Sayfa 472/485 İlkİlk ... 372422462470471472473474482 ... SonSon
Arama sonucu : 3873 madde; 3,769 - 3,776 arası.

Konu: LINK - Link Bilgisayar

Paylaşımlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz.

2. Kağan bu bedelsiz sermaye artırımından en çok sen bahsetmiştin. Bu sene link için dönüşüm yılı olduğunu düşünüyorum.

İlk kez faaliyet karı her çeyrek bu kadar net artıyor.

Şirket ortaklık yapısında değişikler oluyor

İlk kez kar payı dağıtılıyor.

Ve belki de ilk kez bedelsiz (emin değilim ben hatırlamıyorum) sermaye arttırımına gidiliyor.

Bu fiyata nasıl yansır bilmiyorum ama şirket kabuk değiştirme emareleri gösteriyor.

Bu gelişmelere ek olarak yeni bir ürün paketi oluşturur ve bunu sunarsa piyasaya, işin rengi daha fazla değişir. ben sanki gelecek projeksiyonlarında 2020 de yeni sürüm yazılıma geçileceğini görmüştüm. Ama nerede gördüm kaynağı hatırlayıp bulamıyorum.

Link in daha fazla kabuk değiştirmeye ihtiyacı var. Nasıl olacak bilmiyorum ama başka gelişmeler tum bu olanları takip etmeli

Paylaşımlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz.

Burada ky kalmamisti en son çıkış la hepsi dökülmüştü 3 5 kişi kaldık ama bu bir oyun bence önce temettü haberi sonra
    Bölünme bu çıkış satılacak paylar için değildir inşallah

5.  Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    Burada ky kalmamisti en son çıkış la hepsi dökülmüştü 3 5 kişi kaldık ama bu bir oyun bence önce temettü haberi sonra
    Bölünme bu çıkış satılacak paylar için değildir inşallah
    Ne için olmasını bekliyorsunuz ki yükselişin, belli ki bir noktaya ulaştırmaya karar verilmiş, ama bunu biz bilmiyoruz, bilen oraya gelince satar. Biz ise kendi elimizdeki 3, 5 lot u kaça vermeyi hedefliyoruz ona karar verip oraya gelince satmaktan başka çaremiz yok. Hissede çok kar etmemi yada zarar etmemi sağlayacak bir miktara sahip olmadığın için bir oyuncu sayılmam artık seyirci sayılırım nereye kadar gidecek zevkle izleyeceğim.

7. Son turun son biletleri . Biletsiz yolcu almıyoruz.😃😃😉
    Al sat turşusunu kur tavsiyesi değildir
    Neydi sloganımız Bir logo olmadan asla.......

8. Cover 13 aslında ben %400 civarı bekliyordum. Biraz hayâl kırıklığı olmadı desem yalan olur.

Sayfa 472/485 İlkİlk ... 372422462470471472473474482 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •