Sayfa 482/485 İlkİlk ... 382432472480481482483484 ... SonSon
Arama sonucu : 3873 madde; 3,849 - 3,856 arası.

Konu: LINK - Link Bilgisayar

1. Yuvaya geri dönüş yaptım tekrar. Hadi hayırlısı bu sefer baya uzun sürdü ayrılık. Güzel günler gelecek inşallah, linkten ayrı pekte güzel işler yapamadım. Abuk subuk kumarbaz hisselerde millete yem olacağımıza kazandığımız yerde eritiriz gerekirse sermayeyi

Biraz sopa çektiler bana

2. Temettü hayırlı olsun ortaklar, düzenli temettü ödeme alışkanlığı kazanması güzel.

3. Bilançoyu beğenmedim esas faaliyet karı 2. çeyrek oldukça kötü gelmiş, oysa iki yıldır iyiye giden bir esas faaliyet karının yükselme ivmesi vardı, eldeki doların kazancı sonucu finansman karı eklenmese bilanço baya bir sönük kalacakmış. Link sevgim daimi ama, kötüyse kötü, iyiyse iyi demek lazım. Hisse fiyatına gelince bilanço pek doğrudan hisse fiyatına yansımaz genelde, alan satan çok yok hissede hacimsiz, tahtanın sahibi var mı yok mu o bile belirsiz, alanı da satanı da pişman edebilecek bir potansiyele sahip olduğunu düşünüyorum.

Cok yakinda buralar dutluktu diyecegiz 🤭

5. İlk defa tahtada bugün dutluktu, hiç bu kadar uzun süre aynı fiyatlarda takıldığını görmedim. Bilancoyu beğensem her fırsatta arttırım. Ama fazla yük yüklenmek istemiyorum.

Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    İlk defa tahtada bugün dutluktu, hiç bu kadar uzun süre aynı fiyatlarda takıldığını görmedim. Bilancoyu beğensem her fırsatta arttırım. Ama fazla yük yüklenmek istemiyorum.
    Bu hisse icin bilanco vs hikaye
    Borsa bunalimdan ciksa 5-6-7 diye gider ama cikamadi

7. BİR SORUM OLACAK
    neden konsolide bilanço vermiyor

8.  Alıntı Originally Posted by ss.kose Yazıyı Oku
    BİR SORUM OLACAK
    neden konsolide bilanço vermiyor
    çünkü bağlı ortaklığı veya iştiraki yok. Konsolide bilanço verme zorunluluğu o nedenle yok diye biliyorum.

Sayfa 482/485 İlkİlk ... 382432472480481482483484 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •