Sayfa 464/485 İlkİlk ... 364414454462463464465466474 ... SonSon
Arama sonucu : 3873 madde; 3,705 - 3,712 arası.

Konu: LINK - Link Bilgisayar

1. Veya a1 tavan yapacak öteki gelecek tavandan açığa satış yapacak..var mı öyle bir güç tahta da..patronla oyuncu oturmuş mis gibi tahta yapıyor bizede arkaya yaslanıp izlemek kalıyor..

Link 50 milyon dolar eder mi etmez mi ..

Onu tartışalım biz ...

Borsada fırsatlar bitmez ! Sen yeterki parayı bitirme !!!

2. Ben bu sermaye yapısıyla bir yerlere gitmesini tamamen hayal ürünü görüyorum. Yanı büyümesini o yüzden sermayeyi artırması şart oldu hey patronlar 5.500 sermaye ile büyümeyi mi hedefliyorsunuz gelin onu benim külahima anlatın. Ha öyle bir niyetiniz yok ise bilemem....

Al sat turşusunu kur tavsiyesi değildir

44 üstü kapanış olursa sonraki günler hızlı tepki gelebilir...yoksa daha da salması ihtimal dahilinde...kesinlikle ytd

4. Bırakalım eğlensin çocuk.

Neydi sloganımız Bir logo olmadan asla....

Kesinlikle al sat turşusunu kur tavsiyesi değildir

Kusura bakmayın şu aralar hiç sevmediğim şeydir slogan...hayata mesaj gönderiyorum ya da hayat enerjisi rezonans frekansını tutturmaya çalışıyorum deseniz daha güzel ve anlamlı olur... adı üstünde sloganlar, sadece gaz için söylenen abartı sözlerdir... Allah var tdk ya falan bakmadım, öyledir yani...neyse konumuz link... dün güzel kapatmadı, linkin böyle derin salma huyları da vardır, takibimde olan kağıt ondan bilirim...patron satışları bazen farklı algılanabiliyor...o nedenle biraz farklı durumlar var gibi...uzun vadeli grafiği güzel yerde, ben kopmaya gidiyorum der gibi...kısada ise naneli... bakalım... kesinlikle ytd

6.  Alıntı Originally Posted by kagan_44 Yazıyı Oku
    Ben bu sermaye yapısıyla bir yerlere gitmesini tamamen hayal ürünü görüyorum. Yanı büyümesini o yüzden sermayeyi artırması şart oldu hey patronlar 5.500 sermaye ile büyümeyi mi hedefliyorsunuz gelin onu benim külahima anlatın. Ha öyle bir niyetiniz yok ise bilemem....

kaan bey aynen katılıyorum dolaşımdaki lot sayısı zannediyorum 1 700 milyon sermayenin arttırılması gerekmektedir uzun vadeli inşallah iyi olacaktır

7.  Alıntı Originally Posted by Laykın Yazıyı Oku
    Kusura bakmayın şu aralar hiç sevmediğim şeydir slogan...hayata mesaj gönderiyorum ya da hayat enerjisi rezonans frekansını tutturmaya çalışıyorum deseniz daha güzel ve anlamlı olur... adı üstünde sloganlar, sadece gaz için söylenen abartı sözlerdir... Allah var tdk ya falan bakmadım, öyledir yani...neyse konumuz link... dün güzel kapatmadı, linkin böyle derin salma huyları da vardır, takibimde olan kağıt ondan bilirim...patron satışları bazen farklı algılanabiliyor...o nedenle biraz farklı durumlar var gibi...uzun vadeli grafiği güzel yerde, ben kopmaya gidiyorum der gibi...kısada ise naneli... bakalım... kesinlikle ytd
    Sayın Laykin link 8 lira iken de sloganım aynıydı.Simdiki mevzu değil.

8. Israrla kağıdı aşağıya çekmeye çalışan bir güruh var.
    Benim onlara bir çift sözüm var.Ok yaydan çıktı boşuna zaman kaybettirme.

Sayfa 464/485 İlkİlk ... 364414454462463464465466474 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •