Sayfa 465/485 İlkİlk ... 365415455463464465466467475 ... SonSon
Arama sonucu : 3873 madde; 3,713 - 3,720 arası.

Konu: LINK - Link Bilgisayar

1. %6 marj sat al yapanlar iyi para kazanıyor becerebilene helâl olsun bir türlü beceremedim.

2.  Alıntı Originally Posted by kagan_44 Yazıyı Oku
    %6 marj sat al yapanlar iyi para kazanıyor becerebilene helâl olsun bir türlü beceremedim.
    Kaan aslında yaparsın be dostum. hisseyi sürekli izliyorsan ve tanıyorsan çok kolay. ben dün de bugün de 43 e yaklaştıkça alıp 45 e kadar verdim. iki gündür gün sonunda sıfır hisse bırakıyorum.

Sattım bu fiyatlardan bulaşmayacağım diyorum. Sanki meret bağımlılık yapıyor açıyorum mesela alış 43.62 satış 44.2 koyup kapıveriyorum 43.64 ten bir 100 lot 44.18 yarısını verip diğer yarısını 45 e kadar kademi veriyorum. az diyeceksiniz biliyorum ama bu fiyatlarda bu işler azar azar yapılır.

sen yapmaya karar versen ala al sat yaparsın da gönlün yok.

44 altına bırakmamaları beni umitvar ediyor ama daha da tutmaması lazım...44 altına sarksa da fazla salmazsa yatırımcı oluruz artık... elbet yakında gidecek...ben de ok yaydan çıktı diyorum.... kısada ya da birkaç hafta içinde bezdirici hareketler denerse de şaşırmamak lazım...kesinlikle ytd

4.  Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    Kaan aslında yaparsın be dostum. hisseyi sürekli izliyorsan ve tanıyorsan çok kolay. ben dün de bugün de 43 e yaklaştıkça alıp 45 e kadar verdim. iki gündür gün sonunda sıfır hisse bırakıyorum.

Sattım bu fiyatlardan bulaşmayacağım diyorum. Sanki meret bağımlılık yapıyor açıyorum mesela alış 43.62 satış 44.2 koyup kapıveriyorum 43.64 ten bir 100 lot 44.18 yarısını verip diğer yarısını 45 e kadar kademi veriyorum. az diyeceksiniz biliyorum ama bu fiyatlarda bu işler azar azar yapılır.

sen yapmaya karar versen ala al sat yaparsın da gönlün yok.
    Bundan 20 yıl önce ağabeyimin biri nasihat etti o vakit çömezdim kessinlikle al sata bulaşma ilk başta tatlı gelir sonra bir bakmışsın sermaye gitmiş demişti. Al sat ta günü kurtarıyorsun Laykin o da sanalıysan. Bu tip sığ kâğıtlarda al sat hem tehlikeli hemde risk.Ha tabi 100 lot ile belki yapıla bilir o vakit eroine yeni başlamış gibi olursun alışkanlık yapar .Etrafımda bu dediklerinden çok fazla var.Gidin zar atin daha şanslısınız diyorum bakıyorlar.

Neyseki yıllar beni pişman ettirmedi Allah herkesin gönlüne göre versin benim bir hedefim var gelirse ne alâ gelmezsede ya nasip diyecez. Bizler kompetan değiliz yatirimciyiz düsturuyla bekliyoruz.

Bir logo olmadan asla...

Al sat turşusunu kur tavsiyesi değildir

5. Bu arada özür diliyorum herkese günaydın....Bereketli bir cuma günü dileğiyle...

6.  Alıntı Originally Posted by kagan_44 Yazıyı Oku
    Bu arada özür diliyorum herkese günaydın....Bereketli bir cuma günü dileğiyle...
    hayırlı cumalar olsun sayın kagan

Paylaşımlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz.

günlük ve saatlikte bozdu...
    ptesi sabah ilk saat 43 üstüne atmazsa 41 lere gelebilir...
    sonrasında 41 in altında 34-35 ler olası...
    tabi bu aralar furya dolaşımdaki hisse sayısı az olanlardan yana...
    spekülatif hareketler çok oluyor...
    grafiğe uymam diyebilir...

kesinlikle ytd..

Sayfa 465/485 İlkİlk ... 365415455463464465466467475 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •