Sayfa 422/485 İlkİlk ... 322372412420421422423424432472 ... SonSon
Arama sonucu : 3873 madde; 3,369 - 3,376 arası.

Konu: LINK - Link Bilgisayar

1. Sermaye 5.500
    2019 kâr 7.446 olacak
    Bu senede aynı performansı bekliyoruz link
    Benim gözümde bebek sin daha kimine göre primli sayılabilir ama bana göre daha bebüş....

Al sat turşusunu kur tavsiyesi değildir

2. Neydi sloganımız
    Bir logo olmadan aslaaa

3. Buda paylaştığım yazılar tamamen sohbet içeriklidir arkadaşlar hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.Yatirim tavsiyesi için yatırım uzmanlarına danışınız aksi taktirde çok zarara uğrayabilirsiniz.

4.  Alıntı Originally Posted by kagan_44 Yazıyı Oku
    Sermaye 5.500
    2019 kâr 7.446 olacak
    Bu senede aynı performansı bekliyoruz link
    Benim gözümde bebek sin daha kimine göre primli sayılabilir ama bana göre daha bebüş....

kagan_44 ,verdiğiniz bilgiler dışında 2.7 mil değerinde gayrı menkulu ve 20 mil. tl tekabul eden min 5 mil. dolar döviz fazlası var,
    diğer bilişim firmalarını da detaylı inceledim , bu düşük sermayeyle ilerde güzel yerleri hakedecektir. bana göre de bebek

5.  Alıntı Originally Posted by foton Yazıyı Oku
    kagan_44 ,verdiğiniz bilgiler dışında 2.7 mil değerinde gayrı menkulu ve 20 mil. tl tekabul eden min 5 mil. dolar döviz fazlası var,
    diğer bilişim firmalarını da detaylı inceledim , bu düşük sermayeyle ilerde güzel yerleri hakedecektir. bana göre de bebek
    Sayın foton sığ olmasının dışında güzelim Link in bir problemi yok.Aslinda sığ olması benim gibi uzun vadeciler için pekte sorun değil.Al sat cıların uzak durduğu huzurlu bir mekan.
    Güzel bilgileriniz içinde teşekkür ediyorum.

6. bende zamana yaymak suretiyle ilk alımlarımı yaptım, düşüşleri alıma dönüştürüp bunu uzun vadeye yaymak istiyorum gelecek perspektifi açısında dijital dünyaya link yatırımıyla.girmeyi planladım,

7. Ah şu başka hisseyi kaçırdım diyip panikleyip satanlar varya işte onları çok güzel ağlıyor Link.
    Link sadık yatırımcı yeri

8. Piyasanın ilgisi tekrar teknoloji hisselerine yoğunlaşacaktır.Bir umut bekliyorum.

Al sat turşusunu kur tavsiyesi değildir.

Sayfa 422/485 İlkİlk ... 322372412420421422423424432472 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •