Sayfa 61/485 İlkİlk ... 1151596061626371111161 ... SonSon
Arama sonucu : 3873 madde; 481 - 488 arası.

Konu: LINK - Link Bilgisayar

LİNK haftalık takas

2.  Alıntı Originally Posted by Matmaca Yazıyı Oku

yat.tav.değildir.
    02.06.2017 deki paylaşım.Hayaller gerçek olabiliyor bazen.

Alıntı Originally Posted by Matmaca Yazıyı Oku
    02.06.2017 deki paylaşım.Hayaller gerçek olabiliyor bazen.
    Ben de 10 gün önce paylaştım tebrikler
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

4. yat.tav.değildir.

5. 10 gunlük sure icerisinde kimler zarar edecek kimler ihya olacak.Hep beraber mi kazanacağız.Yoksa şirketin verdiği yetki işolsundan mı ibaret.Bakal defterimi sirketmi holding olabilir mi.Cok soru var .Cevap yok.Zaman hepsinin cevabini verecek.10 gundur muthiş para kazanan arkadaş vardı onu tebrik edeceğim ama satıp eline para gecince .Satmadan olmuyor.Hayırlı kazanćlar

6. Ortaklık veya satış ile ilgili daha somut veya gerçekleşmiş kamuoyuna aciklamadiklari bir gizlilik varsa kağıdı çok yukarılara taşırlar ,su an sağlam duruyor

7.  Alıntı Originally Posted by qwerre Yazıyı Oku
    10 gunlük sure icerisinde kimler zarar edecek kimler ihya olacak.Hep beraber mi kazanacağız.Yoksa şirketin verdiği yetki işolsundan mı ibaret.Bakal defterimi sirketmi holding olabilir mi.Cok soru var .Cevap yok.Zaman hepsinin cevabini verecek.10 gundur muthiş para kazanan arkadaş vardı onu tebrik edeceğim ama satıp eline para gecince .Satmadan olmuyor.Hayırlı kazanÄ�lar
    Bahsettiğiniz benim sanırım 7.50 den ilk girişim. Ara ara aldım sattım lakin bu denli gideceğine ihtimal vermemiştim. Anaparamı gerçekten ikiye katladı ve sadece kârım ile alım yaptım. Nasip olursa bugün de tavan olur düşüncesiyle tutuyorum. Herkese bol kazançlar dilerim. Yaptıklarım tavsiye olamaz, sadece acemi şansı diyebilirim.

LG-X240 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Helal olsun Link'e demekten baska birsey kalmadi soylenecek.

Sayfa 61/485 İlkİlk ... 1151596061626371111161 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •