Sayfa 259/485 İlkİlk ... 159209249257258259260261269309359 ... SonSon
Arama sonucu : 3873 madde; 2,065 - 2,072 arası.

Konu: LINK - Link Bilgisayar

Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    buralara geldiğinde hep tepkileri sert verdi yukarıya, ama hiç bu kadar uzun buralarda kalmamıştı, logo da sağlam bir düşüş süreci devam ediyor. görece olarak link daha sakin ve yaprak kımıldamıyor modunda yatıyor. Bu sefer bundan önceki üç düşüşte olduğu kadar hisse toplamadım (hem link de bu fiyatlara artık fazla düşük bulmadığım için, hem de başka hisselerimdeki pozisyonum gereği), kısmet diğer hisseler de hedefimize ulaşırsak link te yine yoğunlaşırız. Kısa vadede en iyimser tahminim 8 tl altına biraz değerek yukarı %4 - %5 lik bir hareket yapması, kötümser tahminim ise logo da ki düşüşe ayak uydurup 7.6- 7.8 aralığını denemesi.
    tsk ederiz sn. cover 13

anlasilan siz dahil herkes tahrayi terketmis

evet logo da keskin bir dusus olmus buna bagli sektorel acidan linkte etkilenmis gozukuyor

ama logo'nun su piyasa degeri ve mevcut mali rasyolari degerlendirildiginde dahi link'e gore 2 kat pahali duruyor gibi ?! siz ne dersiniz

logo epey sismis bir balon formatinda imis hala da balon bence.

lakin link kasadaki nakit + arsa (ki bence likit sayilir) ile hisse basi 4 lira zaten. ve sirket 8 lira yani enteresan bir durum

sirketin toplam satislarinin neredeyse yarisini son ceyrekte yaptigini dusunursek link icin 10 lira seviyelerindeki iyi niyetimi koruyorum 12 aylik bilanco oncesi acikcasi.

kaldiki bahsettiginiz 7.6-7.8 araligina gelme durumunu bende dusundum acikcasi ve ikinci alim icin oralari bekliyorum.

kimse kalmadigina gore hakkimizda hayirli olsun, zamanim var bekleme yonunde hic endisem yok, bu yil kazandiklarimiz bize epey yeter. artik takdir Allahin.

tkrr tsk ederiz

Asla yatırım tavsiyesi olarak nitelendirilemez !!!

2.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    tsk ederiz sn. cover 13

anlasilan siz dahil herkes tahrayi terketmis

evet logo da keskin bir dusus olmus buna bagli sektorel acidan linkte etkilenmis gozukuyor

ama logo'nun su piyasa degeri ve mevcut mali rasyolari degerlendirildiginde dahi link'e gore 2 kat pahali duruyor gibi ?! siz ne dersiniz

logo epey sismis bir balon formatinda imis hala da balon bence.

lakin link kasadaki nakit + arsa (ki bence likit sayilir) ile hisse basi 4 lira zaten. ve sirket 8 lira yani enteresan bir durum

sirketin toplam satislarinin neredeyse yarisini son ceyrekte yaptigini dusunursek link icin 10 lira seviyelerindeki iyi niyetimi koruyorum 12 aylik bilanco oncesi acikcasi.

kaldiki bahsettiginiz 7.6-7.8 araligina gelme durumunu bende dusundum acikcasi ve ikinci alim icin oralari bekliyorum.

kimse kalmadigina gore hakkimizda hayirli olsun, zamanim var bekleme yonunde hic endisem yok, bu yil kazandiklarimiz bize epey yeter. artik takdir Allahin.

tkrr tsk ederiz

Yanlış anlaşılmasın link i terk etmedim elimde hisse var fakat şimdiye kadar aldığım en yüksek miktarın % 40 ı kadar. şu anki hisse pörtföyümün % 20 si civarı, (bunun hisseye hala verdiğim önemi göstermek için yazdım) logo konusunda size katılmıyorum maksatlı işler yapılmakta sanki (elimde logo yok) yoksa değerli bir şirket, hatta dövizin buralarda kalacağı düşünülürse gelecek için link ten daha mantıklı sektörü domine eden bir şirket, fakat düşüş sürecindeki hisselere girmenin tehlikelerini bildiğim için tek lot almam şu an. durulduğunda oturup iki şirketi değerlendirmek lazım. sonuç olarak şu an hala tercihim linkten yana

bana gore link ve logo rasyolari kiyaslandiginda logo epey pahali duruyor !?

ya da logo ucuz ise, link cok ucuz ?

sektorel bazda bakiyorum tabi ! yoksa bist icindeki diger sektorler ile kiyaslarsak farkli sonuclar ortaya cikabilir

Son düzenleme : hayek; 18-12-2018 saat: 15:46.

4. Link yaşıyor mu

5.  Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    buralara geldiğinde hep tepkileri sert verdi yukarıya, ama hiç bu kadar uzun buralarda kalmamıştı, logo da sağlam bir düşüş süreci devam ediyor. görece olarak link daha sakin ve yaprak kımıldamıyor modunda yatıyor. Bu sefer bundan önceki üç düşüşte olduğu kadar hisse toplamadım (hem link de bu fiyatlara artık fazla düşük bulmadığım için, hem de başka hisselerimdeki pozisyonum gereği), kısmet diğer hisseler de hedefimize ulaşırsak link te yine yoğunlaşırız. Kısa vadede en iyimser tahminim 8 tl altına biraz değerek yukarı %4 - %5 lik bir hareket yapması, kötümser tahminim ise logo da ki düşüşe ayak uydurup 7.6- 7.8 aralığını denemesi.
    bir tebriği hak ettim bence tepki çok hızlı gelmese de 8 altına sarkma ya tepki yaklaşık %5 e ulaştı.

6. Başlığa 10 gündür yazan olmamış. Oysa ki grafiği çok güzel görünüyor hissenin. YTD

7. Bu hissenin kront tan ucuz olması çok ilginç değil mi kacirdigim birşey mi var ustatlar? Fiili dolaşım bilanço sermaye rakamı gibi temel parametreler link cok ucuz diyor ne dersiniz? Ytd... Elimde iki hisseden de yok lütfen yanlış anlasilmasin...

8.  Alıntı Originally Posted by inzaghi Yazıyı Oku
    Başlığa 10 gündür yazan olmamış. Oysa ki grafiği çok güzel görünüyor hissenin. YTD
    Fiyat cosunca olur pahalıya almayı severiz biz

Sayfa 259/485 İlkİlk ... 159209249257258259260261269309359 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •