Sayfa 374/485 İlkİlk ... 274324364372373374375376384424474 ... SonSon
Arama sonucu : 3873 madde; 2,985 - 2,992 arası.

Konu: LINK - Link Bilgisayar

1. Tera daki payını bulamadım. Yine bunlardadir tamami. insallah Araştırıyorum. Linktera nin geleceği parlak.Kafein Türkiye 120 .si cirosu 75 milyon linktera 233 . sü. Ciro 26 milyon link değil ama linktera bir logo olabilir.beklemeye devam.

2. haber de var ama yarın bakalım nolacak

3. Abiler yok mu yorumu olan kap haberi için ?? Yarın yeşil miyiz ?

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

5. cagri fiyati gibi ayrilma hakki isteyenler icin 9.55 fiyat bicmisler. tabiki spk onaylar mi bu fiyati bilemiyorum.

SM-C7000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yatırım Tavsiyesi Değildir...

6.  Alıntı Originally Posted by Alonewolf Yazıyı Oku
    cagri fiyati gibi ayrilma hakki isteyenler icin 9.55 fiyat bicmisler. tabiki spk onaylar mi bu fiyati bilemiyorum.

SM-C7000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Devralan olduğu için ayrılma hakkı prosedürü uygulanmayacak.(Sizin okuduğunuz matbu mevzuat).
    Altaki maddede bu yazıyor.
    Gelenin özmalı kadar sermaye artırımı olacak anladım ben.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

"...söz konusu birleşme işleminin 09.09.2019 tarihli Yönetim Kurulu toplantısında alınan kararın kamuya açıklandığı tarihten önceki otuz günlük dönem içinde (10/08/2019 - 08/09/2019 dönemi) Borsa'da oluşan düzeltilmiş ağırlıklı ortalama fiyatların aritmetik ortalaması olan 9,55 TL olarak belirlenerek kamuya duyurulmasına..."

yukarıdaki açıklamayı okuyunca, insanın aklına ister istemez "minareyi çalan kılıfını hazırlar" atasözü geliyor.

yani, bu birleşme işlemi sanki önceden düşünülmüş de, belirtilen tarihler arasında ortalama fiyat yüksek çıkmasın diye fiyat baskılanmış gibi hissettim.

diyelim ki hissedarlar ayrılma hakkını kullanmadı, ayrılmayanlar zararlı çıkabilirler mi? başka hisselerde benzer süreci yaşayan var mıdır? çünkü, şu anki fiyattan daha düşük bir fiyata ayrılmaya kim razı olur ki?

umarım bunu bahane edip hisseyi o fiyata getirmezler. sayın linke yanıt vermiş, mesajımı yazdıktan sonra gördüm.

Sayfa 374/485 İlkİlk ... 274324364372373374375376384424474 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •