Sayfa 432/485 İlkİlk ... 332382422430431432433434442482 ... SonSon
Arama sonucu : 3873 madde; 3,449 - 3,456 arası.

Konu: LINK - Link Bilgisayar

1. normalde.bilancoyu beğenmeyenler kısa vadeciler satacaklardır, bir hedefimiz var 2023 yılına bir bilişim hissemizde olsun araştırmamızın sonucu Link torbaya girdi , hayırlısı ile yila devam.

2. Bilançoya anca bakabildim. kısa vadeli borçlarını iyice azaltmış,( 3.4 mil. dan 1.6 ya düşürmüş) Nakit ve benzeri 23 ten 28 çıkmış,
    geçmiş yıllar karı 16 mil. dan 23 mil. aşmış durumda,
    en önemlisi 19 mil tl döviz varlığı 21.6 mil ulaşmış ki en önem verdiğim kalemdir.
    kısaca kaan44 bebeğimiz dediği link çok temkinli ve yavaş yavaş büyüyor, para kazanmak için biraz daha büyümeye ihtiyacı var,

3.  Alıntı Originally Posted by foton Yazıyı Oku
    Bilançoya anca bakabildim. kısa vadeli borçlarını iyice azaltmış,( 3.4 mil. dan 1.6 ya düşürmüş) Nakit ve benzeri 23 ten 28 çıkmış,
    geçmiş yıllar karı 16 mil. dan 23 mil. aşmış durumda,
    en önemlisi 19 mil tl döviz varlığı 21.6 mil ulaşmış ki en önem verdiğim kalemdir.
    kısaca kaan44 bebeğimiz dediği link çok temkinli ve yavaş yavaş büyüyor, para kazanmak için biraz daha büyümeye ihtiyacı var,
    Bunlar çok güzel veriler sayın foton fakat bizim bu bebüş kumru yavruları gibidir bir anda büyür. 🤫

4. 27.20 desteğini kurmaması gerekir. Olduda kırarsa hoş olmaz üzülürüm.

5.  Alıntı Originally Posted by kagan_44 Yazıyı Oku
    27.20 desteğini kurmaması gerekir. Olduda kırarsa hoş olmaz üzülürüm.
    kırarsa ek alım yaparım sıkıysa gelsin

6.  Alıntı Originally Posted by foton Yazıyı Oku
    kırarsa ek alım yaparım sıkıysa gelsin
    Ben o görevi dün yaptım beni düşündüren bilişim endeksinin top yekun düşüşte olması. Link bunlardan pozitif ayrışacaktır.
    Bir logo olmadan asla düsturu ile yola devam....
    Bu sermaye ve bu kâr ile artık göze çarpıyor.
    Al sat turşusunu kur tavsiyesi değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by kagan_44 Yazıyı Oku
    Al sat turşusunu kur tavsiyesi değildir.
    alımların hayırlı olsun ortak, patron sonunda bize devredecektir. ayrıyeten turşu probiyotiktir çok faydalı

8.  Alıntı Originally Posted by foton Yazıyı Oku
    alımların hayırlı olsun ortak, patron sonunda bize devredecektir. ayrıyeten turşu probiyotiktir çok faydalı
    🤣🤣🤣🤣🤣 çok güldüm Probiyotik hı

Sayfa 432/485 İlkİlk ... 332382422430431432433434442482 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •