Sayfa 421/485 İlkİlk ... 321371411419420421422423431471 ... SonSon
Arama sonucu : 3873 madde; 3,361 - 3,368 arası.

Konu: LINK - Link Bilgisayar

1. Destek benden bereket ALLAH ' tan....

2. Eskiler bilr sloganımı
    Bir logo olmadan asla.........

3. bilanço ne zaman acaba

4.  Alıntı Originally Posted by kagan_44 Yazıyı Oku
    Eskiler bilr sloganımı
    Bir logo olmadan asla.........
    Sen burada mısın kaan hala geçen yıl logonun en düşük gördüğü değerleri gördü bir logo oldu sayılır. Yani senin slogan bir nevi gerçek oldu. linkten güzel kazandım. Ama dev yükselişin ancak yarından yararlanabildim sayılır. korana virüsü ile ilgili düşüşten baya öncesinde link alıp satmayı bırakmıştım. korona virüsünde 13 tl lere düşünce tekrar bir yapıştım ama en fazla 19 tl lere kadar tutunabildim. 20 tl üzeri benim gibi 8- 19 tl ler arasında işlem yapmaya alışmışlar için zor rakamlar. Ben Link ten sonra yerine Arena aldım uzun süredir orada alıp satıyorum. sen ne yaptım inşallah durumun iyidir. Kötü olduğunu sanmam çünkü sen teknoloji sektörü içindeki şirketlerde daha yoğun pozisyon alırsın.

5.  Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    Sen burada mısın kaan hala geçen yıl logonun en düşük gördüğü değerleri gördü bir logo oldu sayılır. Yani senin slogan bir nevi gerçek oldu. linkten güzel kazandım. Ama dev yükselişin ancak yarından yararlanabildim sayılır. korana virüsü ile ilgili düşüşten baya öncesinde link alıp satmayı bırakmıştım. korona virüsünde 13 tl lere düşünce tekrar bir yapıştım ama en fazla 19 tl lere kadar tutunabildim. 20 tl üzeri benim gibi 8- 19 tl ler arasında işlem yapmaya alışmışlar için zor rakamlar. Ben Link ten sonra yerine Arena aldım uzun süredir orada alıp satıyorum. sen ne yaptım inşallah durumun iyidir. Kötü olduğunu sanmam çünkü sen teknoloji sektörü içindeki şirketlerde daha yoğun pozisyon alırsın.
    Benimkisi bir aşk hikâyesi ben link e katolik nikâhı kıydım. 50 ile 60 arası sahibine teslim edeceğim.
    Al sat turşusunu kur tavsiyesi değildir...

6. Mery line teyzemizde teşrif etmişler.
    Al sat turşusunu kur tavsiyesi değildir

Paylaşımlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz.

Sayfa 421/485 İlkİlk ... 321371411419420421422423431471 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •