Sayfa 5/485 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon
Arama sonucu : 3873 madde; 33 - 40 arası.

Konu: LINK - Link Bilgisayar

1. İnşallah senin içinede bir gün Galip Ö. kaçarda, sevgili patronunda ağzını açıp arkandan baka kalır sevgili link..

2.  Alıntı Originally Posted by marv Yazıyı Oku
    7 milyona bina sattiydi seneler evvel onun parasi neoldu ya bilen varmi
    Duzlu fıstığınan birayınan hepsini yedi anlaşılan.. Öz sermayede bir eklenti görünmüyor.

https://www.youtube.com/watch?v=F40gddn0c-g
    Bu An Sahip olduğun tek şey ve Sorgulanmamış yaşam yaşanmaya değer değildir..
    twitter-@ZaWarona

3. link dikkatimi cekti alsak kazandırırmı tek gitmeyen 1-2 teknolojiden biri
    yazdıklarım yatırım tavsiyesi degildir.

4. denemek icin 100 lot aldım hemen dusmeye basladı geri sattım alınmaz boyle dandik hisseler vazgectim
    yazdıklarım yatırım tavsiyesi degildir.

5.  Alıntı Originally Posted by Matmaca Yazıyı Oku

yat.tav.değildir.

6. Golden cross 50 günlük hareketli ortalamanın 200 günlük hareketli ortalamayı yukarı doğru kırmasıdır. Önemli bir*kesişme olayıdır. Türkçeye "kısa vadeli yükseliş trendinin, uzun vadeli düşüş trendinden daha baskın çıkması." olarakta çevirilebilir. Teknik olarak böylesi bir kesişme sonrasında yükselmenin daha da devam etmesi ihtimali artar.*

Y.T.D.

7.  Alıntı Originally Posted by Matmaca Yazıyı Oku

yat.tav.değildir.
    Geçmişte yaşananlar . gelecekte yaşanacakların yanında hafif kalabilir. Giderek karlılık artıyor sermaye oranı ve halka açıklık oranı çok düşük. giderek artan karlılıkla beraber bedelsiz potansiyeli yüksek ,yazılım firmalarına olan piyasa talebi sınır tanımıyor ( logo, kront, netaş ,fonet vb.) C grubunda idi B grubuna geçti , yeter ki pazar payı ve karlılığı artarak devam etsin karşılığını görecektir o zaman hisse sığ olduğu için agresif çıkışlar yaşayacaktır.

Sayfa 5/485 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •