Sayfa 448/485 İlkİlk ... 348398438446447448449450458 ... SonSon
Arama sonucu : 3873 madde; 3,577 - 3,584 arası.

Konu: LINK - Link Bilgisayar

1.  Alıntı Originally Posted by rain1003 Yazıyı Oku
    19 Ağustos'taki temettü dağıtımından önce geçer inşallah ...

MI 5s cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bu çok iyi bir dilek inşallah daha öncesi olacak bu dediginiz.

Bence sayın cover inde dediği gibi son 3 bilanço katlayarak artan karlılığı ve temettü ödemeye başlaması dahada önemlisi sermayesinin düşük olması (bedelsiz sermaye artırımı için önemli bir durum)bunların yanında borcunun olmamayisi ve nakit fazlası olması çok çok iyi.9aylik tada karlılığı artarda artık büyük balinaların dikkatini üzerine çekecektir ben bu hissenin 10 15 gün tavan gittiğine şahidim yeterki patron spek elele versinler.

2. Sayın Cover borsada herşey matamatik olsaydı şu anda ederinin 10 misli olan size en az 20 30 hisse sayarım yani link in logonun fiatina gelmesi o kadarda zor değil bu benim tezim olacak demiyorum ama ben tarihte ki tecrübelerimle bu iddialarımı buraya yazıyorum inşallah olacak logonun fiyatını bulacak. Ama bu öyle kolay olmuyacak

Neydi sloganımız Bir logo olmadan asla 🤑👍

3.  Alıntı Originally Posted by kagan_44 Yazıyı Oku
    Sayın Cover borsada herşey matamatik olsaydı şu anda ederinin 10 misli olan size en az 20 30 hisse sayarım yani link in logonun fiatina gelmesi o kadarda zor değil bu benim tezim olacak demiyorum ama ben tarihte ki tecrübelerimle bu iddialarımı buraya yazıyorum inşallah olacak logonun fiyatını bulacak. Ama bu öyle kolay olmuyacak

Neydi sloganımız Bir logo olmadan asla 🤑👍
    Hak veriyorum, matematik kıyaslamayı sağlar sadece, spekülatif hareketler, farklı beklentiler yada gerçekleşmeler bambaşka noktalara hisseyi götürebilir.

4. Tavan mi gördük yoksa

MI 5s cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Hayırlı olsun arkadaşlar uzun zamandır takibimde bu sermaye, bu kâr ve bu halka açıklık oranıyla daha gidecek çok Logu olduğunu düşünüyorum bugün girdim yarında toplamaya davet edeceğim. Herşey gönlünüzce olsun

Düşüncelerim beni bağlar.

Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    Burdayiz hiç kar gelmesede sermaye 5.5
    Ki kar geldi temettü geldi daha ne olsun

7. Link yatırımcıları gayet keyifler yerindedir inşallah....😁😁😄

8.  Alıntı Originally Posted by kagan_44 Yazıyı Oku
    Link yatırımcıları gayet keyifler yerindedir inşallah....������
    Keyifler gayet yerinde bugün bu piyasada tavan kapatabilmesi yaptığımız seçimin doğruluğunu gösteriyor. Fakat şunu söylemek lazım, bu yükseliş biraz hissenin küçük yatırımcıdan sökülüp alınmasından kaynaklı ve nereye kadar devam edeceği nereden döneceği hiç belli olmaz, alanı cız yapar, satanı pişman eder.

Bu durumun yanı sıra en yüksek günlük kapanış bugün yapıldı, yarın haftalıkta 32 üzerinde bile kaparsa ve iki üç kapanış 32 üzerinde tutunabilirse hisse bambaşka bir kulvara geçer.

Bol kazançlar.

Sayfa 448/485 İlkİlk ... 348398438446447448449450458 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •