Sayfa 470/485 İlkİlk ... 370420460468469470471472480 ... SonSon
Arama sonucu : 3873 madde; 3,753 - 3,760 arası.

Konu: LINK - Link Bilgisayar

Var biz variz

2.  Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    Var biz variz
    Biz öyle çokta kalabalık değiliz 3, 5 kişi brüt takas bitince işler sertleşti biraz 39.98 de stop olcağım deneyecek mi bakalım oraları

3. Brüt takas günleri daha iyiydi. Döküp toplama günleri başlamış

4.  Alıntı Originally Posted by yavuzdemirci Yazıyı Oku
    Brüt takas günleri daha iyiydi. Döküp toplama günleri başlamış
    Bilanço mükemmel geldi ve çok erken geldi. Gelecek hafta en erken geleceğini bekliyordum. Geçen sene zarar ettiği 3. Çeyrekte 3.3 milyon kar var. Sadece yarım milyonu faaliyet karı gerisi finansman karı. Toplam kar da 7.7 milyon olmuş bu geçen sene aynı döneme göre Yüzde 380 civarı bir kar artışı demekki mükenmel. Kar fiyata ne kadar yansır orasını bilemem.

Bugün stop falan olmadım bu arada, demirden korksak trene binmezdik, 39.24 e elimdekinin 3 katı alım girdim vermedi canım tahtacım. Ben de 39.5 den üç beş kuruşluk ekleme yaptım. Bu bilancoyu bilsem 39.24 de bekleyeceğime 39.5 ye çeker kapardım malı. 2023 e kadar link tutmak istiyorum elimde lütfen çok hızlı yükseltme hisseyi sayın tahtacı düşüyorum sonra insan nefsi işte

Patron mal satacak her halde çeker satar

6. Cover13 hocam önemli olan yılsonu bilançosu sizinde bildiğiniz gibi.
    Evet artık her çeyrek faaliyet karı eden bir şirkete dönüşüyor, bu yüzden ben yatırımımı devam ettiriyorum. Artırmak için de izleyeceğim.
    Kar güzel, kasa döviz dolu, faaliyet karı daha güzel olabilirdi ama geçen yıla göre gayet güzel dönüşümü var. Ciro artışı da güzel.
    Benim eski fiyat hareketlerine bakarak beklentim bu hafta 35-36 ya gelmesiydi. Bilançosun erken gelmesinden şüphelendim. Yarın mutlaka kar güzel deyip atlayanlar olacaktır. Tahtacı bunları dökmek isteyecektir. Beklentim ve temennim Yarın +% 3 +% 5 yapması ancak günsonunda veya birkaç güne 35-36 lara gelmesi. Ayı tuzagını bekliyordum ama bilanço erken geldi bakalım süreç nasıl ilerleyecek.

Görüşlerim sadece bir öngörü olup yatırım tavsiyesi değildir.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Paylaşımlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz.

LINK Solo 2020/9 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): 7786788 Yıllık Değ%:283

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 470/485 İlkİlk ... 370420460468469470471472480 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •