Sayfa 443/485 İlkİlk ... 343393433441442443444445453 ... SonSon
Arama sonucu : 3873 madde; 3,537 - 3,544 arası.

Konu: LINK - Link Bilgisayar

1. Kap haberini gördünüz mü? Link bir farklılık yapıp temettü dağıtmaya karar vermiş, hiç kimseden ses soluk yok, hissenin temettü ödeme kararı vermesi bir dönüşümün değişimin ilk işareti olabilir. Ben şahsen böyle birşeyi hiç beklemiyordum fiyata etkisi olacağını sanmam, eğer gelenekselleşirse, hem kar payı veren hem borcu olmayan şirket farklı bir yatırımcı kitlesini zamanla kendisine çekecektir.

2.  Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    Kap haberini gördünüz mü? Link bir farklılık yapıp temettü dağıtmaya karar vermiş, hiç kimseden ses soluk yok, hissenin temettü ödeme kararı vermesi bir dönüşümün değişimin ilk işareti olabilir. Ben şahsen böyle birşeyi hiç beklemiyordum fiyata etkisi olacağını sanmam, eğer gelenekselleşirse, hem kar payı veren hem borcu olmayan şirket farklı bir yatırımcı kitlesini zamanla kendisine çekecektir.
    temettü vereceğine birazcık is almaya baksınlar yatırımcı otomatikmen gelir

3. Link kin kıymetli ve bir o kadar şanslı yatırımcıları temettunumuz hayırlı olsun.

4.  Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    Kap haberini gördünüz mü? Link bir farklılık yapıp temettü dağıtmaya karar vermiş, hiç kimseden ses soluk yok, hissenin temettü ödeme kararı vermesi bir dönüşümün değişimin ilk işareti olabilir. Ben şahsen böyle birşeyi hiç beklemiyordum fiyata etkisi olacağını sanmam, eğer gelenekselleşirse, hem kar payı veren hem borcu olmayan şirket farklı bir yatırımcı kitlesini zamanla kendisine çekecektir.
    Dostum bu link hep böyleydi şaşırtma anlamında.

5. Kaç aydır bu hissedeyim.. Hep eksi.. O kadar çok fırsat kaçırdım ki.. Başka bir firma temettü vereceğini açıklasa hissesi uçar, bunda tık yok..

MI 5s cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Hisse en son temettüsünü 2002 yılında vermiş. 18 yıl sonra temettü dağıtma kararı alıyor. Ama gel gör ki hisseyi aşağı basıyorlar.
    Tanrı TÜRK'ü korusun ve yüceltsin.

7. Citi nin haftalikta 41bin lot alımı dikkat çekici.
    Al sat turşusunu kur tavsiyesi değildir

8.  Alıntı Originally Posted by tosunpaşa Yazıyı Oku
    Hisse en son temettüsünü 2002 yılında vermiş. 18 yıl sonra temettü dağıtma kararı alıyor. Ama gel gör ki hisseyi aşağı basıyorlar.
    Olamaz mı olabilir doğru, 20 kuruş temettü için tahtacı basacağını basmaktan mı vazgeçecek, 26 - 27 TL den link alacaksın deseler inanmazdım ama alıyorum. Link ten sonra aldıklarım o kadar yükseldi ki, link alsam 15 e düşse ne olur ki diye alıyorum ki düşmez. Bu şekilde dalgalı olduğu sürece beni üzmez, sabırsızları üzer ancak. Benim temel pozisyonum Arena ve sarky de kademeli satıyorum yükseldikçe oradan gelen link e gelecek. Böyle devam ettiği sürece bence sıkıntı yok. Tabiki link te yükselecek 2 gerilese 3 yükselecek, temettü ye kadar 6 aylık bilançoya kadar bu dereden daha çok su akar.

Sayfa 443/485 İlkİlk ... 343393433441442443444445453 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •