Sayfa 387/485 İlkİlk ... 287337377385386387388389397437 ... SonSon
Arama sonucu : 3873 madde; 3,089 - 3,096 arası.

Konu: LINK - Link Bilgisayar

1. Geçen yıl 3 çeyrekte kar patlaması yapmista ne olmuş. Atlayanlar dokulunceye kadar surundurmus.
    Böyle iyidir.Giren olmaz Beğenmeyen satar.Hafifler. Daha kısa zamanda teknik işler😊
    İzleyelim bakalim

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

2. Mesela ismini vermeyelim su an çok popüler olan bir hissede dibe göre yüzde 200 yapmış şu an zirvede, çok iyi kar ve iyi haberler geliyor.
    Ama teknik tl ve usd bazlı bakarsak iyi direncte
    Indikatorlerde de negatif uyumsuzluk var.
    Muhtemelen bir altı ay surundurecek sıkılanlar satacak kalan az sayıda ki saglar la devam eder benzer bilanco gelirse.
    Yani her zaman guzel bilanco iyi olmuyor.
    Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

3. Güzel tezgah ! Hilekarlar boş durmamış...oyunu kurgulamışlar..ucuz hesaplar yapilmış yine..ortalıkta bu kadar hırsız ve cakal oldukca...Bu karakter onlara verilmiş en buyuk ceza zaten..yazık zavallılar ! Panikleyenlerin hisselerini ellerinden almak bütün mesele..Aç kurtlar ! Ytd.

4.  Alıntı Originally Posted by cimşit Yazıyı Oku
    Güzel tezgah ! Hilekarlar boş durmamış...oyunu kurgulamışlar..ucuz hesaplar yapilmış yine..ortalıkta bu kadar hırsız ve cakal oldukca...Bu karakter onlara verilmiş en buyuk ceza zaten..yazık zavallılar ! Panikleyenlerin hisselerini ellerinden almak bütün mesele..Aç kurtlar ! Ytd.
    Çok tepkisel yazmışsınız tepkiniz kime. Oyunu kurgulamak bilanço mu. Bilanço da kötü yada sıradışı bir olay yok gördüğüm kadarıyla bu bilanço dövizin hareketini dikkate alanlar tarafından zaten tahmin ediyordu. Beklenenden iyi bile gelmiş olabilir. Aslında şuna bakmak lazım sanki bir grup bilanço açıklanana kadar bekleyelim modunda takılıyordu. Bilanço dan dolayı aşağı geleceğini sanmam gelirse 10 TL ye yaklaştıkça düzenli almaya hazırım. 10 altına gelirse de ya herru ya merru deyip uygun bir yerde dalış yaparım. Benle benzer psikolojide çok kimse olduğunu düşünüyorum. Tahtada ki hakim güç istediğini yapsın ben her harekete hazırım.

5.  Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    Çok tepkisel yazmışsınız tepkiniz kime. Oyunu kurgulamak bilanço mu. Bilanço da kötü yada sıradışı bir olay yok gördüğüm kadarıyla bu bilanço dövizin hareketini dikkate alanlar tarafından zaten tahmin ediyordu. Beklenenden iyi bile gelmiş olabilir. Aslında şuna bakmak lazım sanki bir grup bilanço açıklanana kadar bekleyelim modunda takılıyordu. Bilanço dan dolayı aşağı geleceğini sanmam gelirse 10 TL ye yaklaştıkça düzenli almaya hazırım. 10 altına gelirse de ya herru ya merru deyip uygun bir yerde dalış yaparım. Benle benzer psikolojide çok kimse olduğunu düşünüyorum. Tahtada ki hakim güç istediğini yapsın ben her harekete hazırım.
    Tepkim anlayışa zihniyete...yıllardır bu şirkette bir adım yol alınmamış. Hep ayni senaryo hep aynı hikayelerle ayni entrikalarla..yine aynı ! Anlayanlar anladı zaten..
    Alım konusunda da bende sizinle ayni düşünuyorum. 10 yada altına sarktıkca..sırf tepki olsun..oyunları bozmak adına hissede alıcıyım...ytd.selamlar bol kazançlar..

6.  Alıntı Originally Posted by cimşit Yazıyı Oku
    Tepkim anlayışa zihniyete...yıllardır bu şirkette bir adım yol alınmamış. Hep ayni senaryo hep aynı hikayelerle ayni entrikalarla..yine aynı ! Anlayanlar anladı zaten..
    Alım konusunda da bende sizinle ayni düşünuyorum. 10 yada altına sarktıkca..sırf tepki olsun..oyunları bozmak adına hissede alıcıyım...ytd.selamlar bol kazançlar..

piyangodan dmsas çıktı, hisse düşecek derken ciddi pirim yaptı iyi bir nakit çıkardık kenara, şimdi sıra link te düşerse talibiz hadi ver biraz ucundan 10.47 de bekleyen benim naz yapma

7.  Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    piyangodan dmsas çıktı, hisse düşecek derken ciddi pirim yaptı iyi bir nakit çıkardık kenara, şimdi sıra link te düşerse talibiz hadi ver biraz ucundan 10.47 de bekleyen benim naz yapma
    Bol kazanclar dilerim. Siz benden cömertsiniz.. Ben kendi adıma 10 un altinda alıcıyım. Gerci geçen yıla göre azda olsa satışlarini artırmış ama ne demişler ; " Deve var bir akce deve var bin akce " hayırlısı artık.ytd

8. bilançodan sonra yeni f/k: 15.70

Sent from my SM-C7000 using Tapatalk
    Yatırım Tavsiyesi Değildir...

Sayfa 387/485 İlkİlk ... 287337377385386387388389397437 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •