Sayfa 412/485 İlkİlk ... 312362402410411412413414422462 ... SonSon
Arama sonucu : 3873 madde; 3,289 - 3,296 arası.

Konu: LINK - Link Bilgisayar

28.5 altı kapanışlarda 24 gündeme gelir... şu an salmış durumda bir canlılık belirtisi yok, tabi ani tepki verir mi o da bilinmez...

Kesinlikle al sat tut yat tavsiyesi değildir..

2. Bu tahtaya gedik girmedikçe adam olmaz. YTD

POT-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Değerli Laykın. Tahta çok sığ anladığım kadarıyla mal toplu. Heran hersey beklenir. Sığ bir tahtaya 1.000 lotun üzerinde alış yada satış yazmak yürek ister. Ben bu hareketleri mal çıkma olarak görmüyorum. Anladığım kadarıyla satış baskısı yapıyorlar. Mal çıkacak adam tahtayı yukarı götürerek mal çıkar. Böyle sığ bir tahtada mal çıkmak kolay olmasa gerek. 70 li rakamlarda ki logonun tahtası bile daha derin. Al sat tut tavsiyesi değildir.
     Alıntı Originally Posted by Laykın Yazıyı Oku
    28.5 altı kapanışlarda 24 gündeme gelir... şu an salmış durumda bir canlılık belirtisi yok, tabi ani tepki verir mi o da bilinmez...

Kesinlikle al sat tut yat tavsiyesi değildir..

4. Cuma pazartesi ve bugün tahtayı bozan Teb bugün ufak ufak sattıklarını yerine koyuyor. YTD

Alıntı Originally Posted by ulas351 Yazıyı Oku
    Değerli Laykın. Tahta çok sığ anladığım kadarıyla mal toplu. Heran hersey beklenir. Sığ bir tahtaya 1.000 lotun üzerinde alış yada satış yazmak yürek ister. Ben bu hareketleri mal çıkma olarak görmüyorum. Anladığım kadarıyla satış baskısı yapıyorlar. Mal çıkacak adam tahtayı yukarı götürerek mal çıkar. Böyle sığ bir tahtada mal çıkmak kolay olmasa gerek. 70 li rakamlarda ki logonun tahtası bile daha derin. Al sat tut tavsiyesi değildir.

Sayın ulas351,
    Ben o kısımları çok bilmiyorum, ya da bilinemiyor...mal toplu ya da çıkmak istese götürür cümleleri bana çok birşey ifade etmiyor, tam tersi de her türlü mümkün bizim spekler için ya da bizim bistte...ben teknik yönden bakmaya çalışıyorum...

Kesinlikle al sat tut yat tavsiyesi değildir...

6. Ben pek ŞİMDİLİK bu trendin altına ineceklerini düşünmüyorum insallah.
    Bir altın vuruş daha yapıp salabilirler
    Tabi bu bir düşünce olur olmaz Nasip.

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

SM-A107F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

28.50 altında günlük kapanışlar olmadıkça beklenebilir, bence de...ama ne zaman teper bilmiyorum..

Kesinlikle al sat tut yat tavsiyesi değildir...

8. Dün tahtayı Teb bozdu bugün en baba satıcı iş oldu. Ben hala satış baskısı yapıyorlar diye düşünüyorum. Asla al tut sat tavsiyesi değildir. Sadece sesli düşündüm. En doğru karar kendi verdiğiniz karardır.

Sayfa 412/485 İlkİlk ... 312362402410411412413414422462 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •