Special Days Image
Sayfa 413/485 İlkİlk ... 313363403411412413414415423463 ... SonSon
Arama sonucu : 3873 madde; 3,297 - 3,304 arası.

Konu: LINK - Link Bilgisayar

1. Huylu huyundan vazgecmiyor

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

SM-A107F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Çok takip etmem ama günlerdir heryerden toplayan iş yatırım, bugün 28.50 ort maliyetle 14 bin küsür lot mal boşaltmış....bunlar manyak işler...kim mantığını söyleyecek çok merak ediyorum ... birinin kredi borcunun vadesi gelmiş ondan mı satmış acaba🤪 .. işte bu nedenle bu tür şeylere kafa yormuyorum , aşıyor , beyin error veriyor 😂😂...biraz dengesiz gidiyor, tam aşağıda desteği söylüyoruz, dirence gidiyor, gidecek diyoruz tin tin düşüşe geçiyor.....neyse hayırlısı bakalım...haftaya kadar aşağı yukarı marj artar gibi, deli kısrak isminin hakkını verecektir....

Kesinlikle al sat tut yat tavsiyesi değildir...

3. Değerli Laykın iyisiniz hoşsunuz da sizin yazdıklarınızın şifresini bir çözsek ermiş olacağız. Elimde spekin iştahını kabartacak kadar lot var. Ben son günlerdeki baskıların benim üzerime oynandığının bilincindeyim. Bunun içindir ki son üç günlük düşüşlerin bana çok ciddi zarar yazmasına rahmen hiç panik yapmadım. Çubuğumu yaktım bardağım doldurdum. Teb ve işin satışlarını kahkaha atarak izledim. Ben bu oyunu 2000 li yıllarda İzmir motor piston da görmüştüm.Kafamda oluşturduğum bir rakam var. Hisse 1 liraya duşsede spek benim kafama koyduğum rakama öpe öpe götürecek. Çünkü ben bu hissenin ciğerlerinin rotgenini çekmişim. - - - asla yatırım tavsiyesi falan değildir. Sesli düşündüm. En doğru karar kendi verdiğiniz karardır. İster alın ister tutun ister satın. Sorumluluk sizindir. Ben sadece hayal kuruyorum. Not:Bu günkü fiyatını Hafizaniza kayitedin. Ekim 2020 sonu karga ceviz kıracak.
     Alıntı Originally Posted by Laykın Yazıyı Oku
    Çok takip etmem ama günlerdir heryerden toplayan iş yatırım, bugün 28.50 ort maliyetle 14 bin küsür lot mal boşaltmış....bunlar manyak işler...kim mantığını söyleyecek çok merak ediyorum ... birinin kredi borcunun vadesi gelmiş ondan mı satmış acaba .. işte bu nedenle bu tür şeylere kafa yormuyorum , aşıyor , beyin error veriyor ...biraz dengesiz gidiyor, tam aşağıda desteği söylüyoruz, dirence gidiyor, gidecek diyoruz tin tin düşüşe geçiyor.....neyse hayırlısı bakalım...haftaya kadar aşağı yukarı marj artar gibi, deli kısrak isminin hakkını verecektir....

Kesinlikle al sat tut yat tavsiyesi değildir...
    POT-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by ulas351 Yazıyı Oku
    Değerli Laykın iyisiniz hoşsunuz da sizin yazdıklarınızın şifresini bir çözsek ermiş olacağız. Elimde spekin iştahını kabartacak kadar lot var. Ben son günlerdeki baskıların benim üzerime oynandığının bilincindeyim. Bunun içindir ki son üç günlük düşüşlerin bana çok ciddi zarar yazmasına rahmen hiç panik yapmadım. Çubuğumu yaktım bardağım doldurdum. Teb ve işin satışlarını kahkaha atarak izledim. Ben bu oyunu 2000 li yıllarda İzmir motor piston da görmüştüm.Kafamda oluşturduğum bir rakam var. Hisse 1 liraya duşsede spek benim kafama koyduğum rakama öpe öpe götürecek. Çünkü ben bu hissenin ciğerlerinin rotgenini çekmişim. - - - asla yatırım tavsiyesi falan değildir. Sesli düşündüm. En doğru karar kendi verdiğiniz karardır. İster alın ister tutun ister satın. Sorumluluk sizindir. Ben sadece hayal kuruyorum. Not:Bu günkü fiyatını Hafizaniza kayitedin. Ekim 2020 sonu karga ceviz kıracak.

ben tam tersine çok açık konuştuğumu düşünüyorum...
    sizin aklınızdaki rakama da umarım gelir...
    bu kadar iddialı olmanızın arkasındaki sebepleri bizimle de paylaşırsanız sevinirim...

kesinlikle al sat tut yat tazsiyesi değildir...

5. Özelinize yazıyorum.

6. 29.500 e 9.500 lot yazdım. Yüreğin yetiyorsa kaldırırsın spek emmi. Aşağıya verdiğin her mal bende. YTD

7.  Alıntı Originally Posted by ulas351 Yazıyı Oku
    29.500 e 9.500 lot yazdım. Yüreğin yetiyorsa kaldırırsın spek emmi. Aşağıya verdiğin her mal bende. YTD

Maliyet nedir sayın ulas351
    Sakıncası yoksa tabii. Zararına değildir inşallah

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

8.  Alıntı Originally Posted by izci Yazıyı Oku
    Abi, Mesaj kutunuz dolu, haberiniz olsun.
    Sildim sevgili izci

Sayfa 413/485 İlkİlk ... 313363403411412413414415423463 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •