülkelerin sahibi ve iştiraklarrinde kira geliri alıhor sadece. Bu birleşmenin en önemli artısı holdinge bağlı olan link tera nın dılaylı olarak kontrolünün link firmasına geçmesidir. Ayrıca bu firmanın cirosu da bence hiç fena değil. Karlılığı ile ilgili bilgi alanilirsem onu da paylaşırım

Link holding bünyesindeki link tera nın yıl sonu cirosu 26 milyonmuş. Sermayesi 750000 tl. Holding sermayesi ise 250.000 tl. Bu birleşme sonrası iştiraklarrden de temettü gelirleri olacaktır. Bu hareketlerin asla boşa olmadığını düşünüyorum. Bunlar benim düşüncelerimdir. Kise alsın yada satsın demiyorum bu böyle biline.
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

8.  Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    investing te bir emre ts diye biri yazmış holdin ile ilgili

Holdingin pek bir satışı yok. Analadığım kadarıyla bazı mülkelerin sahibi ve iştiraklarrinde kira geliri alıhor sadece. Bu birleşmenin en önemli artısı holdinge bağlı olan link tera nın dılaylı olarak kontrolünün link firmasına geçmesidir. Ayrıca bu firmanın cirosu da bence hiç fena değil. Karlılığı ile ilgili bilgi alanilirsem onu da paylaşırım

Link holding bünyesindeki link tera nın yıl sonu cirosu 26 milyonmuş. Sermayesi 750000 tl. Holding sermayesi ise 250.000 tl. Bu birleşme sonrası iştiraklarrden de temettü gelirleri olacaktır. Bu hareketlerin asla boşa olmadığını düşünüyorum. Bunlar benim düşüncelerimdir. Kise alsın yada satsın demiyorum bu böyle biline.
    Holding sermayesi 250.000 tl mi?

Sayfa 363/485 İlkİlk ... 263313353361362363364365373413463 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •